PortaldoSites.com حذف

Browser Hijacker

است چه PortaldoSites.com

PortaldoSites.com یک موتور جستجو است که بسیار شبیه به Qvo6.com است زیرا هر دو وب سایت هر ویژگی طوري بجز آرم خود را در گوشه بالا سمت راست مرورگر داشته است. PortaldoSites.com قرمز اپل فناوری محدود و قرارداد ادعا می کند که سرویس تولید بهترین نتایج از چنین موتورهای جستجو به گوگل، یاهو اوست و فقط به عنوان Qvo6.com می کند بینگ. چیز ناخوشایندی در مورد این ارائه دهنده جستجو است که آن توسط hijacker مرورگر کار می. یعنی اگر شما نصب نرم افزار ناخواسته و یا برخی از تهدیدی است که استفاده از PortaldoSites.com، که آن دشوار است برای تغییر صفحه اصلی خود و ارائه دهنده جستجوی شما ممکن است. در این مورد، شما با نتایج جستجو است که نه ممکن است متناظر با عبارت های جستجوی شما ارائه خواهد شد.

چگونه کار می کند PortaldoSites?

اگر جستجوهای اینترنتی خود را از طریق PortaldoSites.com، هدایت می شوند و سپس با PortaldoSites.com جستجو مرورگر hijacker آلوده می شوند. بسیار آسان برای این تهدید را وارد سیستم خود را از طریق نصب نرم افزار همراه و وسایل دیگر از توزیع نرم افزارهای مخرب است. بنابراین، شما نیاز به بسیار محتاط هر زمان که برنامه های نرم افزار را بر روی کامپیوتر شما نصب می کنید چرا که شما ممکن است نصب جستجو PortaldoSites.com در امتداد! با این حال، با وجود این واقعیت است که این نرم افزار مطرح خطرات امنیتی مختلف، ویروس های کامپیوتری خطرناک نیست و شما به راحتی می توانید جستجو PortaldoSites.com را از رایانه خود حذف. به سادگی در این توضیحات برای پیدا کردن چگونگی انجام این کار حفظ خواندن.

از آنجا که آن را مانند یک نگاه واقع, در ابتدا شما PortaldoSites.com جستجو یک موتور جستجوی مناسب و معقول است که ممکن است فکر. اگر شما سعی کنید از موتور جستجوی خود را، با این حال، شما که PortaldoSites.com جستجو یاهو طراحی شده استفاده می کند از دید جستجو و آن فراهم نیست هر چیزی خود را. حتی زبان گسترده انتخاب آن (اعم از هندی و ژاپنی تایلندی و روسی) باعث می شود آن را کاربر پسند، دلیل آن است که بسیار محتمل است که نتایج جستجو آن تقلب است و ممکن است شما را به وب سایت خراب است که میزبان و توزیع نرم افزارهای مخرب هدایت جستجو PortaldoSites.com نه بر روی مرورگر شما نصب شده باید باقی می ماند.

PortaldoSites.com جمع آوری اطلاعات

مرور بیشتر شما با نتایج جستجو های خاص فراهم چه خود وب جستجو PortaldoSites.com همچنین مرور اطلاعات، همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی صفحه وب سایت وب خود جمع:

لازم به گفتن نیست، اگر اطلاعات جمع آوری شده توسط hijacker مرورگر که آن برای مقاصد غیر قانونی نیز استفاده می شود ممکن است. بنابراین، شما لازم برای حذف جستجو PortaldoSites.com از رایانه شما به منظور جلوگیری از عفونت های مخرب ممکن است. اجرای یک اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter بررسی محل دقیق فایل های جستجو PortaldoSites.com، و اگر شما یک متخصص کامپیوتر، شما می توانید جستجو PortaldoSites.com را بصورت دستی حذف. اگر شما هرگز کار با ویرایشگر رجیستری با این حال، آن به این کار توصیه نمی شود. بهترین سرمایه گذاری در ابزار مشروع antimalware و جستجو PortaldoSites.com به طور خودکار فسخ است.
آگهي

از PortaldoSites.com

چه تر است, شما ممکن است دریافت آگهي که به طور معمول از نظارت که برای پیدا کردن آنچه شما در علاقمند هستند انجام می شود نمایش داده می شوند. از این رو توصیه می کنیم که شما PortaldoSites.com از کامپیوتر خود را به عنوان با کلیک کردن روی تبلیغات است که به نظر می رسد در مرورگر خود شما کامپیوتر خود را به خطر افشا در حالی که شما PortaldoSites.com حذف. این بدان معنی است که یک کلیک ممکن است شما به یک وب سایت نا امن حاوی تروجان مستقیم یا دوباره به وب سایت های خطرناک تر هدایت.

به منظور حذف PortaldoSites.com و یا هر گونه تهدید دیگر از این نوع، بهتر است به استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی مشروع و قدرتمند است. SpyHunter آن با استفاده از نرم افزار است که می تواند به طور کامل حذف تهدیدات مختلف و محافظت از کامپیوتر در برابر عفونت کامپیوتر بیشتر توصیه کنیم. با این حال، شما همیشه می توانید سعی کنید حذف نرم افزار ناخواسته خود را. به سهولت تا فرضيه PortaldoSites.com, دستورالعمل زیر را دنبال کنید و اگر به برخی از مشکلات زیر نظر دریغ نکنید.

PortaldoSites.comابزار حذف خودکار

دانلود ابزار حذفبرای حذف PortaldoSites.com

چگونه به صورت دستی PortaldoSites.com را حذف کنید

ویندوز XP

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید.کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها .
 2. انتخاب یک برنامه است که شما فکر می کنید باعث تغییرات در مرورگرها و دکمه حذف کلیک کنید .

ویندوز ویستا و 7

 1. رفتن شروع به منوی و کنترل پنل کلیک کنید. عزل برنامه کلیک کنید.
 2. برنامه ناخواسته را دوبار کلیک کنید.

ویندوز 8

 1. اشاره گر به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.راست نسخه کوچک شده از روی صفحه نمایش شروع یا دسک تاپ خود را.
 2. صفحه کنترل کلیک کنید –> عزل برنامه .دوبار کلیک کنید نرم افزار ناخواسته است که مربوط به PortaldoSites.com.

PortaldoSites.com از مرورگرها

حذف اینترنت اکسپلورر

 1. مطبوعات Alt + T .گزینه های اینترنت را انتخاب کنید. پیشرفته بند کلیک کنید ریست کلیک کنید.کادر بررسی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. مطبوعات Alt + H . اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید. راه اندازی مجدد فایرفاکس کلیک کنید. انتخاب خود را با کلیک کردن روی فایرفاکس تنظیم مجدد در یکی دیگر از پنجره تایید و سپس کلیک کنید پایان .

گوگل کروم

 1. مطبوعات Alt + F . انتخاب ابزار –> پسوند . حذف افزودنی که شما نصب شده است.
 2. تنظیمات کلیک کنید. در بخش راه اندازی بروید و تنظیم صفحات کلیک کنید. تغییر صفحه راه اندازی.
 3. به بخش جستجو و مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید. مجموعه ای جدید و حذف PortaldoSites.com. کلیک کنید انجام می شود.

پس از تکمیل حذف کامپیوتر اسکن با اسکنر رایگان ما فقط به مطمئن شوید که سیستم نه هر نوع اجزاء خطرناک کند.

پاسخ دهید