حذف Protected Surf

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Protected Surf

Protected Surf برنامه ای که شما باید جلوگیری از آمدن در سراسر با است. این برنامه ویژگی های از قبیل گشت و گذار در وب امن وعده. علاوه بر این، این برنامه باید وب سایت های مخرب را مسدود و محافظت از کامپیوتر شما. هر چند که برای تلفن های بزرگ، این فقط یک ترفند بازاریابی فریبنده به ترتیب برای شما برای دانلود Protected Surf سخت است. اگر شما خواندن بخش سیاست حفظ حریم خصوصی از این نرم افزار مشکوک، شما ممکن است متوجه زن و شوهر از اظهارات عجیب و غریب در مورد داده های خصوصی، شخص ثالث و تبلیغات، لینک به کوکی های وب سایت ها و ردیابی حمایت.

اگر نمی خواهید از تغییر مسیر Protected Surf رنج می برند، بنابراین ما به شدت توصیه برای نصب این افزونه مشکوک. اینترنت پر شده با برنامه های مشابه است که ترویج دقیقا همان، BrowserKeeper Shieldren BlockAndSurf و خیلی بیشتر. متاسفانه ما نه تنها چیز خوبی درباره این برنامه ها بگویم.

protected surf حذف Protected Surf

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protected Surf

چگونه Protected Surf می ربودن به کامپیوتر من?

Protected Surf ویروس است که معمولا به عنوان یک پیوست اضافی با اخبار مختلف توزیع شده است. با این حال، شما به راحتی این نرم افزار پشتیبانی به طور مستقیم می توانید دانلود. همانطور که قبل از ذکر است آنچه توسعه دهندگان می گویند در مورد این برنامه باور نمی کنم. انجام یک تحقیق کوچک و به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است پیدا کنید. خواندن نظرات و بررسی از افرادی که در حال حاضر برنامه های مورد نظر خود را دانلود کرده باشید. اجتناب از استفاده از مشتریان مشکوک دانلود یا دانلود ناآشنا اخبار از منابع مشكوك. علاوه بر این، خودتان یک ابزار امنیتی قابل اطمینان است که شب و روز محافظت کامپیوتر شما را دریافت کنید. اگر رایانه شما محافظت نشده است، شما باید هر یک برنامه/نرم افزار که شما مایل به نصب بازرسی. از آنجا که شما ممکن است Protected Surf نیز اضافه مرحله تنها نصب پرش نیست.

چگونه برای حذف Protected Surf از کامپیوتر من?

این برنامه ناخواسته ممکن است مختلف پنجره های بازشو در متن آگهی، زیرخط دار کلمات کلیدی، آگهی های مربوط به جستجو، نوع بنر تبلیغات و آگهی های مشابه نمایش دهد. آگهی های Protected Surf را خسته و تحریک کردن شما اجازه ندهید. شما فقط نیاز به دنبال این آموزش حذف به منظور حذف Protected Surf:

Protected Surf را از رایانه خود حذف کنید:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برای برنامه های کاربردی به تازگی نصب شده/نا آشنا، مانند Protected Surf، SaverAddon، SupTab، WebSaver، خرید افزونه، ValueApps، اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر نسخه به روز نرم افزار DP1815 پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو و دوباره Markable کمک اب نبات چوبی, HD مجموع به همراه، محافظ امن، قابل اعتماد وب, PassShow, LyricsBuddy-1، PureLeads، Media Player 1.1، RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

فرمت Terminate Protected Surf از مرورگر شما (اپل سافاری Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome):

اپل سافاری:

1. باز صفری، ‘منو’ ‘تنظیمات’ → → “پسوند” زبانه.
2. در اینجا، به دنبال Protected Surf و نوشته های مشابه و کلیک کنید ‘پاک’.
3. هنگامی که آن را حذف صفحه شروع خود را تغییر دهید.

Internet Explorer:

4. باز Internet Explorer، “ابزار → → مدیریت فایرفاکس’ ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
5. در اینجا، به دنبال Protected Surf و نوشته های مشابه و کلیک کنید ‘پاک’.
6. پس از آن را حذف صفحه شروع خود را تغییر دهید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، “ابزار” → “افزودنی” → “پسوند”.
2. پیدا کردن Protected Surf و نوشته های مشابه و کلیک کنید “حذف برنامه”.
3. پس از آن، صفحه شروع را تغییر دهید.

Google Chrome:

1. دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome را انتخاب کنید ابزار → پسوند کلیک کنید.
2. در اینجا، به دنبال گسترش Protected Surf و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله.
3. فراموش نکنید تغییر صفحه شروع.

اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس افزار. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.دانلود ابزار حذفبرای حذف Protected Surf

پاسخ دهید