حذف Qone8 search

دسته‌بندی نشده

Qone8 search چیست؟

Qone8.com بارگیری در یک وب سایت است که با استفاده از نرم افزار آزاد بودن است (Omiga پلاس) است. کاربران اینترنت معمولا به این سایت به عنوان یک مرورگر hijacker یا ویروس qone8 مراجعه کنید، چون اغلب تغییر تنظیمات مرورگر اینترنت کاربر کامپیوتر بدون رضایت خود را چنین انجمن های منفی ساخته شده است. Qone8.com وب سایت است مشروع مشابه موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و یا بینگ، با این حال استفاده از این سایت برای جستجو اینترنت روزانه در توصیه نمی شود. این سایت ممکن است نمایش نتایج جستجو حمایت فریبنده و تبلیغات است که ممکن است منجر به امنیتی جدی و مسائل مربوط به حریم خصوصی. توجه کنید که Qone8.com وب سایت مربوط به ویروس های کامپیوتری است – مرورگر تغییر مسیر این سایت نتیجه مستقیم پرداخت نمی توجه به مراحل دانلود و نصب نرم افزار آزاد است.

qone8 حذف Qone8 search

چگونه برای جلوگیری از Hijacker Qone8 search

برای جلوگیری از تغییر مسیر چنین مسائل کاربران اینترنت هنگامی که برخورد با نرم افزار، مطمئن باشید برای نصب نرم افزار اضافی نشدن و نشدن هر گونه تغییر به یک مرورگر تنظیمات اینترنت با انتخاب گزینه های نصب “پیشرفته” یا “سفارشی” ساخته شده است بسیار مواظب باید باشد. با این حال پس از انجام برخی تحقیقات به نظر می رسد که qone8 نیست با استفاده از روش فریبنده تغییر کاربر اهداف میانبر دسک تاپ (روش مورد استفاده برای ترویج qvo6.com) اما نه با تغییر تنظیمات مرورگر اینترنت ترویج است این سایت به qvo6.com، است.

Qone8.com وب سایت مزایای هر زمانی که به گوگل یا دیگر موتورهای جستجو اصلی مقایسه نیست، هدف اصلی این سایت بصورت پول در اوردن از ترافیک وب سایت ورودی. مشابه مدل کسب و کار فریبنده بابل دلتا جستجو SweetIM Searchnu.com و بسیاری دیگر از وب سایت semi-legitimate استفاده می شود. اگر شما یکی از کاربران کامپیوتر که احساس می کند که qone8.com مجموعه بود به عنوان برگه صفحه اصلی پیش فرض و بدون رضایت شما, استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این مسائل تغییر مسیر.

Qone8.com مرورگر hijacker حذف:

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.

ویندوز 8 کاربران:

کلیک راست کنید در گوشه پایین سمت چپ صفحه را در صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

در لغو برنامه های پنجره نگاه “Omiga به همراه” را انتخاب کنید این مطلب و کلیک کنید “حذف” یا “حذف”

پس از پاک Omiga پلاس مرورگر تغییر مسیر را به Qone8.com باعث می شود که رایانه شما را برای هر گونه قطعات ناخواسته چپ اسکن کنید. توصیه به استفاده از کامپیوتر شما اسکن نرم افزار ضد جاسوس افزار. حذف همه ورودی که تشخیص این برنامه حاصل کنید که کامپیوتر خود را پاک از هر گونه نرم افزارهای جاسوسی ممکن است و عفونت های مخرب است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Qone8 search

Qone8.com مرورگر حذف hijacker از مرورگرهای اینترنت:

حذف Qone8.com hijacker مرورگر از اینترنت اکسپلورر

  • به صفحه اصلی خود را از Qone8.com به دلخواه خود را تغییر دهید: “ابزار” (یا کلیک روی نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز شده Qone8.com حذف و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر بار که شما برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر وارد کنید.
  • اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با تغییر مسیر به Qone8.com شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.
  • کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.
  • کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم Windows در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Qone8.com hijacker مرورگر را از Google Chrome حذف کنید:

  • به صفحه اصلی خود را از Qone8.com به شما ترجیح داده تغییر – کلیک کنید روی نماد آچار (میله)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید, ماوس خود را بیش از Qone8.com شناور و نماد x را کلیک کنید. هم اکنون می توانید از وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.
  • برای تغییر تنظیمات پیش فرض برگه شما: کلیک بر روی آیکون “میله” (گوشه بالا سمت راست)، را انتخاب کنید “تنظیمات”، در بخش “ظاهر” کلیک کنید “تغییر” (صفحه برگه جدید)، را انتخاب کنید “استفاده از صفحه برگه جدید” جای “باز کردن این صفحه: qone8.com”.

حذف Qone8.com hijacker مرورگر از موزیلا فایرفاکس:

  • برای تنظیم مجدد صفحه اصلی کلیک کنید “ابزار”، سپس “تنظیمات”، را انتخاب کنید در پنجره باز شده حذف Qone8.com و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

روش اختیاری:

  • اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با تغییر مسیر به Qone8.com شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.
  • موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در باز رها کردن پایین منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Qone8 search

پاسخ دهید