Policia Federal Virus حذف

دسته‌بندی نشده

Policia Federal Virus – چگونه به خار چیدن کامپیوتر شما?

پیامی از فدرال Policia است که روی صفحه نمایش رایانه کاربر را مسدود می کند و می پرسد به بهبهان جریمه نقدی از 1000 MXN اومدی که نباید اعتماد باشد است. در واقع این پیام است عفونت ransomware بود که ارسال نه با Policia فدرال اما توسط مجرمان اینترنتی – پرداخت این جریمه معادل به ارسال پول خود را به افرادی که مسئول آزاد کردن این اومدی. این عفونت ransomware خاص از یک خانواده از قفل صفحه نمایش به نام Raxm سرچشمه گرفته و در کاربران کامپیوتر از مکزیک را هدف قرار. توجه که چنین پیام های جعلی localised آید و کاربران کامپیوتر از کشورهای مختلف ببینند همین پیام متفاوت – که اگر آن ارسال توسط اف بی آی بود مثلا کاربران کامپیوتر از ایالات متحده آمریکا چنین پیام را ببینید (پیام جعلی را ترجمه شده به زبان انگلیسی و گرافیک از اف بی آی استفاده کنید).

چگونه کار می کند Policia Federal Virus?

عفونت Ransomware قادر به تعیین که پیام جعلی باید با تشخیص آدرس آی پی کامپیوتر آن نفوذ است نشان داده شده است. کاربران کامپیوتر باید بدانید که هیچ یک از مقامات در سراسر جهان (از جمله Policia فدرال از مکزیک) با استفاده از چنین روش (کامپیوتر کاربر مسدود کردن) برای جمع آوری جریمه برای هر گونه نقض قانون – پیام چنین است کلاهبرداری است که مورد استفاده توسط مجرمان اینترنتی برای اسکورت پول از کاربران کامپیوتر شکی به آن نداریم که برای چنین حیله گری می افتد.

Policia Federal Policia Federal Virus حذف

Policia Federal Virus Ransomware است که روی صفحه نمایش کامپیوتر آلوده خواستار برای جریمه پرداخت می شود را مسدود است. این وانمود می شود از پلیس فدرال و قربانی جنایات مربوط به استفاده و توزیع مواد مستهجن اسپم یا استفاده غیرقانونی از مطالب کپی رایت متهم کرد. خوب مورد نیاز است 1000 MXN و نه بعد از 48 ساعت پس از اعلان جعلی نشان داده شده بود با استفاده از Ukash یا PaySafeCard باید پرداخت شود.

در صورت مشاهده پیام مانند زیر معتقدند:

لطفا توجه داشته باشید که اگر شما یک وب کم نصب شده که Policia Federal Virus برای روشن کردن آن برنامه ریزی شده است. اگر چه آن را می گوید که عکس خود را به مقامات پلیس محلی برای شناسایی فرستاده خواهد شد، این درست نیست. مجرمان اینترنتی تغییر مسدود کردن صفحه نمایش طراحی و متن به طور منظم. در زبان کاربر رایانه یا تروجان سازندگان نوشته شده ممکن است. مهم نیست که چگونه حرفه ای هشدار مانند نظر می رسد و چه کلاهبرداری برای متقاعد کردن کاربران کامپیوتر آلوده به پرداخت باج، باور ندارم این کلاهبرداری استفاده می شوند. به یاد داشته باشید، هیچ مقامات رسمی استفاده از چنین روش های مانند مسدود کردن صفحه نمایش یک کامپیوتر از هیچ. علاوه بر این، اگر سیستم پرداخت اعتباری به عنوان یک گزینه به پرداخت جریمه نقدی داده می شود، می تواند مطمئن آن هشدار جعلی است. هیچ یک از مقامات دولتی با استفاده از چنین روش پرداخت.

توجه کنید که همه از اظهارات (نقض قانون کپی رایت اتهامات تماشای پورنوگرافی و غیره) در پیام Policia فدرال ارائه شده جعلی هستند. اگر شما چنین پیام بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما می توانید مطمئن باشید که کامپیوتر خود را با عفونت ransomware آلوده شده است. زمانی که شما بازدید از وب سایت های مخرب و یا دانلود کدک های ویدئویی و یا دیگر نرم افزار از منابع غیر مشروع احتمال آلوده رایانه شما با کلاهبرداری چنین کردم. برای جلوگیری از چنین عفونت یکی باید برنامه های آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع استفاده کنید. علاوه بر این یکی باید درک که سیستم عامل خود را و همه برنامه های نصب شده (فلش، جاوا و غیره) به شدت مرتبا کاهش امکان دریافت آلوده به عفونت ransomware. Policia Federal Virus از استفاده از کامپیوتر شما حذف دستورالعمل حذف ارائه شده.

دستورالعمل حذف فدرال Policia

removal instructions en Policia Federal Virus حذف

پاسخ دهید