حذف Price Finder Coupon Ads

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف Price Finder

Price Finder پسوند مرورگر توسط عاجلانه LLC توسعه یافته است، آن را به کمک کاربران اینترنت صرفه جویی در وقت و پول در حالی که خرید آنلاین توسط نشان دادن تبلیغات کوپن وعده. در حالی که قابلیت ارسال چنین به نظر می رسد مشروع ممکن است، بسیاری از کاربران اینترنت به Price Finder به عنوان ویروس یا تروجان اشاره. منشا چنین انجمن های منفی از این واقعیت است که این افزونه مرورگر نصب در مرورگر اینترنت کاربر (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) بدون رضایت خود را (همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت).

مشخصات فنی این افزودنی مرورگر یک ویروس نیست، می توان آن را به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته طبقه بندی است. آن بدن افت می کند کردن مرورگر اینترنت و مسائل مربوط به حریم خصوصی می شود. رایج ترین منبع چنین برنامه های کاربردی ناخواسته مشتریان دانلود (وب سایت های دانلود برنامه های کوچک توسط نرم افزار آزاد استفاده می شود) که با استفاده از روش های فریبنده به فریب کاربران اینترنت به نصب آنها ترویج مرورگر فایرفاکس با نرم افزار انتخاب شده است.

price ads حذف Price Finder Coupon Ads

کاربران باید آگاه باشند از این واقعیت است که برخی از وب سایت دانلود نرم افزار رایگان با استفاده از مشتریان دانلود است که مخفی کردن دکمه “رد” (مورد استفاده برای نصب کردن افزونه های مرورگر ترویج) یا اجازه نمی دهد برای ادامه فرایند دانلود اگر کاربر برای نصب بعضی از افزونه آگهی. Price Finder نه مخرب، با این حال سرزده کوپن تبلیغات باعث هنگام بازدید آنلاین خرید وب سایت (آمازون، walmart، و غیره)، برای از بین بردن آن را از مرورگرهای اینترنت توصيه است.

Price Finder است شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که با استفاده از نرم افزار آزاد توزیع در حال دانلود، به عنوان مثال ZenDeals، GreyGray و بسیاری دیگر. همه آگهی های برنامه های افزودنی مرورگر ذکر شده کمی به هیچ ارزش برای کاربران اینترنت و تبلیغات کوپن سرزده علل، علاوه بر این افزونه ها در مرورگر اینترنت کاربر را بدون رضایت خود را نصب. بهترین راه برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین برنامه های کاربردی ناخواسته برای حفظ توجه در هنگام دانلود نرم افزار رایگان است. هنگامی که نرم افزار رایگان دانلود ممکن از آن توسعه دهندگان سایت هنگامی که با استفاده از برخی از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها از نزدیک هر دانلود مرحله فرآیند بازرسی و حتما کاهش نصب و راه اندازی هر همراه مرورگر فایرفاکس. اگر شما در حال حاضر تبلیغات کوپن و معاملات Price Finder هنگامی که در حال دیدن سایت اینترنت, استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از کامپیوتر شما.دانلود ابزار حذفبرای حذف Price Finder Coupon Ads

پاسخ دهید