حذف QuiBids Ads

دسته‌بندی نشده

QuiBids Ads چیست؟

QuiBids Ads نوع آگهی شما ممکن است ببینید زمانی که شما فهرست وب است. اگر شما QuiBids Ads این معنی است که کامپیوتر شما توسط یک برنامه تبلیغاتی مزاحم آلوده شده است. بنابراین اگر شما به تازگی نرم افزار رایگان یا شاخه از اینترنت دانلود کرده چگونه کامپیوتر شما آلوده شده است ممکن است این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم معمولا با نرم افزار رایگان همراه.

هدف اصلی QuiBids Ads این است که برای جذب مردم به خود را وب سایت QuiBids.com. QuiBids.com صفحه اینترنت خرده فروشی است که در ایالات متحده آمریکا کانادا انگلستان فرانسه استراليا و کشورهای دیگر استفاده می شود است. این هزینه مناقصه یا مزایده پنی است. QuiBids.com به عنوان یک سایت که در آن شما می توانید موارد را در یک قیمت فوق العاده پایین خرید ترویج. این، البته، کاملا صادق نیست. ما توصیه نمی روی QuiBids Ads حتی اگر این پیشنهاد بسیار خوب به نظر می رسد. ما به شما اطمینان که شما بیشتر احتمال دارد به هدایت به صفحه وب خراب از شما برای دریافت این پیشنهاد هستند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف QuiBids Ads

qui حذف QuiBids Ads

اگر چه تبلیغات قطعا آزار دهنده است که تنها دلیل برای خلاص شدن از شر QuiBids Ads نیست. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که باعث می شود تبلیغات به نظر می رسد با تمام مرورگرها سازگار است که بدان معنی است که شما نمی قادر به جلوگیری از آنها را بدون توجه به نوع مرورگر شما استفاده خواهد شد. علاوه بر این، QuiBids Ads کوکی های خود را به منظور به دست آوردن اطلاعات شخصی خود مانند مرور تاریخچه جستجو و غیره ساخته شده پیگیری ممکن است. آن حتی می توانید اطلاعات مالی خود را مانند شماره کارت اعتباری تاریخ انقضا و غیره ضبط. این اطلاعات بسیار مهم است و اگر مجرمان اینترنتی برای به دست آوردن آن شما ممکن است پول زیادی را از دست. برای این و همه از دلایل دیگر توصیه می کنیم QuiBids Ads را از کامپیوتر شما حذف اسرع ذکر شده در بالا.

چگونه برای حذف QuiBids Ads

انتخاب پاک QuiBids Ads بهبود امنیت رایانه خود را و مطمئن که اطلاعات شخصی خود را خصوصی باقی می ماند. مثل هر برنامه دیگر ناخواسته دو راه شما می توانید از بین بردن QuiBids Ads وجود دارد. دستي است. اگر چه آن ممکن است قابل اعتماد ترین گزینه ممکن است به حذف adware از کامپیوتر خود را با از بین بردن سخت است که آنها را نمایش می دهد. اگر شما می دانید دقیقا کدام برنامه است علت QuiBids Ads شما آن با استفاده از دستورالعمل های زیر را حذف می. اگر نه، شما می توانید ابزار حذف تروجان قدرتمند مانند SpyHunter دانلود. این به طور خودکار شناسایی سخت و سخت را از کامپیوتر خود حذف کنید. این نیز اسکن آن را برای عفونت های دیگر و اطمینان از امنیت کامپیوتر شما در آینده.

راهنمای در مورد حذف QuiBids Ads

ویندوز ایکس پی

1. کلیک کنید، در شروع و به کنترل پنل بروید
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
3. انتخاب سخت
4. حذف را کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
3. راست کلیک بر روی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم
4. انتخاب را پاک کنید

ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به سمت راست پایین
2. کلیک کنید تنظیمات در نوار حلقه
3. رفتن به کنترل پنل
4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
5. حذف QuiBids Ads

QuiBids Ads از مرورگرهای خاتمه:

اینترنت اکسپلورر

1. کلیک بر روی ابزار
2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و سپس پیشرفته
3. دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید.
4. تنظیم مجدد جعبه
5. کلیک کنید نزدیک

موزیلا فایرفاکس

1. روی کمک
2. انتخاب اطلاعات عیب یابی
3. در فایرفاکس تنظیم مجدد چند بار کلیک کنید
4. پایان را کلیک کنید.

گوگل کروم

1. Alt + F را فشار دهید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید
3. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
4. تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف QuiBids Ads

پاسخ دهید