حذف Protective Antivirus 2015

Fake Antispyware

توصیه در حذف Protective Antivirus 2015

Protective Antivirus 2015 سرکش آنتی ویروس برنامه ای که با استفاده از ویروس تروجان به نفوذ و کاربران کامپیوتر ترس است که سیستم های خود را در معرض خطر است. حقیقت این است این برنامه حتی قادر به بگویید که آیا رایانه شما محافظت شده یا نه، به بحث در مورد از بین بردن عفونت است. این برنامه ساختگی است که فقط می خواهید برای دریافت پول خود را با فروش برنامه بی فایده است.

اگر شما متوجه شده است فعالیت خود را به Protective Antivirus 2015 را از سیستم خود حذف توصیه می شود. اسکن کامل سیستم اجرا با ضد برنامه های مخرب، به عنوان مثال، Spyhunter یا یکی دیگر از ابزار امنیتی قابل اطمینان است.

Protective Antivirus 2015  حذف Protective Antivirus 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protective Antivirus 2015

یک بار در داخل، Protective Antivirus 2015 آغاز اسکن سیستم و وانمود به دنبال عفونت در کامپیوتر شما. پس از آن ارائه نتایج اسکن جعلی و معمولا لیست بعضی از فایل ها که تهدید قانونی و یا غیر موجود در نتایج اسکن متاسفانه آن از هر چیزی، شناسایی نمی شود. آن هشدار می دهد اگر نه آنها را بلافاصله حذف که شما برخی از مسائل امنیتی جدی می تواند داشته باشد. اسکن کامل و حذف Protective Antivirus 2015 تهدید به خرید نسخه کامل می دهد.

به نظر می رسد مانند 129.99 دلار پرداخت همه چیز باید حل کند، اما آن است که مانند ندارد در همه. اگر به شما پرداخت تنها پول خود را از دست خواهید داد و Protective Antivirus 2015 خود ادامه خواهد داد که شما را آزار. علاوه بر جعلی اسکنر شما نیز اخطار و اطلاعیه امنیتی سیستم خود را در معرض خطر، به عنوان مثال است که این ادعا های مختلف دریافت حفظ خواهد شد:

Security Warning
Malware program has been detected.
Click here to protect your computer.

به محض این که شما متوجه آن اولین گام شما باید Protective Antivirus 2015 از رایانه خود حذف کنید. مجرمان سایبر را می خرید چیزی بی فایده و فریب دادن اجازه ندهید. آن ia آنتی ویروس جعلی است که شما باید دور بماند.

چرا من باید Protective Antivirus 2015 را حذف کنید؟

همانطور که قبلا ذکر شد، Protective Antivirus 2015 نصب شده است کمک ویروس تروجان. همه برنامه های آنتی ویروس و antispyware قادر به محافظت از سیستم خود را از این آنتی ویروس سرکش است. شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام مرور اینترنت و جلوگیری از بازدید از هر وب سایت های مشکوک جلوگیری از infiltrations امکان پذیر است. بیش از حد مراقب با ایمیل های اسپم و هرگز اسپم پیوست را باز کنید.

در مورد کامپیوتر شما در حال حاضر تحت تاثیر قرار, اجرای اسکن کامل سیستم با ضد برنامه های مخرب و Protective Antivirus 2015 اسرع حذف کنید. شما باید خود را اینگونه به آخرین نسخه آن را قبل از اجرا اسکن سیستم ارتقا دهید.

حذف Protective Antivirus 2015

removal instructions en حذف Protective Antivirus 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف Protective Antivirus 2015

پاسخ دهید