حذف Quick Start

دسته‌بندی نشده

Quick Start چیست؟

Quick Start یک افزونه مرورگر معمولا به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی شده است. این می آید همراه با مرورگر هواپیماربایان qone8.com awesomehp.com کلید find.com و بیشتر است که یکی از دلایل به برچسب آن را به عنوان یک برنامه است که شما نمی خواهید بر روی کامپیوتر شما. Quick Start شما را با لینک به وب سایتهای اشخاص ثالث فراهم می کند. برخی از آنها صفحات محبوب مانند فیس بوک، توییتر، آمازون، eBay و غيره هستند.

با این حال، این برنامه نیز شما با لینک به وب سایت های ناآشنا تلقي مي شود. ما می خواهیم به ماندن آن صفحات آنها ممکن است شامل اطلاعات نادرست. نرم افزار کاملا امن و است که چرا ما توصیه می کنیم شما Quick Start حذف نیست.

Quick Start  حذف Quick Start

دانلود ابزار حذفبرای حذف Quick Start

Quick Start چگونه کار می کند؟

اگر شما مطمئن نیستید چگونه Quick Start وارد سیستم شما، به این معنی که احتمالا با یکی از برنامه های شخص ثالث آزاد اومد. Quick Start همراه با بسیاری از برنامه های ناخواسته مانند هواپیماربایان مرورگر ذکر شده در بالا، برنامه های تبلیغی مانند TrustedShopper پس انداز جذابیت و بیشتر بوده است. برنامه های ناخواسته نیست بسیاری از صدمه به کامپیوتر شما خود ممکن است باعث شود اما آنها قطع مرور خود را با تغییر مسیر تبلیغات پاپ آپ، و غیره. هواپیماربایان مرورگر نیز قادر به اصلاح صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را است.

Quick Start خود را نیز مسائل امنیتی است. نرم افزار صفحات آن تغییر مسیر به شما، که بدان معنی است که مجرمان اینترنتی شما با گمراه کننده داده ها مانند ترویج مخرب به عنوان یک نرم افزار مفید به روز رسانی در حال حاضر می تواند تایید نمی کند. شما همچنین می تواند به افشای اطلاعات شخصی خود را با وارد کردن قرعه کشی جعلی و یا نظر سنجی فریب باشد. Quick Start برنامه مفید نیست و هنوز باید بر روی کامپیوتر خود نگهداری می شود. آن را بدون اجازه شما عمل می کند و همراه با سایر نرم افزارهای ناخواسته. شما باید مورد استفاده قرار خلاص Quick Start و برنامه های کاربردی دیگر که در آمد با آن.

چگونه برای حذف Quick Start از کامپیوتر من?

سریعترین و مطمئن ترین راه برای Quick Start از رایانه خود حذف نصب ابزار حذف تروجان است. برنامه ضد مخرب سیستم خود را اسکن و شناسایی تمام برنامه های ناخواسته. آن پس خاتمه خواهد یافت Quick Start و برنامه هایی است که آن را با همراه بود. ابزار امنیتی حفظ کامپیوتر شما امن و محافظت از آن را از نرم افزار ناخواسته مشابه. راه حل های جایگزین برای حذف Quick Start در حال استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در زیر. اگر این مراحل شما باید بدون مشکل حذف برنامه داشته باشد. با این حال، شما را به سیستم خود را پس از آن فقط تا مطمئن شوید که اسکن دستی Quick Start حذف موفق شد توصیه می کنیم.

حذف Quick Start

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویستا

1. باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
2-در ویندوز ایکس پی بر روی افزودن یا حذف برنامه ها
3. در ویندوز 7 و ویستا حذف یک برنامه کلیک کنید
4. را انتخاب کنید نرم افزار ناخواسته
5. حذف نصب/لغو نصب کلیک کنید

ویندوز 8

1. جستجو کردهاید و روی آن کلیک کنید
2. کنترل پنل را وارد کنید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید.
5. لغو را کلیک کنید.

Internet Explorer

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و کلیک بر روی آیکون چرخ دنده
2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
3. تنظیم مجدد را بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید
4. تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید و ببندید

موزیلا Firefox

1. باز موزیلا و در منو کلیک کنید
2. بر روی علامت سوال کلیک کنید
3. انتخاب اطلاعات عیب یابی
4. Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید.
5. تایید عمل و پایان را کلیک کنید

Quick start1 حذف Quick Start

Google Chrome

1. راه اندازی مرورگر شما
2. شیر Alt + F و تنظیمات را انتخاب کنید
3. نمایش تنظیمات پیشرفته را کلیک کنید.
4. تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را کلیک کنید.
5. در تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Quick Start

پاسخ دهید