حذف QuickViewer

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف QuickViewer

QuickViewer برنامه نوع سخت است که غیر از تبلیغات مزاحم را به مرورگر خود را تزریق نمی طبقه بندی شده است. ما توصیه می کنیم که شما را به حذف QuickViewer، اما نه تنها به دلیل آن آزار دهنده است اما با توجه به این واقعیت است که تبلیغات ترویج آن ها ممکن است دارای لینک به وب سایت های آلوده و یا نرم افزارهای مخرب بارگیری در.

اگر نرم افزارهای مخرب بیشتر می یابد راه خود را بر روی کامپیوتر شما را از طریق QuickViewer به گفتن امنیت کامپیوتر خود را شدت در شیوه های مختلف به خطر بیافتد ممکن است. ما بحث تهدید شمار این عفونت در جزئیات بیشتر. ما همچنین شامل یک راهنمای که شما دستی حذف QuickViewer کمک خواهد کرد.

QuickViewer حذف QuickViewer

دانلود ابزار حذفبرای حذف QuickViewer

QuickViewer بسیار شبیه به آن ازدیاد RightCoupon RealDeal TicTacCoupon و غیره است. توجه داشته باشید که تمام این عفونت ها از جمله QuickViewer را در موتور JustPlugIt بر اساس هستند. دلیل آن آسان برای کار بر روی این موتور معمولا توسط توسعه دهندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم استفاده می شود. با این حال، آن را نیز بسیار آسیب پذیر است; بنابراین، برخی از نسخه های نرم افزار با دستکاری ممکن است. بنابراین، شما باید این برنامه به دلیل آسیب پذیری آن را حذف کنید. بهرحال این برنامه همراه با نصب InstallRex, Amonetize را نشان می Vittalia و می توان یافت. و مثل همتایان خود آن از طریق دکمه های جعلی دانلود در وب سایت های مختلف است که توزیع نرم افزار سرقت شده است.

این عفونت بسیار خطرناک خود است، اما تبلیغات نمایش داده شده توسط آن قطعا می تواند باشد. توسعه دهندگان نرم افزار تبلیغاتی اغلب انجام کسب و کار با تبلیغ کنندگان مختلف مشکوک است که ترویج محتوای سوال برانگیز است. در برخی از موارد شدید تبلیغات می تواند شامل لینک به وب سایت های آلوده و یا دریافت نرم افزارهای مخرب که آلوده به کامپیوتر خود را با ransomware ضد جاسوس-سرکش و غيره. اقدامات این عفونت می تواند اثبات مضر برای رایانه شما. چرا که چنین برنامه هایی می تواند رمزگذاری فایل های خود را و برای همیشه آنها را آسیب باید QuickViewer را حذف کنید. مجرمان اینترنتی می تواند نگه داشتن زبانه ها در فعالیت های خود را مرور و حتی فایل های شخصی از رایانه شما را سرقت. و مهمتر از همه، برخی از نرم افزارهای مخرب قطعات سخت افزار شما آسیب برساند.

یکی دیگر از جنبه های بسیار مهم ما پوشش باید در مورد این برنامه توانایی خود را برای جمع آوری اطلاعات مربوط به کاربر کامپیوتر آلوده است. معمولا این نرم افزار ممکن است جمع آوری اطلاعات مانند مرور تاریخچه و نمایش داده شد جستجو و آدرس های IP و غیره. اما از آنجا که QuickViewer بسیار آسیب پذیر آن باشد می تواند به انجام کارهای دیگر مخرب مانند ضبط keystrokes reprogrammed. این بسیار خطرناک است، نگه از آنجا که مجرمان اینترنتی می تواند از اطلاعات شخصی مانند بانک اطلاعات کاربری، کلمه عبور و غيره. بنابراین شما قطعا باید این عفونت را حذف کنید.

بی اعتنا که این برنامه خطرناک است زیرا آن ممکن است به سرقت اطلاعات شخصی مانند کلمات عبور و اطلاعات کاربری بانکداری است. چرا که آنها ممکن است عرضه شده توسط مجرمان اینترنتی به دنبال کامپیوتر شما را با ransomware آلوده و غیره نمایش آگهی های شخص ثالث توسط این برنامه نیز خطرناک است. پس دریغ و حذف QuickViewer از کامپیوتر شما را ASAP.

چگونه QuickViewer را از ویندوز حذف?

حذف QuickViewer از ویندوز 8 و 8.1

 • باز کردن صفحه شروع.
 • عزل در کادر جستجو تایپ کنید و سپس به تنظیمات بروید.
 • در نتایج جستجو به حذف برنامه برو.
 • تعیین محل QuickViewer و حذف کنید.

خاتمه QuickViewer از ویندوز 7 در ویندوز ویستا

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • تعیین محل QuickViewer و حذف کنید.

از بین بردن QuickViewer از ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع.
 • کنترل پنل کلیک کنید.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
 • تعیین محل QuickViewer و حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف QuickViewer

پاسخ دهید