حذف PUP.Optional.Spigot.A

دسته‌بندی نشده

PUP.Optional.Spigot.A چیست؟

PUP.Optional.Spigot.A، همچنین به عنوان شناخته شده Adware.Spigot، برنامه ناخواسته است که مرورگر خود را با آگهی های تبلیغاتی توسط دلسرد، پر است. شما تبلیغات بازشو را ببینید و لینک است که ممکن است به هیچ ربطی به منافع خود را حمایت مالی. این برنامه سازگار با تمام محبوب مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا Firefox و Google Chrome است. PUP.Optional.Spigot.A همراه با برنامه های نرم افزار رایگان است که شما می توانید دانلود cnet.com softonic.com brothersoft.com و سایت های مشابه می آید.

حتی اگر این برنامه مخرب است به حفظ برنامه های کاربردی سخت بر روی کامپیوتر شما توصیه نمی شود. شما باید PUP.Optional.Spigot.A را از رایانه خود حذف کنید.

PUP.Optional.Spigot حذف PUP.Optional.Spigot.A

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Optional.Spigot.A

PUP.Optional.Spigot.A چگونه کار می کند؟

PUP.Optional.Spigot.A مانند برنامه های کاربردی ترین ناخواسته، آمده همراه با نرم افزار رایگان و شاخه است. با این حال، ممکن است برای جلوگیری از این برنامه ها اگر به شما پرداخت توجه بیشتر در طول فرایند نصب است. هنگامی که شما نصب نرم افزار حتما پیشرفته یا نصب سفارشی را انتخاب کنید و همه نرم غیر ضروری عدم انتخاب شود. اگر شما این کار شما فقط برنامه انتخاب شما نصب خواهد شد. بهتر است برای جلوگیری از تمام برنامه های اضافی که شما با آن آشنا است.

یک بار PUP.Optional.Spigot.A را وارد سیستم خود شما متوجه افزایش مقدار زیادی از آگهی های تجاری مختلف. علاوه بر این، آن هم که این برنامه به عهده مرورگر جعلی FlashPlayer ادوبی است و به روز رسانی جاوا گزارش شده است. شما هم به خاطر PUP.Optional.Spigot.A که باید نگه دارید ممکن است لینک به وب سایت خراب شده نمایش داده. به روز رسانی های جعلی و سایت خراب شده دلیل کامپیوتر شما توسط نرم افزارهای مخرب آلوده می شود می تواند. اگر آن را ندارد، شما بد عمل کردن سیستم جدی را متوجه خواهد شد. اگر مجرمان اینترنتی متصل به کامپیوتر شما علاوه بر این, آنها قادر به سرقت داده های مالی شخصی شما خواهد بود. نیازی به گفتن نیست، اگر شما می تواند پول زیادی از دست.

همانطور که بالا ذکر شده است، PUP.Optional.Spigot.A خود مخرب نیست. با این حال، این برنامه شما در معرض تهدیدات آنلاین است که شما در غیر این صورت نه در همه مواجه می شوند ممکن است. است که چرا شما باید PUP.Optional.Spigot.A به خاتمه و نتیجه امنیت رایانه شما را بهبود بخشد.

چگونه به حذف PUP.Optional.Spigot.A

ممکن است به حذف PUP.Optional.Spigot.A از کامپیوتر شما با استفاده از یک ابزار ضد بدافزار است. اگر شما دانلود و نصب برنامه حذف بدافزار شما قادر خواهید بود برای اسکن کامپیوتر شما. ابزار PUP.Optional.Spigot.A را شناسایی و دیگر برنامه های ناخواسته وجود دارد هر گونه باید باشد. پس از آن، آن از بین بردن PUP.Optional.Spigot.A. راه دیگری برای مقابله با نرم افزارهای ناخواسته بالقوه وجود دارد. شما می توانید PUP.Optional.Spigot.A دستی حذف کنید، با این حال، برخی از اجزای برنامه شود ممکن است پشت سر گذاشت. اگر شما انتخاب می کنید حذف دستی PUP.Optional.Spigot.A هنوز, شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف PUP.Optional.Spigot.A

ویندوز ایکس پی/7 و ویستا

  • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
  • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
  • انتخاب PUP.Optional.Spigot.A
  • حذف/حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • پیروزی + Q را فشار دهید و وارد کنترل پنل
  • یک بار وجود دارد، حذف یک برنامه کلیک کنید
  • حذف PUP.Optional.Spigot.A

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • به اطلاعات عیب یابی alt + H -> -> تنظیم مجدد Firefox–> بازنشاندن Firefox–> پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PUP.Optional.Spigot.A

پاسخ دهید