حذف Pony Virus

Malware

راهنمای در مورد حذف Pony Virus

Pony Virus خطرناک botnet که توسعه یافته توسط یک گروه از مجرمان اینترنتی به سرقت پول دیجیتال و اطلاعات خصوصی است. Bitcoins، Zerocoins Litecoins Namecoins Peercoins Dogecoins و غیره در نظر گرفته می شود دیجیتال پول و یا پول الکترونیکی. این پول دیجیتال است که اغلب در اصطلاح دیجیتال کیف پول که در کامپیوتر یا در وب سایت های خاص را می توان یافت که ارائه خدمات شبکه و امنیت ذخیره می شوند. ویروس “تسویه حساب” به حمله این کیف پول و مجرمان اینترنتی امكان آنها را سرقت تنظیم شده است. همچنین ممکن است به اعتبار افراد مختلف باری رمزهای عبور و داده های مشابه استفاده شود.

شناخته شده است که این ویروس در حال حاضر 2 میلیون ورود دزدی از سایت های مانند گوگل و توییتر و فیس بوک و یوتیوب ناشی شده است. این نیز که این botnet مجرمان اینترنتی برای شکستن به حدود 85 دیجیتال کیف کمک, و ایجاد حدود 200,00 دلار از دست دادن برای صاحبان خود را گزارش شده است.

چگونه Pony Virus وارد کامپیوتر من کند است؟

ویروس “تسویه حساب” می تواند به تقریبا هر چیزی وصل: رایگان بازی غیر قانونی برنامه مخرب مرورگر پلاگین و نرم افزار های مشکوک دیگر. این برنامه ها مکانیزم توزیع کامل برای ویروس ها هستند. اگر دانلود و نصب برنامه، آن را یک تحقیق و بررسی برنامه های مورد نظر خود را آنلاین توصیه شده است. همچنین, شما جلوگیری از فاسد که وب سایت های پر محتوای گمراه کننده/غیر قانونی/مخرب مطمئن شوید. برای کاربرانی که با استفاده از ارزهای دیجیتال کارشناسان امنیتی به شدت توصیه برای ذخیره آنها را در امن و کدگذاری شده e-کیف پول. بهترین راه حل را انتخاب یک دستگاه ذخیره سازی آفلاین است که حفاظت بهتر تضمین می کند. در نهایت، قدرتمند ضد جاسوس افزار است که قادر به جلوگیری از نفوذ چنین تهدید را نصب کنید. اگر فکر می کنید که ویروس “تسویه حساب” است در حال حاضر نفوذ رایانه شما باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید و سیستم را برای این ویروس را بررسی کنید. اگر شما آن را بر روی سیستم شما Pony Virus را حذف کنید.

چگونه به حذف Pony Virus

به منظور حذف Pony Virus یا از بین بردن خطرات بالقوه آن، باید از یک SpyHunter نصب کنید. ما توصیه می کنیم انتخاب نسخه نرم افزار است که با ارائه زمان واقعی حفاظت و به راحتی می توانید جلوگیری از حمله مثل این یکی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pony Virus

پاسخ دهید