Price Peep حذف

Browser Hijacker

Price Peep چیست؟

Price Peep یک افزونه مرورگر وب است که تزریق تبلیغات را به صفحات وب شما بازدید است. گاهی اوقات تبلیغات بسیار قرار دارند و گاهی اوقات آنها نه تصادفی هستند. نباید سخت که جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات در مورد فعالیت های مرور خود را حدس بزنید. به عنوان مثال، اگر شما به تازگی جستجو برای لپ تاپ ها، بسیار ممکن است که شما خواهید دید سوزاندن تبلیغات معامله لپ تاپ از فروشگاه آنلاین مختلف از جمله آمازون و بسیاری دیگر از شرکت های شناخته شده است. البته، نیز وجود دارد بسیاری از شرکت های نه چندان شناخته است که راضی به پرداخت مشتریان ممکن است. مشخصات فنی, نرم افزارهای مخرب نیست، و نه به عنوان برخی از شما ممکن است فکر می کنم آن یک ویروس است. با این حال، من با شما موافقم، ناخواسته نرم افزار/سخت است. این به شما تصمیم می گیرید که آیا می خواهید به آن را نگه دارید یا نه است. شخصا، من نفرت تبلیغات بازشو، بنابراین قطعا آن را پاک کنید. علاوه بر این، من راحت دانستن که برخی از برنامه جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت مرور من احساس می کنم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Price Peep

چگونه کار Price Peep؟

احتمالا برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است و تنها یک جستجوی سریع در گوگل تبدیل خواهد شد تا ده ها تن از انجمن ها از سر در گم و نا امید کاربران کامپیوتر درخواست چگونه و چرا “چنین و چنین” افزودنی ناگهان روی کامپیوتر خود ظاهر شد. چه یک فرمت Price Peep یا نوعی از hijacker مرورگر برنامه های ناخواسته این معمولا که فقط – ناخواسته و لغو ظاهر شما چگونه آنها دریافت وجود دارد نصب کنید؟

price peep Price Peep حذف

در حالیکه PUA را آزار دهنده است زیرا آنها به واقع نیز فوق العاده اب زیر کاه است وسوسه انگیز هست بلافاصله وضع سرزنش در درب ضد ویروس نرم افزار ما، در واقع آن گسل نیست. دیدن آگهی شما هرگز قبل از دیده ام وقتی شما برای اولین بار شروع به فکر می کنم. شانس شما برخی از سمت راست نرم افزار از قبل دانلود هستند.

این برنامه های ناخواسته چگونه از جمله PricePeep، کار; در حالی که گاهی اوقات آنها ممکن است شکل پنجره بازشو را در وب سایت خرید آنلاین و سعی خواهد کرد و شما را به برخی فروشنده، فروشگاه یا پیشنهاد شگفت انگیز ویژه مستقیم، اغلب به آنها در زمینه دریافت نرم افزار lurking در بر داشت.

چگونه من Price Peep؟

به عنوان عجیب و غریب به نظر می رسد ممکن است برخی از شناخته شده ترین نامها در نرم افزار اینترنت سعی و دزدکی حرکت کردن PUA عجیب و غریب یا دو گذشته ما! همه ما اعتماد و بسیاری از ما استفاده از نرم افزار Adobe Reader و جاوا و فلش پلیر و انجمن های دنیای تک خوان اما اگر شما نصب یا به روز رسانی یکی از این بر روی کامپیوتر شما در واقع شما به احتمال زیاد به برخی از افزودنی ناخواسته foisted بر شما بیش از حد.

شما می دانید زمانی که شما دانلود چیزی و آن پنجره را بعد از پنجره نشان می دهد و شما کلیک کردن روی دکمه بعد دکمه ‘بعد’ و یا ‘ادامه’ گفت؟ این دقیقا زمانی مسئول به تا پایان با چیزی ناخواسته روی رایانه شما است. به طور معمول PUA به طور خلاصه اشاره خواهد شد و تیک تیک و یا کادر بررسی کنار آن – به عنوان مثال ‘ما توصیه می کنیم برخی از نوار ابزار نصب’ – خواهد شد اما جعبه–و در اینجا است گرفتن – در حال حاضر ticked شده اند خواهد شد.

گاهی اوقات برخی از برنامه های ناخواسته را به طور کامل پنهان و بدون اخطار و وجه است اما خوشبختانه این اتفاق معمول است.

خوب، بله، به طور کلی است، بخصوص هنگامی که شما که شرکت امید که شما خود را ضد ویروس برای ناقص بودن و اجازه دادن به چیزی سرزنش خواهد شد نگران لغزش را از طریق شبکه، اما اگر سوال را در نظر آنها می خواهد به ما بگویید که ‘ما چاپ کوچک خوانده باید’ یا ‘توجه بیشتر پرداخته اند باید’ – و کاملا صادقانه باشد، آنها یک نقطه.

