حذف PWS:Win32/Zbot.gen!AP

Trojan

راهنمایی در مورد حذف PWS:Win32/Zbot.gen!AP

PWS:Win32/Zbot.gen!AP عفونت تروجان است که برای سرقت داده های شخصی شما ایجاد شد است. این برنامه می توانید logins و کلمه عبور، حتی در حساب های بانکی، جمع آوری و ارسال آن به سرور از راه دور. بدافزارها به خانواده تروجان ها ایجاد شده توسط زئوس کیت تعلق دارد. نه روشن است که نرم افزار های مخرب با هدف سرقت اطلاعات مالی خود و استفاده از آنها بر علیه شما است.

اگر شما دریغ PWS:Win32/Zbot.gen!AP از رایانه خود حذف شما روبرو می تواند برخی از عواقب جدی مالی. علاوه بر این، برنامه می تواند همچنین سیستم عملکرد را تحت تاثیر قرار, قطع مرور خود را و رها کردن دیگر برنامه های مخرب بر روی کامپیوتر شما. شکی نیست که شما نیاز به خاتمه PWS:Win32/Zbot.gen!AP به محض این که شما می توانید وجود دارد.

PWS:Win32/Zbot.gen!AP چگونه کار می کند؟

PWS:Win32/Zbot.gen!AP عمدتا از طریق پیوست های ایمیل اسپم توزیع شده است. شما با این حال، همچنین سیستم خود را با دانلود نرم افزار از منابع غیر قابل اعتماد و یا بازدید از وب سایت خراب آلوده می تواند. به خصوص اگر شما یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزار بر روی کامپیوتر شما نصب شده ندارید مهم برای ماندن از وب سایت های مشکوک و دانلود نرم افزار تنها از منابع رسمی و قابل اعتماد است. همان می رود برای ایمیل از فرستنده های ناشناخته. بسیار محتاط در مورد دانلود؟ پیوست های ایمیل به عنوان است که یکی از ساده ترین راه برای سیستم شما آلوده باشد.

یک بار PWS:Win32/Zbot.gen!AP کامپیوتر خود را وارد، متصل به سرور از راه دور و شروع به نظارت بر فعالیت های آنلاین خود را. تروجان پس داده جمع آوری شده به فرماندهی و کنترل سرور ارسال می کند. PWS:Win32/Zbot.gen!AP نیز قادر به کم کردن سرعت کامپیوتر خود را سرعت و برخی از برنامه های خود ناتوان است. علاوه بر این، آن سایر نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود را که ممکن است باعث آسیب های جدی سیستم نصب می شود. این ضروری است که شما PWS:Win32/Zbot.gen!AP از کامپیوتر شما به زودی امکان حذف است. شما همچنین ممکن است بخواهید برای تغییر کلمه عبور خود را فقط در مورد.

چگونه به حذف PWS:Win32/Zbot.gen!AP

PWS:Win32/Zbot.gen!AP تهدید بسیار خطرناک و پیچیده است. مگر دانش کامپیوتر را پیشرفته نیست حذف دستی PWS:Win32/Zbot.gen!AP توصیه می کنیم. در عوض، چه باید بکنید دانلود ضد مخرب ابزار و استفاده از آن برای تمیز کردن کامپیوتر شما است. Remover مخرب رایانه خود را اسکن و تشخیص عفونت های تمام است که در آن وجود دارد. شما سپس می خواهد قادر به حذف PWS:Win32/Zbot.gen!AP و دیگر تهدیدات بدون هیچ گونه مشکل. پس از آن اجازه خواهد داد که شما برای مرور صفحات وب با خیال راحت و ایمن علاوه بر این, این نرم افزار نیز به عنوان یک ابزار پیشگیری مخرب زمان واقعی توابع.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PWS:Win32/Zbot.gen!AP

پاسخ دهید