PureRadio Virus

دسته‌بندی نشده

PureRadio (خالص رادیو PureRadio Virus) چیست؟

سهام نرم افزار روش های نزدیک به تعریف مخرب PureRadio (PureRadio 3.0) نرم افزار (commercialware) در انواع وب سایت ها، توزیع توسعه یافته توسط inKline Inc جهانی در سال 2007 بسته که هستند با شخص ثالث بدافزارها از جمله سیستم عامل نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و اغلب به عنوان ویروس PureRadio است است.

Remove PureRadio PureRadio Virus

PureRadio مرورگر معترضين در استان کرمان را مختل اینترنت مرورگر تنظیمات موجود به نوبه خود باعث آلوده مرورگرهای اینترنتی برای شروع بر روی و تغییر مسیر به وب سایت های ناخواسته، از جمله موتور جستجو غیر اخلاقی نام جستجو Iminent، که از نزدیک در ارتباط با سیستم عامل ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در متن است.

PureRadio به عنوان اینترنت کامپیوتر برنامه های رادیویی با رابط (پخش رادیو اینترنتی)، که اجازه می دهد تا کاربران برای “به هزاران نفر از ایستگاه در سراسر جهان تا زمانی که آنها را به 10 مگابایت فضای آزاد دیسک ماه” استفاده می شود. حرکت نزولی freeware توزیع های مبتنی بر آن و توزیع نرم افزار، نرم افزار مصالحه قرار در جهت ایجاد جریان سودده از طریق برنامه های شخص ثالث وابسته است.

PureRadio امن برای استفاده از، دانلود?

رادیو اینترنتی PureRadio است هنوز امن برای دانلود. همانطور که بالا بسته هستند PureRadio با شخص ثالث بدافزارها است که می تواند منفی تاثیر عملکرد کامپیوتر سیستم همچنین علت مسائل مربوط به حریم خصوصی تهاجم جاسوسافزار قادر به جمع آوری داده ها و بدافزارها شخص ثالث جداگانه گسترش علاوه بر این به سیستم های کامپیوتری قبلا آلوده در حال دیدن سایت اینترنت.

PureRadio همچنین گزارش شده برای نصب بدون رضایت اغلب با اقساط داوطلبانه از نرم افزار shareware و تورنت مانند افزودنی پسوندهای مرورگر، اشیاء کمک کننده مرورگر پلاگین و نوارهای ابزار گفته به منظور ارتقاء تجربه مرور کلی استفاده می شود.

چگونه برای حذف PureRadio و شخص ثالث مرتبط بدافزارها

دستورالعمل های زیر نحوه حذف و پاک PureRadio و هر گونه برنامه های شخص ثالث است که آلوده به کامپیوتر خود را در کنار PureRadio جزئیات.

برای اطمینان از نرم افزارهای مخرب است کاملا حذف اجرای توصیه می شود به کامل اسکن 531 معتبر آنتی ویروس و یا ضد بدافزارها برنامه مانند Spyhunter. با استفاده از

دانلود ابزار حذفبرای حذف PureRadio Virus

چگونه برای حذف مرورگر پیوست (برنامه های افزودنی های نوارهای ابزار)

هنگامی که مرورگر پیوست وجود دارد, اغلب کنار افزودنی فرمت پلاگین یا نوار ابزار نصب برنامه است. گاهی اوقات برنامه باید نصب نشده (مراحل بالا) قبل از درستی از مرورگر حذف می شود.

به خاطر داشته باشید، مرورگر پیوست به نام PureRadio و یا PureRadio 3.0 به احتمال زیاد نیست، اما نمایندگی برنامه شخص ثالث مانند FBPhotoZoom.

گوگل کروم 540

1. کلیک کنید روی سفارشی کردن و کنترل آیکون (آچار، میله های 3) در کنار نوار آدرس و حرکت به ابزار > پسوند.

2. جستجو بندی مشکوک و حذف آنها را با کلیک کردن روی آیکون trashcan در کنار آن.

موزیلا فایرفاکس 548

1. کلیک کنید ابزار و افزودنیهای فایرفاکس را انتخاب کنید. (Ctrl + Shift + A)

2. در پسوند و افزونه زبانه جستجو برای هر افزودنی های مشکوک و حذف آنها را.

مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 560

1. کلیک کنید ابزار و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.

2. در نوارهای ابزار و الحاقات زبانهها جستجو بندی مشکوک و حذف آنها را.

ابزار حذف خودکار PureRadio Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف PureRadio Virus

پاسخ دهید