حذف PubAppBrowser

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف PubAppBrowser

اگر مرورگر خود را با تعداد زیادی از تبلیغات شخص ثالث و مزاحم پاپ آپ پر شده است، کامپیوتر خود را با یک برنامه تبلیغاتی مزاحم به عنوان PubAppBrowserشناخته شده آلوده ممکن است. کارشناسان مخرب کاملا تجزیه و تحلیل این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و برخی از ویژگی های نگران کننده ای است که این نمایشگاه را کشف کرده اند.

این برنامه نرم افزار تبلیغاتی نمی تواند مرورگر خود را با تعداد زیادی از تبلیغات شخص ثالث و پنجره های بازشو را پر کنید. متاسفانه، این همه PubAppBrowser که نیست نیست. در برخی از موارد آن متوجه شده بود که این سخت در راه مخرب توسط برنامه های مشکوک و بالقوه خطرناک دیگر جذب عمل می تواند. به PubAppBrowser از سیستم خود حذف آن را به عنوان بهترین شرط بندی شما به سیستم خود را کاملا تمیز نگه دارید دریغ نکنید.

PubAppBrowser حذف PubAppBrowser

دانلود ابزار حذفبرای حذف PubAppBrowser

تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه های داخلی ما نشان داده است که PubAppBrowser موتور Crossrider بر است. این موتور خاص توسط برنامه های مشکوک دیگر مانند Shoppy به بالا، SuperPlusRadio، BingTracker، Gohd، و کاملا چند نفر دیگر استفاده می شود. درست مانند برنامه های کاربردی ذکر شده این عفونت سخت متکی بر برنامه های افزودنی مرورگر به شما در حال حاضر با تعداد زیادی از تبلیغات شخص ثالث و مزاحم پاپ آپ. تبلیغات و پنجره های پرشی این که آیا شما آن را یا نه دوست داده می شود. تنها راه برای متوقف کردن این فعالیت های مزاحم به طور کامل PubAppBrowser از کامپیوتر شما حذف است.

تحقیقات همچنین نشان داده که PubAppBrowser ممکن است در معرض شما به محتوای وب سایت شخص ثالث مشکوک. برخی از آگهی توسط PubAppBrowser ارائه می تواند با تغییر مسیر لینک که شما می تواند منجر به وب سایت ترویج محتویات مضر اجرا شود. شما در نهایت می تواند بر روی وب سایت است که بهره برداری اجرای کد دلخواه, ممکن است در حال اجرا که بدنام است برای استفاده توسط توزیع کنندگان نرم افزارهای مخرب. فرود فقط بر روی یک سایت به اندازه کافی به عامل خود را با برخی از عفونت مبتنی بر اینترنت ناشناخته آلوده است. هر گونه شانس را با چنین برنامه های تبلیغی را به عنوان آن می تواند نتایج مخرب داشته باشد. به همین دلیل حذف PubAppBrowser ضروری است باید آن را بیش از آشکار.

تیم تحقیقات ما همچنین کشف شده است که PubAppBrowser بیشتر از طریق بسته های نرم افزاری نرم افزار توزیع شده است. اگر شما می خواهید به نگه داشتن کامپیوتر خود را تمیز و امن در تمام اوقات، شما باید وب سایت های مشکوک شخص ثالث دانلود جلوگیری از. علاوه بر آن, بصورتی پایدار و محکم به پیاده سازی یک ابزار قابل اعتماد antimalware که در آن شما را درباره انواع وب سایت های مشکوک و مضر نصب هشدار می دهد شما توصیه می کنیم.

PubAppBrowser راهنمای حذف گردد توسط متخصصین نرم افزارهای مخرب است آسان برای استفاده و حذف PubAppBrowser در هیچ زمان کمک خواهد کرد. تا آنجا که ممکن است در حالی که انجام حذف این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به عنوان فقط یک اشتباه می تواند به معنای که عفونت کاملا حذف می شود توجه. تنها یک فایل منفرد و یا ورود به رجیستری می تواند به بازیابی نرم افزار ناخواسته استفاده می شود.

چگونه به حذف PubAppBrowser

حذف PubAppBrowser از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • با کلیک بر روی دکمه ویندوز صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • نرم افزار ناخواسته آن را حذف کنید دوبار کلیک کنید.

از بین بردن PubAppBrowser از ویندوز ایکس پی

 • دکمه شروع را کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها را کلیک کنید.
 • حذف PubAppBrowser.

خاتمه PubAppBrowser از ویندوز 8

 • حرکت اشاره گر ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 • انتخاب کنترل پنل و کلیک راست کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • PubAppBrowser را انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PubAppBrowser

پاسخ دهید