حذف PriceZilla

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف PriceZilla

PriceZilla است یک افزونه مرورگر است که قرار است به شما کمک کند بهتر فروشگاه. چون آن درج تبلیغات مختلف را به مرورگر خود آن را به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، طبقه بندی شده. PriceZilla سازگار با Google Chrome، موزیلا Firefox، Internet Explorer و سافاری است. این صفحه رسمی، getPriceZilla.com، جایی که شما می توانید آن را دانلود. با این حال، آن را نیز همراه در نصب بد است که شامل پشتیبانی یا حتی مخرب برنامه سفر.

سایت رسمی ایالات که نرم افزار قیمت های پایین تر از محصولات است که شما را آنلاین مشاهده در پیدا کردن کمک خواهد کرد. همچنین کشورهای که شما قادر خواهید بود به وب سایت با خیال راحت گشت و گذار و که شما فقط اطلاعات مربوطه مراجعه کنید. متاسفانه این مورد نیست. ما پیشنهاد می کنیم که شما حذف PriceZilla به محض این که شما می توانید.

PriceZilla  حذف PriceZilla

دانلود ابزار حذفبرای حذف PriceZilla

PriceZilla چگونه کار می کند؟

PriceZilla کلون از جمله برنامه های ناخواسته به عنوان Priceexpert، Dealicious، Priceturtle، Pricerocket و برخی دیگر است. با وجود تبلیغات خود برنامه نه خیلی از دیگر سخت متفاوت است. این به شما ارائه با تبلیغات غیر ضروری است که ظاهر هر سایت که شما هستند. شما برای مقابله با پنجره های بازشو، تبلیغات متنی، آگهی ها، پاپ unders و غيره داشته باشد. این نه به سرعت به عنوان آگهی را نه تنها تا مرور خود را فضا، اما همچنین به کاهش سرعت مرور شما آزار دهنده می شود.

دلیل دیگری برای خلاص شدن از شر PriceZilla با واقعیت است که آنها امن است. برخی از تبلیغات به شما ارائه مشروع هستند و آنها قابل اعتماد نیست. اگر شما با کلیک بر ر جعلی، شما ممکن است پایان در صفحه ای که در بنادر مخرب یا حاوی برخی از کلاهبرداری آنلاین دیگر که شما می تواند برای سقوط. کلیک کردن روی تبلیغات ساختگی حتی تصادفی می تواند منجر به عواقب جدی. اگر نمی خواهید رایانه و ایمنی اطلاعات خصوصی خود را در معرض خطر است، شما باید PriceZilla را نه بر روی کامپیوتر خود نگه دارید.

چگونه به حذف PriceZilla

دو راه شما می توانید از بین بردن PriceZilla از سیستم شما وجود دارد: دستی و یا به طور خودکار. اگر دستي را انتخاب می کنید، شما باید برای حذف PriceZilla از طریق کنترل پنل. پس از آن، شما همچنین به حذف آن از الحاقات نیاز ممکن است. دستورالعمل نحوه تکمیل هر دو از این وظایف زیر ارائه شده است و شما خوش آمدید به استفاده از آنها. اگر با این حال، شما می خواهم به PriceZilla به خاتمه به طور خودکار, شما باید دانلود ابزار حذف تروجان است که کامپیوتر شما برای شما پاک خواهد شد. همچنین اطمینان حاصل کنید که سیستم شما توسط محافظ آن را از تهدید های مختلف آنلاین رایگان به عفونت در آینده باقی می ماند را خواهد شد.

PriceZilla دستی پاک کردن

PriceZilla را از ویندوز حذف کنید:

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → PriceZilla →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → PriceZilla پاک

ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → PriceZilla پاک

حذف PriceZilla از پسوند:

Internet Explorer

  • حذف آیکون چرخ دنده → مدیریت افزودنی → نوار ابزارها و پسوندها → PriceZilla →

موزیلا Firefox

  • حذف Firefox منو → افزودنی پسوند → → → PriceZilla

Google Chrome

  • منوی حذف بیشتر ابزار پسوند → PriceZilla → سطل زباله می تواند نماد → → →

دانلود ابزار حذفبرای حذف PriceZilla

پاسخ دهید