مشکل این است، و بسیاری از ما احتمالا جرم آن – اگر ما همیشه به حال صفحه اصلی ناخواسته، جستجو موتور یا ابزار نوار نصب شده، و سپس ما قطعا گناه از آن – در واقع نصب نرم افزار جالب ترین کارهای مبتنی بر کامپیوتر نیست. من برای یک نصب یا به روز مقدار زیادی از نرم افزار بر روی لپ تاپ من و آنجا نشسته شیشه ای با کلیک بر روی ‘بعد’ چشم ‘بعدی’، ‘بعدی’ تنها به سپس هنگامی که یک موتور جستجو را من دیده ام هرگز قبل از خشم می شود ناگهان ظاهر در گوشه سمت راست از روی صفحه نمایش من درخواست من آنچه من می خواهم به دنبال!

اگر یک پوشش semi-silver به ابر Price Peep آن است که این نرم افزار به طور معمول مخرب نیست یا ویروس باعث، با این حال آن اغلب برای به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز و یا نظارت بر سایت های شما اضافه شده است و استفاده از کامپیوتر شما. که به خودی خود به خصوص جذاب نیست. با این حال، برخی از PUA در واقع اگر شما بدانید که چگونه به استفاده از آنها، به عنوان مثال سرپرست سیستم در یک محیط سازمانی (که احتمالا توجه بیشتری به این چیزها از کاربر به طور متوسط خانه خود پردازد!) خاصی ابزار مدیریت از راه دور، سرورهای FTP و یا پورت اسکنر – از این رو استفاده از کلمه “بالقوه” در عنوان نصب کنید تواند مفید باشد.

اگر شما سرپرست سیستم هر چند و نزد محبوب گوگل یا فایرفاکس مرورگر خود را توسط برخی از دغل باز موتور جستجو و یا صفحه نمایش کامپیوتر شما جایگزین پوشیده از تبلیغات واقعا وجود دارد تنها یک چیز را: کاهش هنگامی که شما دانلود نرم افزار، فقط روستو “بعدی!” در هر پنجره کلیک کنید، اما توقف لحظه ای و دقیقا چه هستند شما را با نرم افزار انتخاب شده خود را نصب کنید.

برای حذف پاپ Price Peep یو پی اس از کامپیوتر شما، لطفا به دنبال دستورالعمل حذف زیر. من در حال حاضر سعی کردم پاک آن را از پانل کنترل اما سپس اسکن کامپیوتر خود را با توصیه نرم افزار ضد تروجان و مطمئن شوید که تمام پسوندهای مرورگر وب رفته شما هنوز هم با Price Peep، گیر کرده است. شما حتی ممکن است به تازگی نصب نرم افزار را پاک کنید چون گاهی اوقات، این PUA با دیگر نرم افزار همراه است.

Price Peep دستورالعمل حذف:

پاک Price Peep سخت

ویندوز ویستا و 7

  1. باز کردن منوی شروع . در پانل کنترل کلیک کنید. را انتخاب کنید حذف برنامه تحت برنامه یا برنامه ها و ویژگی های . Price Peep را انتخاب کنید و بر روی دکمه حذف نصب .

ویندوز ایکس پی

  1. باز کردن منوی شروع و رفتن به صفحه کنترل . را انتخاب کنید افزودن یا حذف برنامه ها .روی Price Peep و گزارش دکمه را فشار دهید.

ویندوز 8

  1. حرکت ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش تا مترو UI/کوچک نسخه کوچک از دسکتاپ به نظر می رسد. آن کلیک راست کنید و انتخاب کنید کنترل پنل . به عزل برنامه و در برنامه ای که می خواهید حذف دوبار کلیک کنید.

پس از حذف نصب Price Peep از سیستم، سخت آن باید دیگر بر روی مرورگر شما. ما آزمایش این افزودنی در ابزار مرور ما و بر داشت آن را در موزیلا فایرفاکس نه در اینترنت اکسپلورر. اگر افزونه با برنامه های دیگر همراه بود، با این حال، شما هنوز هم نرم افزار App دریا را از مرورگر خود حذف نیاز ممکن است.

Price Peep از مرورگر حذف کنید.

اینترنت اکسپلورر

  1. باز کردن مرورگر. فشار داده و نگه داشتن کلید Alt و T را فشار دهید. را انتخاب کنید مدیریت افزونه های جانبی . نوار ابزارها و پسوندها کلیک کنید. غیر فعال کردن Price Peep .

موزیلا فایرفاکس

  1. باز کردن مرورگر. را فشار دهید و نگه داشتن Ctrl ، نه کلید و مطبوعات آزاد نگه داشتن Shift و A را فشار دهید برای باز کردن افزودنی فایرفاکس مدیر. در پسوند کلیک کنید و حذف Price Peep .

گوگل کروم

  1. باز کردن مرورگر. را فشار دهید و نگه داشتن Alt و F را فشار دهید. ابزار به > پسوند و افزودنی های ناخواسته را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Price Peep

پاسخ دهید