حذف Popcornew

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Popcornew

Popcornew سخت است که ارتشاح رایانه همراه با دیگر نرم افزار رایگان است. آن توسعه یافته توسط استونیایی شرکت Popcornew OU و شبیه به سخت Boxore است. آن توانایی را تحت تاثیر قرار Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا با افزودن پسوند به آنها است. از آنجا که آن را برای نمایش بهترین تخفیف های تخفیف، کوپن و پیشنهاد های ویژه به منظور کمک به صرفه جویی در پول و زمان وعده داده در نگاه اول این سخت بسیار مفید به نظر می رسد.

در واقع، این سخت به زودی شروع به آزار کاربران با یک جریان ثابت از تبلیغات و پنجره های بازشو. علاوه بر این، لینک های ارائه شده توسط Popcornew می تواند واقعا خطرناک باشد. به حذف Popcornew از سیستم شما در اسرع وقت به شما توصیه می کنیم.

popcornew حذف Popcornew

دانلود ابزار حذفبرای حذف Popcornew

Popcornew چکار می کند؟

همانطور که قبلا ذکر شده, Popcornew سخت است که شما با تبلیغات مداوم سیل است. با این حال، کاربر به زودی این تبلیغات نه تنها بسیار آزار دهنده اما خطرناک نیز هستند متوجه خواهد شد. Popcornew مسئول مطالب و یا منبع این تبلیغات است. این بدان معنی است که هر کسی می تواند نمایش تبلیغات و برخی از آنها می تواند برای رایانه شما مضر باشد. این لینک ها را نمی توان قابل اعتماد، از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است یک راه آسان برای مجرمان اینترنتی برای کامپیوتر شما با نرم افزارهای مخرب آلوده. اگر شما بر روی این لینک کلیک کنید، شما در معرض خطر امنیت کامپیوتر شما. برای جلوگیری از چنین عفونت حذف فوری Popcornew توصیه می شود.

متاسفانه، با Popcornew در سیستم شما، روی این لینک ها تنها راه زمین در سایت غیرقابل اعتماد نیست. این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز تغییر مسیر انجام می دهد. سازندگان آن پول برای افزایش ترافیک به وب سایت های خاص پرداخت می شود. حتی اگر فوق العاده دقیق و اجتناب از کلیک کردن بر روی آگهی های آن هنوز هم شما امن خواهد بود که تضمین نمی کند. محققان ما که Popcornew جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را متوجه. آن می تواند پیگیری سابقه مرور و جستجو نمایش داده شد، از آنجا که آن را به نمایش تبلیغات است که مورد علاقه شما را کمک می کند.

Popcornew وارد کامپیوتر شما همراه با دیگر نرم افزار رایگان مانند مدیران دانلود موسیقی و ویدئو بازیکن سازندگان پی دی اف، و غیره. شما باید مراقب باشید و دانلود نرم افزار فقط از وب سایتهایی که به شما شناخته شده است. اگر شما هنوز تصمیم به دانلود برنامه از سایت مشکوک شهرت, ما قویا توصیه به نزدیک مراحل نصب را دنبال کنید. دفعات بازدید: شرایط و توافق جدید خود بارگیری و مطمئن باشید به جعبه با برنامه های اضافی را پاک کنید. اگر این سخت هنوز موفق به «دزدکی حرکت کردن داخل کامپیوتر شما»، شما باید Popcornew را حذف کنید.

چگونه به حذف Popcornew

Popcornew سخت غیرقابل اعتماد است که می تواند باعث آسیب جدی به رایانه است. حتی اگر در نگاه اول آن مفید به نظر می رسد ممکن است، در واقع آن بسیار آزار دهنده است. اگر شما مقدار امنیت کامپیوتر شما، شما Popcornew حق دور خلاص باید. هیچ دلیلی که چرا شما باید این خطر اقامت داخل سیستم شما اجازه دهید وجود دارد. Popcornew را پاک کنید و فراموش نکنید که برای اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوسی معتبر. دستورالعمل نحوه پاک کردن Popcornew، زیر این مقاله داده شده.

خاتمه Popcornew از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • کنترل پنل را انتخاب کنید و کلید Windows کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • Popcornew را انتخاب کنید و حذف را انتخاب کنید.

از بین بردن Popcornew از ویندوز 8

 • در کنترل پنل ویندوز کلید Q و نوع فشار دهید.
 • شیر را وارد کنید.
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید Popcornew.
 • عزل را انتخاب کنید و تایید شما مایل به حذف Popcornew.

حذف Popcornew از ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
 • Popcornew کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Popcornew

پاسخ دهید