حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A

دسته‌بندی نشده

PUP.Optional.BrowserProtect.A چیست؟

PUP.Optional.BrowserProtect.A نرم افزار ناخواسته است که خود مضر نیست، اما ممکن است باعث تغییرات تنظیمات مرورگر ناخواسته و همچنین برخی از علائم منفی است. برنامه های ناخواسته است که معمولا همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه آمده است. PUP.Optional.BrowserProtect.A, همچنین شناخته شده به عنوان مرورگر حفاظت از ویروس، نیز از صفحه وب رسمی browserprotect.orgبارگیری شده اند.

در آن صفحه این برنامه به عنوان یک ابزار است که “مرورگر شما از صفحه اصلی ارائه دهندگان جستجو افزودنی و دیگر hijacks را نگه می دارد” شرح داده شده است که درست به حدی است. چه شما نه در صفحه اصلی، با این حال، که امنیت و حریم خصوصی جدی وجود دارد مربوط است را ببینید که مسائل با برنامه. به محض این که شما می توانید شما باید PUP.Optional.BrowserProtect.A را حذف کنید.

PUP.Optional.BrowserProtect.A حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A

چرا باید PUP.Optional.BrowserProtect.A حذف کنم

بعد از نصب PUP.Optional.BrowserProtect.A برنامه تشخیص تهدید قرار به مرورگر خود و ارائه به شما با گزارش دکمه. اگر شما بر روی آن کلیک کنید، شما برای ورود به فیس بوک در صفحه هدایت می شوید. این رفتار قطعا مشکوک است و آن را بسیار محتمل است اگر شما را به حساب خود وارد شوید که برنامه از طریق لیست دوستان شما گسترش یابد. علاوه بر این، آن را نیز بسیار ممکن است که ورود خود را و سایر اطلاعات خصوصی توسط نرم افزار جمع شود است.

PUP.Optional.BrowserProtect.A همچنین ممکن است سایر علایم ناخواسته مانند ساخت کامپیوتر شما اجرا بسیار کندتر از آن استفاده شود. شما همچنین باید بدانید نرم افزار برای تغییر مسیر مختلف به صفحات ناآشنا در وسط مرور خود را بر عهده دارد. چه تر است, آن می تواند شما را به محتوای نا امن دارند و کلاهبرداری مجازی است که می تواند منجر به عفونت های مخرب و یا ضرر و زیان مالی افشا. اگر می خواهید برای جلوگیری از همه است که شما باید دریغ نکنید و PUP.Optional.BrowserProtect.A برای همیشه خاتمه.

چگونه برای حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A، دو گزینه را انتخاب کنید وجود دارد. به عنوان برنامه خود مخرب نیست، شما می توانید امتحان کنید و آن را از طریق کنترل پنل حذف کنید. در صورتی که شما نیاز به دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار شما می توانید آنهایی که زیر ارائه شده استفاده کنید. با این حال، ما قویا توصیه می شما مطمئن ضد بدافزار نرم افزاری است که کمک خواهد کرد که شما را به خلاص شدن از شر PUP.Optional.BrowserProtect.A و دیگر تهدیدات بالقوه است که می تواند بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید. پس از شما دانلود ابزار شما قادر خواهید بود به رایانه خود را اسکن و از بین بردن عفونت کلیه. شما همچنین می خواهد قادر به استفاده از آن در آینده به عنوان یک برنامه پیشگیری از نرم افزارهای مخرب.

حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A

ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید
 2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 3. برنامه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 1. شروع کلیک کنید و حرکت به کنترل پنل
 2. یک بار وجود دارد، حذف برنامه را انتخاب کنید
 3. را انتخاب کنید و از بین بردن نرم افزار

ویندوز 8

 1. حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین و منتظر نوار افسون
 2. روی تنظیمات کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 3. حذف برنامه قسمت برنامه ها را را انتخاب کنید.
 4. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Optional.BrowserProtect.A

پاسخ دهید