حذف Qslpdk.com

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Qslpdk.com

تبلیغات پشتیبانی برنامه Qslpdk.com توسط اشخاص ثالث مشکوک به گسترش نرم افزار ناخواسته یا مخرب حتی استفاده می شود. مهم نیست که مرورگر شما (Internet Explorer، Google Chrome، موزیلا Firefox)، از لحظه ای این نرم افزار رایانه شما با استفاده از آن شما آگهی های متعدد و پنجره های پرشی که سعی خواهد کرد تا شما را متقاعد می کند که شما نیاز به روز رسانی مرورگر خود را نشان می دهد.

اگر شما در پایان در یک وب سایت که در آن شما نیاز دارید FLV پلیر یا پلیر جاوا، با این حال، شما پیام های که ادعا می کنند که شما نیاز به بروز رسانی این برنامه ها نیز مراجعه کنید. متاسفانه، این تبلیغات جعلی هستند و اگر آنها را کلیک کنید شما خود بسیاری از مشکلات جدی می شود. توصیه می کنیم به Qslpdk.com را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Qslpdk.com حذف Qslpdk.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Qslpdk.com

Qslpdk.com چکار می کند؟

درست مثل همه آگهی پشتیبانی برنامه های دیگر، Qslpdk.com در بسته های نرم افزاری نرم افزار پخش شده است. این روش بازاریابی فریبنده “بسته بندی” نامیده می شود و اغلب توسط برنامه های ناخواسته استفاده می شود. روش توزیع آنقدر موفق است زیرا کاربران به ندرت، اگر تا کنون، مراحل نصب را دنبال کنید. در آینده در صورت اطمینان به هر مرحله از برنامه جادویی نصب مانیتور. زمانی که شما متوجه مشکوک نرم افزار اضافی، آن را با کلیک کردن روی دکمه ‘کاهش’ بردارید. اگر برنامه در حال حاضر در کامپیوتر شما، نه تاخیر و Qslpdk.com به خاتمه در یک بار.

اگر برنامه به نفوذ به سیستم خود را مدیریت، شما احتمالا در حال حاضر پیام متعدد اصرار شما به روز رسانی مرورگر یا نرم افزار را ببینید. ما به شما هشدار که پنجره های پرشی این تقلبی هستند و شما وعده داده شده به روز رسانی پس از کلیک کردن بر روی آنها را دریافت کنید. در عوض شما خواهد شد نصب برنامه بالقوه نامطلوب دیگری و یا حتی نرم افزارهای مخرب به رایانه شما. ما به شما اطمینان دهم که این مزاحم ارزش چنین خطر نیست. اجازه دهید این نرم افزار در کامپیوتر شما باقی بماند و حذف Qslpdk.com به محض اینکه مطمئنید که سیستم شما آلوده است.

علاوه بر تهدید ثابت عفونت مخرب این نرم افزار همچنین عملکرد کلی سیستم شما بدتر. کامپیوتر شما تبدیل خواهد شد بسیار کندتر و کمتر پاسخگو. علاوه بر این, شما باید بدانید که آن است که همچنین ممکن است که سخت زیر فعالیت های آنلاین شما و اطلاعات به دست آمده با اشخاص ثالث که کاملا ناشناخته و بنابراین غیرقابل اعتماد است. از این و تمام دلایل قبلا ذکر شد، باید آن را روشن است که شما نیاز به از بین بردن Qslpdk.com.

چگونه به حذف Qslpdk.com

شما مجبور به انتخاب بین دو گزینه حذف Qslpdk.com. اگر شما مایل به انجام همه چیز را خودتان باید دستورالعمل حذف دستی Qslpdk.com ارائه شده در زیر را دنبال کنید. اگر نه متخصصان مقابله با این مشکل را داشته باشد، با این حال، شما نیاز به نصب معتبر ضد جاسوس و اجازه دهید آن را حذف Qslpdk.com برای شما.

پاک کردن Qslpdk.com از کامپیوتر شما

ویندوز ایکس پی

 • مطبوعات شروع دکمه (در نوار وظیفه) برای دسترسی به منوی.
 • باز کردن صفحه کنترل و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید Qslpdk.com.
 • Qslpdk.com را حذف کنید.

ویندوز 8

 • راست صفحه مترو UI و تمام برنامه های شیر.
 • در منوی کنترل پنل را انتخاب کنید.
 • به حذف یک برنامه و نرم افزار نامطلوب کلیک راست کنید.
 • حذف به خلاص شدن از شر Qslpdk.com را کلیک کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • در نوار وظیفه، لوگوی ویندوز را فشار دهید.
 • باز کردن صفحه کنترل و حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • برنامه شما می خواهید برای از بین بردن کلیک راست کنید.
 • عزل را پاک Qslpdk.com را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Qslpdk.com

پاسخ دهید