حذف Qone8.com

Browser Hijacker

Qone8.com چیست؟

Qone8.com موتور جستجو بی فایده است که شبیه به Portaldosites.com و Qou6.com است. درست مثل این موتورهای جستجو دو این یکی می تواند نتایج نامربوط جستجو است که به سایت های ناخواسته هدایت شود. این است که به وضوح برای کسب درآمد هدف تنها انجام می شود. البته در میان این سایت های غیر قانونی و به طور بالقوه مخرب شما نیز قادر به پیدا کردن نتایج جستجو معتبر است، اما چرا این خطر را هنگامی که شما می توانید استفاده از موتور جستجوی معتبر و احساس امنیت است که پس از کلیک روی نتیجه جستجو شما به یک سایت معمولی منتقل می شود باشد.

علاوه بر این، Qone8.com ظاهر نیز به عنوان یک صفحه شروع به موتور جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید بدون هر گونه اجازه خواسته می شود. برای آن، scammers استفاده از هواپیماربایان مرورگر است که مخفیانه نفوذ به رایانه ها و سپس تنظیمات خود را تغییر دهید. لطفا ماندن به آن مکان است که می تواند کامپیوتر خود را با این ویروس آلوده است. اگر فکر می کنید که شما تغییر مسیر Qone8.com ویروس آلوده به دنبال راهنمای گام به گام در زیر آورده شده و تعمیر کامپیوتر شما.

qone8 حذف Qone8.com

چرا من صفحه اصلی را به Qone8.com تغییر?

همانطور که ما ذکر کرده اند، Qone8.com با hijacker مرورگر که به راحتی داخل آن کامپیوتر هدف می تواند اگر شما موفق به محافظت از آن به درستی ترویج. برای انجام این کار, نصب برنامه های ضد ویروس و ضد جاسوس افزار و یک بار در در حالی که آنها را به روز رسانی. علاوه بر این، برای جلوگیری از نرم افزار رایگان و شاخه جلوگیری از بازدید از سایت های غیر قانونی و اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نفوذ این ویروس به اسپم باز کنید. به محض این که آن را داخل سیستم می شود، تغییر تنظیمات رایانه و برگه جدید تغییر صفحه پیش فرض موتور جستجو و صفحه شروع. با انجام آن، آن را ترویج Qone8.com. لطفا بسیار مراقب باشید زیرا آن به راحتی می توانید reroute شما در به سایت های مخرب که با استفاده از این موتور جستجو شود. صاحبان آن هر گونه مسئولیت برای آن مصرف هستند. لطفا, استفاده از موتورهای جستجوی معتبر.

چگونه برای حذف ویروس تغییر مسیر Qone8.com

Qone8.com بنابراین شما باید شروع به تعمیر کامپیوتر خود را با آن حذف مسئله تغییر مسیر hijacker مرورگر ایجاد می شود. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از نرم افزار امنیتی معتبر SpyHunter یا دیگر. علاوه بر این، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف از لیست افزودن/حذف برنامه. برای همین کلیک دکمه ‘شروع’ -> تنظیمات -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها ->. در اینجا شما برای هر چیزی چه می تواند مربوط به Qone8.com و “حذف برنامه” را کلیک کنید باید نگاه. در نهایت، ‘بله’ و ‘OK’ را برای ذخیره تغییرات کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Qone8.com
حذف Qone8.com از مرورگر شما

اینترنت اکسپلورر:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “مدیریت افزودنی
  • سپس ‘نوار ابزارها و پسوندهای’. در اینجا، به دنبال Qone8 و ‘حذف’ را کلیک کنید.
  • اینترنت اکسپلورر باز -> ابزارآلات -> گزینه های اینترنت -> بند عمومی وارد گوگل یا دیگر آدرس آن را به طور پیش فرض صفحه شروع.

موزیلا فایرفاکس:

  • موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
  • پیدا کردن Qone8 و “حذف برنامه” را کلیک کنید. در حال حاضر رفتن به ابزار -> گزینه های عمومی -> -> راه اندازی.
  • در حال حاضر نمایش یک صفحه خالی زمانی که انتخاب شروع فایرفاکس و یا مجموعه ای خاص سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:

  • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند. در اینجا، به دنبال Qone8 گسترش و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله. علاوه بر این, بر روی آیکون wench
  • ‘مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید و به تنظیمات بروید. موتور جستجو به گوگل یا دیگر تغییر و Portaldosites.com را از لیست حذف کنید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن صفحه خالی ایجاد بند جدید

پاسخ دهید