PUP.Datamngr – datamngr.dll – حذف

دسته‌بندی نشده

برنامه های ناخواسته به طور معمول شامل ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نصب نوار ابزار یا مرورگر اشیاء یاور معمولا بدون رضایت آگاهانه و یا دانش کاربر. نه تنها آنها را از مرورگر خود را نگاه بسیار به هم ریخته اما ناخواسته برنامه ها نیز دیگر اهداف نامشخص و اغلب مضر و یا حداقل غیر اخلاقی دارند. به عنوان مثال، من به بسیاری از سوالات در مورد توله سگ.Datamngr. کاربران آن را از طریق نرم افزار آنتی ویروس حذف حفظ اما آن نمایش نگه می دارد.

چه توله سگ است.Datamngr?

توله سگ برای برنامه های ناخواسته می ایستد. Datamngr هر چیزی می تواند باشد واقعا اما حدس من این است که داده ها ماژول مدیریت است. این می تواند تنها توسط رسانه Bandoo تایید می شود. این شرکت توسعه iLivid و برخی محصولات دیگر. توله سگ.Datamngr بخشی از زیبا بسیار است تمام محصولات خود را. شما باید نگران است؟ خوب، شما به راحتی ممکن است پیدا کردن مقالات و پست انجمن های درباره این برنامه ایجاد شده توسط کاربران است که آن را رفع کند و احتمالا از آنجا که آنها می گویند که توله سگ.Datamngr ویروس است. مشخصات فنی, ویروس نیست اما این به این معنا نیست شما باید ترک آن بر روی کامپیوتر شما نصب شده. کند و به خصوص اگر شما نمی دانید از کجا آمده و آنچه در آن است. Datamngr معمولا iLivid دانلود منیجر که این شیء کمکی کاوشگر را نصب می کند و موتور جستجوی وب خود را به results.com جستجو و یک پیام خصوصی به searchnu.com/406 تغییر می دهد همراه با محصولات رسانه Bandoo, می آید. Bandoo محصولات رسانه ها در شیوه های مختلف ترویج هستند اما به طور معمول شما می توانید آنها را از طریق وب سایت های میزبانی فایل دانلود. وب سایت های میزبانی فایل اغلب فروشندگان نرم افزار یا گیرندگان دانلود درباره این تغییرات ساخته شده را اعلام و به راحتی امید بستن از اصلاح مجاز نیست. در این مورد با این حال، آنها محصولات در نه گمراه کننده راه به طوری که مردم واقع نمی دانند چه آنها نصب تبلیغات.

همانطور که می رود, هیچ چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود دارد. امروزه، اکثر نرم افزار رایگان دانلود بسته های نرم افزاری شامل تعدادی از نوار ابزار ناخواسته در بسته نرم افزاری خود. در اغلب موارد, نرم افزار با همراه نوار ابزارها و BHOs کاربران خود می دهد گزینه برای چک کردن نوارهای ابزار و یا برنامه های ناخواسته که مایل به نصب شود. بسیاری از این نوزادان یا BHOs در حال حاضر pre-checked هستند. اما با دیوار خسته کننده متن در حین نصب کاربران گاهی اوقات رشد در طول این قسمت بی تاب و صرفا “بعدی” در عجله کلیک بدون هر یک از این اظهارات را جدی خواندن. پس از نصب کامل شده است, آنها سپس در چگونه آنها موفق به پایان رسید با انواع نوارهای ابزار و ارائه دهندگان موتور جستجو است که آنها واقعا لازم نیست و یا می خواهید در وهله اول غافلگیر شدند. این یکی از بزرگترین اشتباهات در هنگام نصب هر برنامه است و بسیاری از مردم از آن گناه است.

در حالی که گاهی اوقات یک نوار ابزار می شود مفید و یا لازم، شما باید از خود بپرسید اگر این است آنچه شما واقعا می خواستم. به احتمال زیاد آن نمی باشد.

