حذف PUP.Optional.Bandoo.A

دسته‌بندی نشده

PUP.Optional.Bandoo.A چیست؟

PUP.Optional.Bandoo.A برنامه های ناخواسته است که شما را با تن از تبلیغات و پنجره های پرشی که هیچ علاقه ای به شما ارائه شده است. قادر به hooking عمیق خود را به سیستم های کامپیوتری خود و باعث تغییرات ناخواسته مرورگر دیگر است.

PUP.Optional.Bandoo.A سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب است و برای تولید ترافیک صفحات وب ترویج ایجاد شد. هیچ چیز در مورد برنامه مفید وجود دارد و شما آن را بر روی کامپیوتر شما باید نگه دارید. ما توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید PUP.Optional.Bandoo.A.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Optional.Bandoo.A

PUP.Optional.Bandoo.A چگونه کار می کند؟

به احتمال زیاد در حالی که برخی از انواع نرم افزار را بر روی کامپیوتر شما نصب شد PUP.Optional.Bandoo.A که کامپیوتر خود را وارد کرده است. نرم افزار آزاد اغلب همراه با برنامه های ناخواسته. اگر شما هنوز در طول نصب آن توجه ناخواسته این برنامه ها برای دسترسی به سیستم شما اجازه شما. دفعه بعد شما دانلود نرم افزار رایگان, در طول نصب آن شود و همیشه برای نصب پیشرفته یا سفارشی به جای سریع و یا به طور منظم به. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به تمام برنامه های ناخواسته اضافی بردارید.

همانطور که قبلا گفته شده است، PUP.Optional.Bandoo.A برای بهبود درآمد تبلیغات ایجاد شده و هیچ راهی برای آن را به تجربه هیچ بهتر وجود دارد. در واقع برنامه واقع آهسته سرعت اینترنت شما پایین خواهد شد. علاوه بر این, آن همچنین کوکی های خود را به منظور دسترسی به اطلاعات در مورد آنچه شما به صفحات بازدید ها چه نمایش داده شد جستجو شما را و غیره پیگیری خواهد شد. این داده ها برای اهداف بازاریابی استفاده می شود و می تواند به شخص ثالثی فروخته است. شما نیز در ذهن آن را به شما در معرض که سخت است نه به عنوان امن خطرناک باید باشیم پیوندها محتوا و مخرب. شما دریغ باید حذف PUP.Optional.Bandoo.A.

چگونه به خاتمه PUP.Optional.Bandoo.A

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر PUP.Optional.Bandoo.A می توانید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید: حذف اتوماتیک یا دستی. ما قویا توصیه گزینه اول در آن بسیار بیشتر قابل اعتماد است. اگر شما دانلود ابزار حذف تروجان شما قادر خواهید بود به رایانه خود را اسکن و ببینید که اگر هر گونه تهدید دیگر در آن وجود دارد. سپس شما قادر خواهید بود برای پاک PUP.Optional.Bandoo.A و سایر عفونت ها ممکن است. هنگامی که مرور وب در آینده ضد تروجان همچنین رایانه شما حفاظت خواهد شد. گزینه دوم PUP.Optional.Bandoo.A کتابچه راهنمای کاربر حذف است. حفاظت کامل را تضمین نمی کند، در صورتی که شما انتخاب می کنید، با این حال، شما دستورالعمل های زیر می توانید استفاده کنید.

حذف PUP.Optional.Bandoo.A

ویندوز 8

  1. در سمت چپ پایین راست کلیک کنید
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید
  3. برای حذف برنامه برو
  4. حذف PUP.Optional.Bandoo.A

ویندوز 7 و ویستا

  1. کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
  2. لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
  3. سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
  2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
  3. سخت را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Optional.Bandoo.A

پاسخ دهید