حذف Qualitink

Browser Hijacker

Qualitink چیست؟

Qualitink یک افزونه مرورگر است که می تواند نصب شده بر روی اینترنت اکسپلورر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است. عملکرد آن است به سهولت تا جلسه مرور خود را با فراهم کردن شما با جستجو در چند سایت رتبه وب سایت بررسی و کوپن، به طوری که شما می توانید زمان و پول خود را در حالی که خرید آنلاین ذخیره می کنید. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از مزاحم درون خطی تبلیغات بازشو های مختلف آگهی های بینابینی یا کامل صفحه Qualitink را از کامپیوتر حذف کنید. همه آنها شخص ثالث ترویج مطالب و Qualitink کنترل نیست سیاست حفظ حریم خصوصی شخص ثالث و یا محتوای وب سایت ها که شما گرفته شده است. دانلود ابزار حذفبرای حذف Qualitink

برنامه در دات نت Qualitink در دسترس است، اما همچنین ممکن است برای نصب آن را از طریق برنامه های کاربردی دیگر. با توجه به این واقعیت است که برنامه پشتیبانی از تبلیغ است، شما آن را حذف باید بدون درنگ. نه تنها آن به برجسته کردن کلمات و آنها را در ویکی پدیا، گوگل و یا Dictionary.com نگاه، اما همچنین شما را با تبلیغات مختلف که بر روی وب سایت است که معمولا آگهی های شخص ثالث را شامل ایجاد سیل شما را فعال کند.

qualitink removal حذف Qualitink

وقتی که بازدید از وب سایت های خرید مانند آمازون، eBay و دیگران چرا که آنها پیشنهاد تخفیف و قیمت های ویژه ای از برخی از محصولات آگهی توسط Qualitink معمولا نمایش داده شوند. صفحات وب خرید افزایش احتمال که کاربران خواهد بود علاقه مند به روی چنین ارائه می دهد. از آنجا که پول را برای صاحبان آن یعنی هر کلیک سخت Qualitink است.

این برنامه معمولا نفوذ به رایانه های همراه با برنامه های کاربردی دیگر. شما به راحتی می توانید از گرفتن آن به مرورگر اینترنت شما اضافه شده. در واقع شما باید مراحل نصب هر برنامه شما در حال دانلود از اینترنت بیشتر دقت و خواندن دستورالعمل برنامه جادویی نصب را دنبال کنید. برای نصب سفارشی و بررسی هر مرحله. یکی از آنها باید نمایش لیست برنامه هایی که به نرم افزار اصلی همراه هستند. گزینه های نصب برنامه های کاربردی که شما با آن آشنا را بردارید.

پس از نصب Qualitink آن دسترسی به سابقه مرور خود و سایر اطلاعات ذخیره شده در مرورگر می شود. آن همچنین می توانید درخواست افزونه و تم های مدیریت.

اگر شما نیست Qualitink را از کامپیوتر پاک کردن، آن حفظ خواهد شد ضبط عبارات جستجوی خود و اطلاعات دیگر که ممکن است کمک به تبلیغ کنندگان ارسال شما تبلیغات هدفمند. برنامه جمع آوری اطلاعات درباره مرور خود را ابزار وب سایت شما، و غیره، اگر می خواهید به مرور در اینترنت به طور معمول، به محض این که شما می توانید تا Qualitink از مرورگرهای.

نحوه حذف Qualitink از کامپیوتر

حذف نرم افزارهای جاسوسی و مخرب خودکار ساده ترین راه برای تمیز کردن سیستم، به همین دلیل است که توصیه می کنیم که شما پیاده سازی SpyHunter است. این ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی به راحتی از بین بردن Qualitink از مرورگرهای و سپر سیستم در برابر تهدیدات مختلف کامپیوتر. چه تر است, آن می تواند وقت خود را با اجرای اسکن خودکار سیستم ذخیره کنید.

اگر شما هنوز هم مصمم به خلاص شدن از Qualitink دستی, دستورالعمل زیر ممکن است کمک به شما برای انجام این کار. اما زمانی که روش حذف را به پایان برساند به کامپیوتر را با یک اسکنر قابل اسکن فراموش نکنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
  2. حذف یک برنامهکلیک کنید.
  3. Qualitinkرا حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  1. باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
  2. افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
  3. Qualitinkرا حذف کنید.

ویندوز 8

  1. کلید ویندوز به منوی شروع را فشار دهید.
  2. نوع کنترل پنل و کلیک بر روی آیکون های کنترل پنل .
  3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف Qualitink.

Qualitink از موزیلا فایرفاکس حذف

  1. برنامه های افزودنیکلیک کنید و Ctrl + Shift + A را فشار دهید.
  2. Qualitinkرا حذف کنید.

پاسخ دهید