حذف Privatelee.com

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Privatelee.com

Privatelee.com به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی و سازگار با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا. لحظه ای که در آن شما را وارد کامپیوتر، hijacker تغییر تنظیمات مرورگر خود، یعنی صفحه اصلی خود و پیش فرض خود را جستجو موتور بدون اجازه شما.

از آنجا که هدف اصلی این برنامه این است که برای افزایش ترافیک به وب سایت ها پیش تعیین شده، تا زمانی که hijacker داخل رایانه شما دیدن تبلیغات متعدد و تجربه ثابت تغییر مسیر صفحات ناشناخته. این به راحتی با قرار گرفتن در معرض به شخص ثالث مخرب می تواند تا پایان. توصیه ما به Privatelee.com را به منظور محافظت از کامپیوتر شما حذف.

privatelee com حذف Privatelee.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Privatelee.com

Privatelee.com چکار می کند؟

Privatelee.com لحظه وارد رایانه شما شروع می شود شما نمایش آگهی های متعدد. پنجره های بازشو پاپ unders آگهی ها در متن آگهی و غیره را را ببینید. این تبلیغات نمایش داده شوند زیرا رشد سود hijacker برای هر کلیک روی لینک حمایت امیدوار خواهد شد که شما آنها را کلیک کنید. تبلیغات بسیار تحریک کننده و سرزده، اما شما همچنین این واقعیت است که هیچ کس در نظر باید محتویات این تبلیغات را بررسی می کند. این بدان معنی است که هر کسی می تواند هر چیزی می خواهید آنها را در کامپیوتر خود را تبلیغ و نتیجه شما ممکن است یک صفحه آلوده را وارد کنید. قرار گرفتن در معرض به شخص ثالث مخرب شما ممکن است که با یک عفونت جدی مخرب ترک. برای جلوگیری از چنین نتایج ناگوار توصیه می کنیم برای خلاص شدن از Privatelee.com اسرع وقت است.

راه دیگر برای برنامه کاربردی به اطمینان حاصل شود که شما یک وب سایت پیش تعیین شده را وارد کنید تغییر مسیر است. از آنجا که این موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر می دهد hijacker می توانید نتایج جستجوی خود را تغییر دهید. خواهید دید نتایج زیر آگهی های متعدد به خاک سپرده و در میان آنها شما با برخی از لینک های اضافی است که هیچ چیز مشترکی با پرس و جو جستجو ارائه خواهد شد. اما نکته مهم این است که آنها شما را به وب سایت های تحت حمایت مسیر است. در حالی که این hijacker داخل کامپیوتر شما، نه تنها تبلیغات شما را در هر نوبت امکان حمله اما درخواست جستجوی خود متناقض خواهد و شما قادر خواهد بود به آنها اعتماد. ما قویا توصیه به ماندن از این موتور جستجو و Privatelee.com به خاتمه بلافاصله.

تا لحظه ای که شما از بین بردن Privatelee.com مزاحم نیز اطلاعات شما را جمع آوری خواهد شد. نرم افزار نیاز به اطلاعات برای سفارشی تبلیغات و لینک های برای افزایش شانس که شما نمایش داده شده کلیک کنید حتی بیشتر. نرم افزار ناخواسته آهنگ فعالیت های اینترنتی خود، سوابق کلیک، آدرس آی پی، نوع سیستم عامل خود را، مرور تاریخچه، و غیره را بررسی می کند. با اطلاعات کافی در آن موفق به خیاط تبلیغات به نیازهای خاص شما، بنابراین زمانی که شما متوجه است که اکثریت تبلیغات مربوط به آخرین درخواست جستجوی خود شگفت زده شود. اگر شما نمی خواهید به تحمل چنین حمله به حریم خصوصی خود را، Privatelee.com را حذف کنید.

چگونه Privatelee.com رایانه شما نفوذ کند؟

هواپیماربایان مرورگر معمولا وارد کامپیوتر شما با نرم افزار شارژ است که شما را از صفحات ناامن دانلود رایگان. شما نه نصب کردید مانیتور که اتفاق می افتد. همیشه گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و نرم افزار کل قرارداد را با دقت بخوانید. برنامه های اضافی می تواند در هر بخشی از این سند فاش و مطالعه دقیق تنها اطمینان حاصل شود که شما نباید از دست جعبه است که به اطلاع رسانی در مورد برنامه های ناخواسته. دلیل شما نیاز به مقابله با آنها را بعدا ما توصیه به عدم انتخاب همه برنامه های ناشناخته به هر حال. اگر شما از دست رفته اعلام و hijacker وارد سیستم شما, شما باید Privatelee.com را حذف کنید.

چگونه به حذف Privatelee.com

بهترین راه برای حذف Privatelee.com با مشروع ضد جاسوس است. شما باید همه رایانه خود را اسکن و اجازه دهید آن را مقابله با مشکل. ابزار امنیتی نیز در آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد بود. اگر شما مایل به پاک کردن Privatelee.com دستی، شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در این مقاله پیدا کنید. کامپیوتر خود را تمیز و آنها را دنبال.

حذف Privatelee.com

ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Privatelee.com.

ویندوز 8

1. به گوشه سمت راست پایین حرکت می کند و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. به کنترل پنل بروید و حذف یک برنامه کلیک کنید.
3. حذف Privatelee.com.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل.
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Privatelee.com را حذف کنید.

بازنشانی تنظیمات مرورگر خود

Internet Explorer

1. راه اندازی مرورگر و Alt + T را فشار دهید.
2. گزینه های اینترنت کلیک کنید.
3. “زبانه پیشرفته” را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.
4. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید.
5. شیر تنظیم مجدد.

موزیلا Firefox

1. مرورگر خود را باز کنید و فشار دهید Alt + H.
2. اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید.
3. کلیک کنید به تنظیم مجدد Firefox.
4. ریست Firefox دوباره انتخاب کنید.

Google Chrome

1. راه اندازی Google Chrome و Alt + F را فشار دهید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید.
3. نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید.
4. تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.
5. دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Privatelee.com

پاسخ دهید