حذف PostTraffic.com

دسته‌بندی نشده

PostTraffic.com چیست؟

اگر شما PostTraffic.com پاپ آپ در مرورگر شما ظاهر می شود، به این معنی است که کامپیوتر شما به احتمال زیاد با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نرم افزار ناخواسته بالقوه آلوده است. برنامه پشتیبانی مرورگر شما با انواع تبلیغات، بنابراین بسیار محتمل است که شما همچنین دیگر بازشو آگهی ها را ببینید و یا در متن آگهی را در روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود است. نرم افزارهای ناخواسته بالقوه وسیله بارگیری همراه توزیع شده است. اگر شما به تازگی نصب نرم افزار یا شاخه، که چگونه شما را به دست آورد نرم افزار ناخواسته است. به عنوان چیزی مفید مورد سخت است، شما نه آن نصب شده بر روی کامپیوتر شما باید نگه دارید. PostTraffic.com برنامه مرتبط را حذف به محض این که شما می توانید

PostTraffic حذف PostTraffic.comدانلود ابزار حذفبرای حذف PostTraffic.com

PostTraffic.com چگونه کار می کند؟

PostTraffic.com پاپ آپ قابل اعتماد نیست. هر اطلاعاتی که شما ارائه شده بر روی آن باور نمی. شما باید آگهی بدون توجه به آنچه می گوید را ببندید. اگر شما بر روی دکمه “ادامه” کلیک کنید، شما ممکن است برنامه های ناخواسته حتی بیشتر روی رایانه خود نصب. برنامه ها، که به وضوح نیازی نیست. حتی بدتر، شما همچنین می تواند تغییر مسیر به سایت خراب شده و سیستم خود را با بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی آلوده. نرم افزارهای مخرب به طور جدی می تواند آسیب کامپیوتر شما و سرقت اطلاعات شخصی خود.

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, پشتیبانی نرم افزار بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید دلیل PostTraffic.com پاپ آپ می بینید است. آن شده است در خصوص ارتباط با StormWatch. StormWatch یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی منتشر شده توسط LLC آب و هوای محلی است. علاوه بر این شما را نا امن محتوای تجاری در معرض, ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز آهنگ کوکی های خود را و جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های گشت و گذار وب. این نرم افزار همچنین سرعت سیستم و اتصال به اینترنت خود را بدن افت می کند. همانطور که می بینید، بسیاری از دلایل برای از بین بردن برنامه های مرتبط با PostTraffic.com از کامپیوتر شما وجود دارد. و در اینجا چگونه است.

چگونه برای حذف PostTraffic.com از کامپیوتر من?

به منظور خلاص شدن از PostTraffic.com پاپ آپ، شما باید خاتمه برنامه که به نظر می رسد. اگر این برنامه StormWatch نیست و شما برنامه ای را که ممکن است آن مطمئن نیستید، شما می توانید دانلود اسکنر رایگان است که تشخیص دهد که کدام برنامه برای بالاپر مسئول است. پس از شما مشکل شناسایی، شما می توانید یا ارتقاء اسکنر و حذف PostTraffic.com با استفاده از ابزار ضد بدافزارها و یا فسخ آن دستی. اگر شما گزینه اول را انتخاب می کنید باید همچنین به خاطر داشته باشید که حذف تروجان شما خلاص شدن از شر بی فایده یا فایل های دیگر برنامه ها و محافظت از کامپیوتر خود را از عفونت های مختلف در آینده می تواند کمک به نگه دارید. اگر، با این حال، برای حذف PostTraffic.com کتابچه راهنمای کاربر شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف دستی PostTraffic.com

ویندوز 8/7 و ویستا

  • پیروزی + S/کلیک کنید شروع را فشار دهید
  • در کنترل پنل نوع و آمار را وارد کنید
  • برای حذف برنامه برو
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • کلیک بر روی دکمه شروع
  • باز کردن صفحه کنترل
  • به افزودن یا حذف برنامه ها
  • ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف PostTraffic.com

پاسخ دهید