حذف Price-Horse Ads

دسته‌بندی نشده

Price-Horse Ads چیست؟

قیمت اسب برنامه سخت است که تحت تاثیر قرار Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. این تولید تبلیغات آزار دهنده و هر بار که شما برای مرور اینترنت آنها را نمایش می دهد. بار اصلی اهداف قيمت اسب است پول از بازاریابی وابسته. همه آگهی های توسط این سخت شامل لینک به وب سایت شرکای خود و هنگامی که شما بر روی آنها کلیک کنید، شما در واقع سازندگان سخت برای ترویج این صفحات و کسب درآمد برخی از کمک. اگر قیمت اسب فعالیت اینجا متوقف شده است، آن چیزی جز تحریک کننده فقط برنامه خواهد بود. با این حال، برخی از ویژگی های دیگر که می تواند با امنیت و حریم خصوصی حتی تداخل است.

Price Horse حذف Price Horse Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Price-Horse Ads

بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند قيمت اسب نیز به عنوان کوکی های ردیابی کار می کنند. این به این معنی این برنامه می توانند ثبت سابقه مرور و دسترسی به برخی از اطلاعات حساس خود را. هدف اولیه از ردیابی پرسش های جستجو و وب سایت هایی که بازدید می کنید برای رسیدن به منافع خود را بدانید و تولید تبلیغات هدفمند است. بدیهی است که کاربران بیشتر احتمال دارد به کلیک بر روی تبلیغات است که به نحوی منافع خود هستند. با این حال، قیمت اسب همچنین ممکن است برای دسترسی به ایمیل های شما رمزهای عبور و اطلاعات حساس دیگر که می تواند منجر به ورود به حساب های خود و نقض حریم خصوصی شما را امتحان کنید. برخی از این اطلاعات است حتی افشا در سیاست حفظ حریم خصوصی از این نرم افزار:

Collection of Personally Identifiable Information. the brand does not collect personally identifiable information (“PII”) except where Users voluntarily provide such information via email or via registration for certain services or newsletters. the brand does collect non-personally identifiable information (“Non-PII”) such as User’s IP address, domain names, referring website addresses, and User’s online web browsing activity to deliver advertising relevant to User.

مراقب باشید که شما به راحتی این نوع از برنامه های جلوگیری از دانلود می توانید. وب سایت رسمی (قيمت horse.com)، معمولا آن را می آید همراه به دیگر نرم افزار رایگان است که کاربران توسط خودشان دانلود اگر چه قيمت اسب می توان از آن دریافت می شود. بنابراین توصیه می شود به ویژه اگر آنها رایگان باید بیشتر مراقب باشید در هنگام نصب هر برنامه جدید برنامه های شناخته شده حتی بسته های نرم افزاری، می. حتی اگر یکی از دومی توضیح داده شده است به عنوان توصیه می شود همیشه یک نصب سفارشی را به جای یک پایه را انتخاب کنید. این اجازه خواهد داد که شما را به دیدن تمام بسته های نرم افزاری در یکی از مراحل ذکر شده و شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن هر گونه آنهایی که ناشناخته.

برای حذف Price-Horse Ads اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر مانند Malwarebytes، و غیره. که شما قبل از شما اجرا اسکنر خود برنامه ارتقاء به آخرین نسخه آن را فراموش نکنید. برای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت دستی حذف کنید، راهنمای ارائه شده در زیر را دنبال کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Price-Horse Ads

پاسخ دهید