حذف PriceFountain

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف PriceFountain

PriceFountain برنامه پشتیبانی است که وعده به شما با بهترین کوپن های تخفیف و دیگر معاملات خاص در حال حاضر است. این وب سایت رسمی جایی که آن را به عنوان “پویا ابزار آنلاین است که به طور خودکار به شما می دهد معاملات مربوطه با توجه به جستجوهای آنلاین خود را در زمان واقعی” توصیف شده است.

توضیحات نرم افزار باعث می شود آن نه مفید به نظر می رسد، با این حال، صفحه اصلی شما با لینک دانلود که تا حدودی مشکوک فراهم نیست. همانطور که شما احتمالا حدس زده، PriceFountain مفید از آن ادعا می شود نیست. مرورگر خود را با تبلیغات شخص ثالث هستند که برخی از آنها کاملا جعلی پر می کند. اگر شما می خواهید برای بهبود سطح امنیت سایبری خود را، شما باید PriceFountain را حذف کنید.

pricefountain removal حذف PriceFountain

دانلود ابزار حذفبرای حذف PriceFountain

PriceFountain چگونه کار می کند؟

بر خلاف اکثر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه های PriceFountain پسوندهای مرورگر به مرورگر وب شما اضافه نمی کند. در عوض، آن یک فرآیند به نام PriceFountain.exe*32 درج می کند. این روند در پس زمینه اجرا می شود هر بار کامپیوتر خود را روشن کنید و اگر شما دسترسی به مدیر وظیفه شما می توانید آن مشاهده. کشتن روند نه مشکل شما را حل کند. برای از بین بردن تبلیغات پاپ آپ لینک آگهی تبلیغات تصویری و دیگر اطلاعات تجاری بی فایده است که سخت پر مرورگر شما با شما نیاز به حذف PriceFountain از کامپیوتر شما.

روش مورد استفاده برای پخش PriceFountain، از سوی دیگر نه از دیگر برنامه های پشتیبانی در تمام متفاوت است. درست مثل Pennybee، Offerblvd، Walletbee و سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، PriceFountain نه از صفحه رسمی آن دریافت می شود. در عوض، آن را می آید همراه با نرم افزار شخص ثالث رایگان. بنابراین شما نیاز به توجه به ویژه هنگامی که شما نصب نرم افزار. همیشه انتخاب حالت سفارشی و عدم انتخاب غیر ضروری ارائه می دهد. در غیر این صورت شما با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان مرورگر و دیگر برنامه های ناخواسته پایان خواهد شد. ما به شما اطمینان دهم این برنامه نخواهد بود به نفع شما در هر راه.

چگونه به حذف PriceFountain

شکی نیست که شما نیاز به خاتمه PriceFountain وجود دارد. برنامه مرورگر خود را با آگهی پر می کند و بنابراین شما را به لینک های نا امن است که می تواند منجر به عفونت های مخرب و دیگر ترفندها مجازی در معرض. این نرم افزار همچنین اتصال به اینترنت خود را کند می کند و جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را.

دو گزینه می توانید انتخاب کنید از زمانی که می آید به PriceFountain حذف وجود دارد. شما می توانید PriceFountain دستی یا به صورت خودکار حذف کنید. اگر فکر می کنید ممکن است نرم افزار ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما پیشنهاد می کنیم شما با گزینه دوم بروید. اگر شما دانلود remover مخرب، شما قادر خواهید بود به سیستم شما را اسکن تمام مشکلات احتمالی را شناسایی و حذف PriceFountain همراه با آنها. علاوه بر این، شما همچنین مطمئن شوید که کامپیوتر شما در آینده حفاظت شده باقی می ماند را خواهد شد. اگر با این حال، ترجیح می دهید دستي، شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید.

حذف PriceFountain

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • PriceFountain را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • PriceFountain را از سیستم خود پاک کنید

ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • PriceFountain را انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PriceFountain

پاسخ دهید