حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

PuzzleGamesDaily Toolbar متعلق به خانواده نوار ابزار سرکش است که ارائه خدمات غیر قابل اعتماد است. نوار ابزار توسط Mindspark تعاملی شبکه شرکت توزیع شما با بازی مختلف مانند پازل سودوکو جدول اعداد, جدول, و به همین ترتیب در حال حاضر قرار است. آن وعده های خود را تحویل. برنامه ناخواسته توسط درخواست شده است و شبیه به نوار ابزارهای سرکش دیگر که متعلق به همان خانواده مانند نوار DailyHomeGuide نوار BetterBabyGuide و غيره.

نرم افزار از طریق همراه توزیع شده است و پس از آن نصب می شود، آن صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به درخواست جستجو سوئیچ ممکن است. این نیز مرورگر خود را با داده های غیر ضروری تجاری پر کنید. اگر می خواهید به بازگشت به مرور عادی باید PuzzleGamesDaily Toolbar را حذف کنید.

PuzzleGamesDaily Toolbar  حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

PuzzleGamesDaily Toolbar چگونه کار می کند؟

PuzzleGamesDaily Toolbar است که اغلب همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. با این حال، آن را نیز در puzzlegamesdaily.comدر دسترس است. هنگامی که شما دانلود نرم افزار از این وب سایت، شما اگر شما مایل به تغییر صفحه برگه جدید و موتور جستجوی پیش فرض خود به ask.com خواسته می شود. اگر شما هنوز سازمان ملل متحد بررسی این جعبه، تغییرات به طور خودکار ساخته شده است. نوار ابزار سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ است که بدان معنی است که آن را در همه مرورگرها که شما نصب شده ظاهر می شود است. بدون در نظر گرفتن چگونه شما آن را به دست آورد، پیشنهاد می کنیم شما PuzzleGamesDaily Toolbar بلافاصله خاتمه.

PuzzleGamesDaily Toolbar انواع اختلالات باعث می شود. مرورگر خود را با تبلیغات است که در تمام صفحاتی که بازدید می کنید ظاهر می شود پر می کند. به خاطر این تبلیغات صفحات را طولانی تر به بار. شما همچنین باید را به حساب که همه تبلیغات ارائه شده به شما توسط سخت می توان اعتماد. ما توصیه می کنیم از آنان ماندن. نرم افزار نیز شناخته شده برای کوکی های خود را پیگیری و نظارت بر رفتار خود را آنلاین. آن استفاده می کند تا منابع سیستم شما نتیجه آن کاهش. هیچ دلیلی برای نگه داشتن برنامه ای که بر روی کامپیوتر شما وجود دارد.

چگونه به حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

نوارهای ابزار Ask.com ممکن است به نظر می رسد مفید هنگامی که شما اطلاعات بیشتر در مورد آنها، در ابتدا، با این حال، شما که که دقیقا مورد متوجه است. است که چرا شما باید PuzzleGamesDaily Toolbar را از رایانه خود حذف می کند و بنابراین از بین بردن اثرات ناخواسته آن. خوشبختانه، که بیش از حد دشوار است برای انجام نیست. ممکن است به حذف PuzzleGamesDaily Toolbar دستی یا خودکار است. شما دستورالعمل های زیر، شما باید گزینه اول را انتخاب کنید استفاده کنید. اگر از سوی دیگر، شما می خواهم برای اطمینان که مشکلات مشابه در آینده رخ، شما باید ابزار حذف تروجان را دانلود کنید. نرم افزار امنیتی کمک خواهد کرد که شما را به پاک کردن PuzzleGamesDaily Toolbar و حفاظت از کامپیوتر خود را از عفونت های آنلاین دیگر.

حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

ویندوز 8

  • پیروزی + C تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • نوار ابزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • PuzzleGamesDaily Toolbar را انتخاب و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PuzzleGamesDaily Toolbar

پاسخ دهید