حذف Pp.developunit.info

دسته‌بندی نشده

حذف تروجان پنجره Pp.developunit.info

روش جدید در توزیع نرم افزارهای مخرب و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از طریق صفحات خود را به روز رسانی مرورگر به دنبال به عنوان مشروع پنهان است. این صفحات را ادعا می کنند که نسخه مرورگر خود را از تاریخ است و شما باید این برنامه را برای کاربر را به دانلود و نصب نرم افزارهای مخرب بیشتر باهم بروز رسانی. برای خلاص شدن از این پاپ تا تبلیغات مزاحم، شما Pp.developunit.info پرشی مخرب بلافاصله حذف باید.

Pp.developunit.info پاپ آپ مزاحم پیام هایی که به طور معمول پر شده با تبلیغات و آگهی های تجاری هستند. در بسیاری از موارد، این تبلیغات پاپ آپ نمایش در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر، اما شما همچنین آنها را هنگامی که با استفاده از سافاری و اپرا ممکن است متوجه. اگر پنجره های بازشو Pp.developunit.info هنگامی که در اینترنت در حال دیدن سایت دیدن شما هستند، شما باید بدانید که آنها توسط افزونه مرورگر است که می تواند به راحتی نصب شده بر روی رایانه کاربر پشت ایجاد می شود. در بسیاری از موارد، مردم آن در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان دانلود.

pp developunit حذف Pp.developunit.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pp.developunit.info

پس از آن نصب شده است، آن شروع نمایش پیام های بازرگانی است که عمدتا برای تولید ترافیک وب سایت جمع آوری فروش و افزایش درآمد تبلیغات استفاده می شود. علاوه بر این، آنها همچنین ممکن است مردم به بازدید از وب سایت های نا امن یا ناامن برنامه دانلود از اینترنت ترفند.

چگونه می توانید Pp.developunit.info بر روی کامپیوتر من نمایش پنجره های بازشو?

Pp.developunit.info بازشو شروع به ظاهر شدن زمانی که مردم به نصب افزونه مرورگر وب، که به عهده آنها است فریب هستند. برای جلوگیری از چنین برنامه هایی باید ماندن از برنامه های بدون مجوز و همچنین شروع به توجه بیشتر به نصب نرم افزار رایگان است. ساده ترین راه برای انجام این کار مراحل نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید هنگام نصب برنامه ها از اینترنت است. علاوه بر این، شما همچنین باید این جعبه چک است که می گویند که شما تایید نصب مختلف افزودنی برنامه های افزودنی و افزونه های مرورگر بردارید. اگر شما از دست رفته چنین جعبه، شما باید از راهنمای زیر استفاده کنید:

چگونه برای حذف ویروس پاپ آپ Pp.developunit.info

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر پنجره های بازشو Pp.developunit.info، باید این سخت است که باعث می شود آنها را حذف کنید. علاوه بر این، شما همچنین باید مرورگر خود را تنظیم مجدد و بررسی رایانه خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که کامپیوتر شما از برنامه های مخرب است. که توصیه می کنیم با استفاده از این دستورالعمل:

 • حذف نرم افزار ناشناخته از طریق افزودن/حذف برنامه ها:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. اینجا دنبال PPNGconvvErt PNGconvert، SafeSaver، DP1815، پخش ویدئو Plus HD 1.3، BetterSurf، LyricsGet PassShow LyricsBuddy-1، پنهان رایگان برای پرونده رسانه پخش 1.1, صرفه جویی در گاو، WatchItNoAds 2.7، Feven 1.8، Websteroids، ScorpionSaver، HD-Plus 3.5 و دیگر برنامه های ناشناخته و انتخاب “حذف تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر) ثابت و تغییر صفحه شروع:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. در اینجا نگاه PPNGconvvErt PNGconvert، SafeSaver، DP1815، پخش ویدئو Plus HD 1.3، BetterSurf، LyricsGet PassShow LyricsBuddy-1، پنهان رایگان برای رسانه ها بازیکن 1.1, صرفه جویی در گاو، WatchItNoAds 2.7 Feven 1.8 Websteroids ScorpionSaver HD-Plus 3.5 و سایر پسوندهای ناشناخته فایل
 3. از آن با کلیک کردن روی سطل زباله خلاص.
 • اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار معتبر. شما می توانید تکیه بر SpyHunter

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pp.developunit.info

پاسخ دهید