Protectedsearch.com حذف

Browser Hijacker

Protectedsearch.com Hijacker چیست؟

Protectedsearch.com یک موتور جستجو است که شبیه به سایر ابزار جستجو است. این ارائه می دهد عمومی جستجو، تصویر، کلیپ های جستجو و دسترسی به توییتر. وب سایت خود را به مخرب يا ويروس، موجود است اما با توجه به توزيع تهاجمی آن شود، ناخواسته سایت. در بسیاری از موارد کاربر کامپیوتر به Protectedsearch.com هدایت می شود غیر ارادی و مجبور به استفاده از آن است. علاوه بر این، یک وب سایت حاوی تبلیغات است که نه تنها مزاحم و وقفه کار معمول با کامپیوتر، اما همچنین ممکن است منجر به وب سایت های مخرب پس از آن سیستم با ویروس آلوده.

اگر چه Protectedsearch.com با استفاده از جستجوی گوگل سفارشی گزینه موتور جستجوی خود را نمی اضافه هر مقدار نسبت به ابزار جستجو اصلی و یا دیگر سایت جستجو در سایت. شرکت است که مدیون این ابزار را بدست آورده پول از تبلیغات نمایش داده می شود. شرکت های مشابه نیز به لینک آگهی مخلوط با نتایج جستجو به منظور افزایش تعداد کلیک و کسب درآمد بیشتر شناخته شده.

Protectedsearch.com1  Protectedsearch.com حذف

Protectedsearch.com مانند بسیاری از دیگر سخت با استفاده از نرم افزار رایگان یا شاخه توزیع شده است. آن را از نزدیک مربوط به نصب نوار ابزار مرورگر است که igeared رابط برنامهنویسی، عنوان مثال دریافت نرم افزار سرویس گیرنده استفاده کنید. کوکیها, تاییدیه نوارهای ابزار، الحاقات و یا پلاگین که همراه با برنامه کاری نصب شد ناشی. هنگامی که یک شخص انتخاب گزینه های نصب خودکار، برنامه های اضافی به طور پیش فرض نصب مشخص شده است. اگر همه دستورالعمل ها را با دقت بخوانید و چک باکس ها را حذف نمی کند، او با تغییرات ناخواسته ای مانند کوکیها, تاییدیه Protectedsearch.com به پایان می رسد. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شرکت به منظور افزایش تعداد قربانیان است که به آسانی خار دریافت چنین کلاهبرداری مانند ارائه دستورالعمل های نصب زبان ديگري از انگلیسی استفاده می کنید. افسوس، این راهی قانونی برای توزیع برنامه های کاربردی و یکی می تواند تنها خودش را بي توجهي بودن سرزنش.

اگر شما خانه صفحه و موتور های جستجو تغییرات Protectedsearch.com و می خواهید آن را حذف، شما ممکن است برنامه های ناآشنا هایی را در صفحه کنترل را بررسی کنید و آنها را حذف کنید. این ممکن است مشکل را حل کند. ساده ترین و سریعترین و امن ترین راه برای خلاص شدن از شر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Protectedsearch.com این است که با استفاده از ابزار ویژه آنتی ویروس است که می تواند تشخیص و حذف این نوع عفونت. Spyhunter می توانند شناسایی و حذف بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از جمله این یکی به طور خودکار. توصیه می شود برای انجام کامل اسکن سیستم پس از تهدید برای اطمینان از بدون کد مخرب در سمت چپ حذف می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protectedsearch.com حذف

پاسخ دهید