حذف ProductRecallAlert

دسته‌بندی نشده

حذف نوار ابزار ProductRecallAlert (راهنمای حذف)

نوار ابزار ProductRecallAlert یکی از کسانی که پسوند مرورگر است که باید از سیستم خود را بلافاصله حذف است. اگر چه این پسوند عفونت مخرب رایانه نیست، آن را poses مختلف سیستم خطرات امنیتی است که نمی توان نادیده گرفت. کاربران اغلب نوار ابزار ProductRecallAlert بر روی رایانه خود نصب و سپس فکر می کنند که آنها با مرورگر hijacker آلوده شده اند. اما این افزودنی مرورگر کامپیوتر ویروس نیست و چون در دراز مدت برنامه به زیان آور به سیستم خود را اثبات می شود ممکن است شما به شدت به حذف نوار ابزار ProductRecallAlert از سیستم شما توصیه می شود.

ProductRecallAlert toolbar حذف ProductRecallAlert دانلود ابزار حذفبرای حذف ProductRecallAlert راه های بسیاری برای دریافت نوار ابزار ProductRecallAlert نصب شده بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. چه تر است, این برنامه به ندرت به تنهایی، همراه بنابراین شما نیاز به توجه به زمانی که شما آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. چیزی است که شما نوار ابزار ProductRecallAlert یا از وب سایت رسمی در.ourtoolbar.com ProductRecallAlert یا از برخی از سایت شخص ثالث دیگر که توزیع نرم افزار کاربردی می توانید دانلود. آیا شما دانلود نوار ابزار ProductRecallAlert از وب سایت رسمی یا نه، آن با حداقل دو برنامه نرم افزار اضافی که شما به احتمال زیاد نه نیاز نه می خواهد آمد.

هنگامی که نوار ابزار ProductRecallAlert از.ourtoolbar.com ProductRecallAlert دریافت شده است، به عنوان مثال، شما همچنین برای TuneUp تاسیسات 2013 و Pokki را روی رایانه خود نصب گردد. هر دو برنامه کاملا امن است، اما جلوگیری از نصب آنها اگر قصد شما برای انجام این کار بود. پس از همه، اگر نصب راه اندازی کامل برای نوار ابزار ProductRecallAlert صفحه اصلی پیش فرض خود و موتور جستجو را به search.conduit.com تغییر کرده و تمام جستجوهای خود را بر اساس داده های جمع آوری شده توسط کوکی ها لوله منطبق گردد. از این رو, نوار ابزار ProductRecallAlert بسیار شبیه به نوار چنین به عنوان نوار Freecorder نوار VisualBee و حتی MIXI است.دی جی نوار ابزار در راه است که همه آنها در بستر های مجرا ایجاد می شوند.

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد که نوار ابزار ProductRecallAlert تغییر تنظیمات مرورگر خود را با زور، شما این پسوند به انجام این کار در طول نصب واقع اجازه می دهد. به طور طبیعی، search.conduit.com شدید امنیتی مسئله به خودی خود، نیست اما تبلیغات شخص ثالث نشان دادن آن و آن ممکن است جمع آوری داده های مرور خود، که می تواند بعد از آن به شخص ثالث برای بازاریابی و حتی اهداف توزيع نرم افزارهای مخرب به بیرون درز.

این افزونه جای سوال برانگیز است که نه در کامپیوتر خود را برای مدت طولانی از زمان باقی مانده باید است. برای محافظت از خود و سیستم شما, شما باید خاتمه ProductRecallAlert نوار ابزار در یک بار، و سپس اجرای یک سیستم کامل اسکن با اسکنر رایگان SpyHunter به عنوان در این روش شما قادر خواهید بود تا اطمینان حاصل شود که کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده است.

چگونه برای حذف نوار ابزار ProductRecallAlert

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
 2. هنگامی که حلقه نوار ظاهر می شود، روی تنظیمات کلیک کنید و به صفحه کنترلبروید.
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف ProductRecallAlert حفاظت از نوار ابزار و جستجو توسط مجرا.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف ProductRecallAlert حفاظت از نوار ابزار و جستجو توسط مجرا.

ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترلرا انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع .
 2. به افزودن یا حذف برنامه ها و حذف ProductRecallAlert نوار جستجو حفاظت توسط مجرا.

هنگامی که برنامه لغو نصب شما خواهد نمایش کادر محاوره ای است که می خواند:

 1. حذف نوار ابزار
 2. شما می خواهید به حذف نوار ابزار شود؟
 3. پنهان کردن نوار ابزار (توصیه شده)
 4. حذف نوار ابزار
 5. من تنظیمات اصلی بازیابی.

انتخاب حذف نوار ابزار، تنظیمات اصلی منرا علامت گذاری، کلیک کنید خوب و مرورگر شما به طور خودکار تنظیمات برگردانده خواهد شد. از آنجا شما فقط نیاز به جستجو مجرا را از لیست موتورهای جستجو در تنظیمات مرورگر خود را حذف.

چگونه برای حذف جستجو مجرا

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + T را فشار دهید و افزودنی های مدیریتکلیک کنید.
 2. ارائه دهنده جستجو را در سمت چپ کلیک کنید.
 3. ProductRecallAlert حذف نوار ابزار سفارشی جستجو در وب از لیست.

موزیلا فایرفاکس

 1. نماد موتور جستجو در سمت چپ کادر جستجو (گوشه بالا سمت راست) کلیک کنید.
 2. مدیریت موتورهای جستجو در منوی کشویی انتخاب کنید.
 3. ProductRecallAlert Customized نوار ابزار جستجو در وب را از لیست حذف کنید و “موافق”را کلیک کنید.

گوگل کروم

 1. Alt + F را فشار دهید و تنظیماترا کلیک کنید.
 2. مدیریت موتورهای جستجورا کلیک کنید و جستجو بروید.
 3. ProductRecallAlert جستجو در نوار ابزار سفارشی وب را حذف کنید و کلیک کنید انجام می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف ProductRecallAlert

پاسخ دهید