حذف Protectium

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Protectium

Protectium مرورگر اینترنت مبتنی بر پلت فرم کروم که برای ایجاد Google Chrome استفاده شد است. با توجه به این واقعیت است که Protectium بسیار شبیه به مرورگر معروف اینترنت است، بسیاری از کاربران اشتباه گرفته زمانی که آنها پیدا کردن برخی از تغییرات در رایانه های خود را ساخته شده است. برخی از دیگر برنامه های مشابه به Protectium، از جمله BoBrowser و CrossBrowser که توسط CLARALABSOFTWARE و همراه با برنامه های شخص ثالث وجود دارد.

سقوط دو برنامه مبتنی بر کروم در دسته برنامه های ناخواسته و Protectium بدون استثنا است. Protectium نیز از برنامه های ناخواسته است و اگر شما قصد استفاده از آن به محض این که شما می توانید Protectium را از کامپیوتر حذف کنید.

protectium حذف Protectium

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protectium

Protectium مفید و قابل اعتماد، به خصوص اگر شما در پیدا کردن وب سایت رسمی خود، که Protectium.com به نظر می رسد. با این حال، این وب سایت تنها منبع برنامه نیست. علاوه بر این، وب سایت رسمی نیست که شما برنامه آگهی با خیال راحت استفاده خواهد ثابت کند.

Protectium و همچنین برنامه های ذکر شده، می تواند همراه با برنامه های بهینه سازی سیستم، برنامه های تبلیغی که معمولا به عنوان مرورگر فایرفاکس نصب شده, و برخی از برنامه های دیگر. به عنوان مثال، آن ممکن است همراه با SpeedChecer MySafeProxy و MyPC نسخه پشتیبان که با اضافه کردن قابلیت کوچک به سیستم عامل خود را. از این رو، بسیار بهتر است توجه نزدیک به هر پیشنهاد ارائه شده توسط برنامه جادویی نصب است.

علاوه بر این، مهم است به ذکر است که مرورگر Protectum میانبر دسک تاپ Google Chrome را حذف کرده و جایگزین آن را با میانبر خود است. در بالا از آن Protectium خود را مرورگر پیش فرض باعث می شود.

برای برگرداندن تنظیمات سابق شما باید Protectium را از کامپیوتر حذف و ایجاد میانبر جدید. با توجه به حذف Protectium، توصیه می کنیم شما را در ابزار حذف نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند تکیه می کنند. Protectium فقط برنامه های ناخواسته است، اما اگر شما هنوز به خاطر نصب آن، محتمل است که سیستم عامل خود را شامل برخی از برنامه های دیگر غیر قابل اعتماد است. ابزار امنیتی است که می تواند در شناسایی بدافزارها برنامه آنتی ویروس جعلی هواپیماربایان مرورگر و برنامه های مخرب دیگر همه که شما نیاز دارید در حال حاضر، و ما توصیه می کنیم که شما نصب SpyHunter است. این برنامه به آسانی خاتمه برنامه های غیر قابل اعتماد و پادمان سیستم در برابر حملات مخرب جدید.

در صورتی که شما مصمم به حذف Protectium از رایانه، دستورالعمل حذف زیر استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید که پس از حذف برنامه ناخواسته سیستم در برابر نرم افزارهای مخرب و تهدید به جاسوسافزار سپر شما باید داشته است.

چگونه به حذف Protectium است؟

حذف Protectium از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • گزینه های برنامه لغو نصب کلیک کنید.
 • Protectium را حذف کنید.

خاتمه Protectium از ویندوز تجربه

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل گزینه را انتخاب کنید.
 • با کلیک روی افزودن یا حذف برنامه ها و نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

از بین بردن Protectium از ویندوز 8 و 8.1 ویندوز

 • پیروزی + R فشار دهید و وارد کنترل پنل.
 • روی OK کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protectium

پاسخ دهید