جسمی، نوارهای ابزار مصرف فضای اضافی در مرورگرهای روم شما با فضای کمتر برای مشاهده محتوای صفحه وب. از نظر کارایی مرورگر مازاد نوارهای ابزار اضافی باعث می شود دیگر زمان راه اندازي و آهسته می توانید مرورگر وب خود. بنابراین، این می تواند تداخل با برخی از صفحات وب شما می خواهید به بازدید و علت مسائل سازگاری با نوار ابزار در حال حاضر نصب شده و یا افزودنی. گاهی اوقات، این مازاد نوارابزارها، می حتی سقوط مرورگر شما. علاوه بر این، برخی از این نوار ابزار بارگذاری اضافی امتیاز مانند سرویس می دهد و کلید باعث کامپیوتر شما آهسته نه فقط با مرور اینترنت اما در کل اجرا کنید. به عنوان مثال، توله سگ.Datamngr راه اندازی یک فرایند DATAMN~1.EXE که در پس زمینه فعال باقی می ماند و به طور خودکار اجرا می شود زمانی که ویندوز شروع می شود. نیازی به گفتن نیست, فرآیند های مانند اگر شما میخواهید برای جلوگیری از هدر رفتن منابع سیستم حذف باید.

نگاهی توجه داشته باشید که همه به طور بالقوه ناخواسته برنامه ها و نوارهای ابزار بی ضرر هستند. برخی از آنها می تواند تاریخچه فعالیت های شما در مرورگر نظارت داشته باشند. شما می خواهید آنها هدایت جستجوهای شما آنلاین? شما آنها را برای سفارشی کردن صفحه شروع و نمایش تبلیغات هدفمند می شود؟ اگر جواب شما نه، پس بهتر است خلاص شدن از توله سگ شما.Datamngr و همراه برنامه های کاربردی.

چگونه برای حذف توله سگ.Datamngr?

اول از همه، ویندوز گزینه ساخته شده است به نام “افزودن/حذف برنامه ها” در صفحه کنترل استفاده کنید. برای ویندوز 7 و ویندوز ویستا این است تحت “برنامه ها و ویژگی های” چک لیست برای دیدن اگر آن را به وجود ذکر شده است و به سادگی آن را حذف کنید. به طور معمول، توله سگ.نمی Datamngr یک برنامه مستقل ذکر شده چون تنها یک ماژول است. شما باید به دنبال iLivid Bandoo نتایج جستجو نوار ابزار یا Searchqu toolbar و آنها را حذف کنید. همچنین فکر می کنم از برنامه به تازگی نصب شده ممکن است آنها را با این ماژول نیز همراه است.

گاهی اوقات، کاربران باید این نرم افزار به صورت دستی حذف کنید. کاربران Google Chrome را حذف iLivid زبانه های جدید و پسوند BrowserProtect. کاربران اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس برای حذف Datamngr 1.0 و نتایج جستجو نوار ابزار 1.2.0.0 وب مرورگر برنامه های افزودنی و افزونه های جانبی داشته باشد.

Datamngr (datamngr.dll) را از مرورگر خود حذف کنید:

1. برو به فایل برنامه و پیدا کردن پوشه با نام نوار ابزار ویندوز Searchqu یا iLivid ویندوز نوار ابزار .
2. باز کردن پوشه و کلیک کنید uninstall.exe.
3. برو به لیست افزودنی و غیر فعال کردن Datamngr یا Searchqu (ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به نظر می رسد تحت نام های مختلف).

این بسیار مهم است بدانید که این عفونت خواهد شد دوباره در هیچ زمان حمله اگر شما فقط حذف Datamngr یا Searchqu بدون تمیز کردن کامپیوتر خود را از فایل های آلوده و مزاحمان، است. آن اقدامات مخرب آن را دوباره شروع خواهد شد و اطلاعات و جزئیات بیشتر خواهد شد توسط مجرمان اینترنتی سرقت رفته است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Datamngr - datamngr.dll - حذف

One thought on “PUP.Datamngr – datamngr.dll – حذف

پاسخ دهید