حذف Protected Browsing

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Protected Browsing

اگر مرورگر شما آب گرفتگی توسط تبلیغات تجاری است که به عنوان ‘تبلیغات توسط Browing حمایت’ یا ‘تحویل توسط Protected Browsing’ مشخص شده، بدون شک وجود دارد که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه رایانه شما نفوذ کرده است. به عنوان نام آن سیگنال های این افزونه مردم گشت و گذار امن تر توسط آن محافظت از حملات فیشینگ را باید و وب سایت های آلوده.

متاسفانه، در واقع این برنامه یک راه متفاوت کار می کند. فعالیت های خاصی است که شما ممکن است منجر به نفوذ ویروس یا از دست دادن اطلاعات شخصی خود را پیاده سازی آن ممکن است. پس از نصب، این ابزار امنیتی سرکش قادر به مسدود کردن وب سایت خاصی اعلام که آنها هم مبتلا شده باشند ممکن است. با این حال، چنین عملیات مشابه ممکن است تقلبی و وب سایت های مسدود شده ممکن است کاملا امن را وارد کنید. علاوه بر این، شما ممکن است متوجه که مرورگر شما نمایش آگهی های مختلف است که قبل از نصب و راه اندازی Protected Browsing تولید شد.

protected browsing 1 حذف Protected Browsing

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protected Browsing

در بسیاری از موارد این آگهی به نظر می رسد به عنوان پاپ آپ ها و آگهی ها و اخلال در جلسه به شدت در حال دیدن سایت. آنها همه از ناگهانی و باقی می ماند بر روی صفحه وب در حالی که ظاهر می شود. همانطور که شما مجبور به صبر کنید تا آنها را برای ادامه مرور ناپدید می شوند این تبلیغات مرور عملکرد را کاهش دهد. هرگز اعتماد آگهی های آنلاین، به خصوص کسانی که نگاه مشکوکی نمایش داده شده و غیر حرفه ای. کلیک بر روی آنها به وب سایت با محتوای سوال برانگیز حمایت هدایت ممکن است. بسیار محتمل است که توسط Protected Browsing ارائه می دهد مختلف مربوط به وب سایت هایی که اخیراً بازدید کرده اید نمایش آگهی خواهد شد است. این است زیرا این افزودنی مرورگر به عنوان یک کوکی ردیابی و نظارت بر فعالیت های خود را مرور. نصب آن نرم افزار ردیابی در کنار و ثبت اطلاعات، از جمله وب سایت های بازدید بالا، جستجو نمایش داده شد، نوع مرورگر و زبان، IP و آدرس پست الکترونیک و. این داده ها توسط اشخاص ثالث برای تنظیم آن تبلیغات و شما در معرض تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می شود. سعی کنید این اشخاص ثالث راه برای افزایش درآمد خود را به دلیل بیشتر مردم روی آن تبلیغات بیشتر درآمد آنها را تولید. واضح است که این برنامه چیزی مفید به شما ارائه نمی است. بنابراین بهتر است آن را حذف کنید تا باعث می شود مشکلات جدی رایانه است.

چگونه Protected Browsing می ربودن به کامپیوتر من?

شما ممکن است از سایت رسمی Protected Browsing آنلاین; با این حال، دکمه دانلود غیر فعال است. این بدان معناست که این برنامه مشکوک از طریق منابع دیگر توزیع شده است. بسیاری از کاربران شکایت دارند که آنها این برنامه را دریافت نکرده و آن را در مرورگر خود را از جایی ظاهر شد. آن است که آن را توزیع شده است با استفاده از روش ناعادلانه به نام “بسته بندی”، که اجازه می دهد از جمله ورود و برنامه های مشابه بدون توجه به آن کاربر. نمی شود اظهار داشت بدون رضایت کاربران Protected Browsing این سیستم ادغام. بلکه ممکن است گفت: که رضایت کاربر نادرست داده شد. مربوط به برنامه های اضافی است که در بسته نرم افزاری با نرم افزار آزاد موجود در کادر اما معمولا زیر نصب سریع حالت پنهان یا قلم بسیار کوچک نوشته شده است. بنابراین، حتی اگر شما برنامه شناخته شده را از وب سایت های قابل اعتماد به دنبال دریافت، نه تکیه بر آن به طور کامل و حاصل کنید که شما را انتخاب کنید حالت پیشرفته یا سفارشی نصب. این اجازه می دهد تا تمام مراحل نصب را دنبال کنید و تمام کادر افشا; بنابراین، شما قادر خواهید بود به پیوست های نا آشنا را بردارید. اگر ویروس Protected Browsing در حال حاضر سیستم شما نفوذ کرده و ناراحتی های مختلف راه اندازی می کند، آن را بدون اعلام کرد که شما نیاز به حذف Protected Browsing بلافاصله می رود.

چگونه Protected Browsing را از رایانه خود حذف کنید؟

به منظور جلوگیری از تبلیغات سرزده شما هنگام نصب برنامه های رایگان برنامه کنه باید باشد. اگر شما در حال تجربه تغییر مسیر Protected Browsing ثابت در حال حاضر عمل می کنند و این توله سگ را از سیستم خود را با کمک از دستورالعمل های ارائه شده در زیر حذف کنید.

شما می توانید Protected Browsing به طور خودکار با کمک SpyHunter حذف. توصیه می کنیم این نرم افزار دلیل آن می توانید به راحتی برنامه های ناخواسته و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مربوط به آنها را حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protected Browsing

پاسخ دهید