Proxy.allsearchapp.com حذف

Browser Hijacker

Proxy.allsearchapp.com چیست؟

Proxy.allsearchapp.com hijacker مرورگر است که به مرورگر وب، بدون رضایت کاربران نصب و آهنگ فعالیت های مرورگر است. اگر این برنامه مرورگر خود ربوده، شما به زودی متوجه بسیاری از تاییدیه به وب سایت های ناشناخته. این برنامه موتور جستجو پیش فرض و صفحه اصلی به Proxy.allsearchapp.com تغییر دهید. هنگامی که یک برگه جدید را در مرورگر خود باز این وب سایت نیز ظاهر می شود. اگر چه یک برنامه مخرب نیست، این باعث می شود فعالیت بسیار آزار دهنده و از آنجا که آن را وارد رایانه بدون رضایت کاربران, آن را به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی شده.

این برنامه دسترسی به سیستم خود را از طریق دانلود رایگان میشود. Proxy.allsearchapp.com می آید همراه با بازیکنان مختلف اف سازندگان و برنامه های مشابه. آن را بسیار محبوب در میان توزیع کنندگان شخص ثالث برای اضافه کردن چنین برنامه هایی به نرم افزار رایگان دریافت و ترویج محصولات خود را به این ترتیب است. مشاوره کارشناسان امنیتی کردن هر گونه برنامه های اضافی به رایانه شما با دیگر نرم افزار دریافت می شود مگر اینکه شما آگاه هستند از آنها امید بستن. به این ترتیب بسیاری از مشکلات اجتناب از شما خواهد شد.

چگونه کار می کند Proxy.allsearchapp.com؟

Proxy.allsearchapp.com وب سایت همراه با hijacker مرورگر وب, یک نوع عفونت مخرب است که مورد استفاده برای کنترل چگونه رفتار قربانی مرورگر وب است. برخی از علائم مربوط به این نوع عفونت شامل مرورگر تغییر مسیر و تغییرات ناخواسته تنظیمات مرورگر وب آلوده. اگر مرورگر خود بارها و بارها شما به Proxy.allsearchapp.com وب سایت است و یا اگر این وب سایت بدون اجازه به عنوان موتور جستجوی پیش فرض صفحه و یا صفحه وب تب جدید نمایش است، بسیار محتمل است که دستگاه شما توسط مرورگر hijacker مرتبط با Proxy.allsearchapp.com مصالحه تبدیل شده است.

هواپیماربایان مرورگر همراه با Proxy.allsearchapp.com تمایل به شکل نوار ابزار برای مرورگر قربانی. این اغلب دریافت و نصب شده در طول نصب برنامه نرم افزار رایگان. این تبدیل شده است به طور فزاینده ای رایج در موارد که در آن برنامه های کاربردی نرم افزار دریافت از توزیع کننده ثالث غیرقابل اعتماد است. این اغلب برنامه های نرم افزار محبوب را از منابع مشروع و بسته آنها را طوری که نصب نیز hijacker مرورگر وب در قالب نوار ابزار ظاهرا خوش خیم نصب خواهد شد. محققان امنیتی امداد سرما به شدت توصیه کاربران کامپیوتر به مراقب باشید در هنگام نصب هر برنامه و انصراف از نصب نوار ابزار برای مرورگر وب خود را.

اگر شما به تازگی متوجه تن تغییر مسیر به Proxy.allsearchapp.com, پاپ مختلف یو پی اس در کامپیوتر شما و عملکرد ضعیف سیستم، مرورگر شما قطعا ربوده شده است. مراقب باشید که این برنامه ها می توانید پیگیری فعالیت های خود را مرور و حتی دسترسی به اطلاعات ورود به سیستم و رمز عبور خود را دریافت کنید. اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را به سرور از راه دور فورا و بعد آن را برای اهداف بازاریابی استفاده می شود ارسال می شود.

Proxy.allsearchapp.com حذف

به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص شما باید hijacker Proxy.allsearchapp.com از رایانه خود حذف کنید. برو به کنترل پنل -> اضافه کردن و حذف برنامه ها و هر چیز مربوط به Proxy.allsearchapp.com را حذف کنید. شما همچنین ممکن است افزودنی های خود را بررسی و حذف هر گونه برنامه های افزودنی مرورگر ناآشنا از تمام مرورگرهای اینترنتی از جمله اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس نصب. اگر شما نمی دانید به اندازه کافی در مورد نرم افزار برای رفتن در مورد حذف فایل ها در پوشه های عملیاتی کامپیوتر شما، توصیه می کنیم با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter. اجرای یک اسکن کامل سیستم و آن مقابله با تهدید همه خطرناک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Proxy.allsearchapp.com

پاسخ دهید