حذف PufferMind

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف PufferMind

PufferMind نرم افزار ناخواسته است که برچسب تیم آزمایشگاه تحقیقات ما به عنوان یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی است. بنابراین، تقریبا رسمی کارکرد این نرم افزار PufferMind یک الگوی رفتاری است که به تعدادی از برنامه های کاربردی سخت آزار دهنده است نمایش می دهد. برنامه های تبلیغی برای جمع آوری داده ها در کاوشهای به منظور تولید آگهی های سفارشی ایجاد می شوند. اگر می خواهید برای جلوگیری از یورش مزاحم پاپ آپ و مسائل امنیتی بالقوه کامپیوتر لطفا PufferMind از کامپیوتر شما بلافاصله حذف شده. ما با ارائه دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف زیر این توضیحات.

بر اساس پژوهش های PufferMind بسیار شبیه به برنامه های سخت PastaQuotes و آگهی های شیرینی است. همچنین صفحه رسمی از طریق PufferMind.com است، اما برای دانلود برنامه به طور مستقیم امکان پذیر نمی باشد. درست مثل سایر برنامه های مشابه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، PufferMind اغلب در سیستم مورد نظر همراه با شخص ثالث نصب می رسد. نصب است که برای توزیع PufferMind شناخته شده عبارتند از: DomalQ، حق بیمه و Vittalia, که اکثر آنها توان به راحتی در Softonic Filewin Brothersoft کرک و دیگر وب سایت های به اشتراک گذاری فایل شخص ثالث. حتی اگر آنها آن را متوجه این بدان معنی است که کاربران این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در رایانه های خود را خود، نصب. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نصب این نرم افزار، لطفا از دانلود نرم افزار در وب سایت های شخص ثالث خودداری کنند. شما همچنین تمام مراحل نصب با دقت بخوانید باید.

PufferMind  حذف PufferMind

دانلود ابزار حذفبرای حذف PufferMind

وقتی PufferMind وارد سیستم شما آن نیست هر پسوند و یا افزودنی به مرورگر خود اضافه کنید. این برنامه تنها یک فرایند است که اجرا می شود در پس زمینه سیستم به نام PMLeadsService.exe است. در اين پروسه با برنامه داده در وب سایت شما بازدید می تواند جمع آوری و چه شما برای جستجو. بعد درست مثل سایر برنامه های کاربردی سخت PufferMind این اطلاعات برای سفارشی تبلیغات تجاری تولید استفاده می کند. این تبلیغات ممکن است همچنین به عنوان PMLeads تبلیغات توسط PMLeads مارک یا ارائه شده توسط PMLeads, اما هنوز هم همان نرم افزار است.

با توجه به این واقعیت است که PufferMind وارد سیستم شما بدون اجازه شما، شما نمی باید این برنامه را بر روی کامپیوتر شما تحمل. اگرچه برنامه های اسپای عفونت مخرب رایانه نیست، آنها هنوز هم می تواند افشا شما در به مسائل امنیت کامپیوتر جدی و پس هر چه زودتر شما حذف PufferMind, بهتر. فراموش نکنید که شما نیز نیاز به دیگر برنامه های ناخواسته است که ممکن است همراه با PufferMind نصب.

سیستم خود را اسکن با اسکنر SpyHunter رایگان به تعیین آنچه باید برنامه های حذف شده از کامپیوتر. پس از حذف کاربر رایانه خود را دوباره اسکن; فقط به مطمئن شوید که فایل های ناخواسته و برنامه های کاربردی مراقبت گرفته می شده. برای هر گونه سوال بیشتر شما با ما نظر بگذارید می توانید.

چگونه به حذف PufferMind

حذف PufferMind از ویندوز 8

  • حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش خود را.
  • تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف PufferMind.

حذف PufferMind از ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • منوی “آغاز” کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • حذف یک برنامه را باز کنید و حذف PufferMind.

خاتمه PufferMind از ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و PufferMind را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PufferMind

پاسخ دهید