پاک Qvo6.com

Browser Hijacker

مرورگر Qvo6.com ربودن چیست؟

Qvo6 ربودن مرورگر است. این به این معنی که طول می کشد بیش از صفحه اصلی خود و تغییر مسیر جستجوهای خود را. نیز وجود دارد پاپ یو پی اس در ارتباط با ربودن این است که چیزهایی که تبلیغ خواهد شد. این است چگونه Qvo6 پول می کند. بدون شک آن جمع آوری داده ها، اگر چه چیزی به شما شخصا باید متصل باشد. علاوه بر این که مزاحم, ربودن این نیز می تواند بالقوه مخرب است. برای جلوگیری از آن، شما باید مراقب باشید در هنگام دانلود نرم افزار رایگان.

بسیاری از سایت های عمل بی پروا از پنهان کردن برنامه های دیگر همراه با یکی از شما می خواستم به تصویب رسید، بنابراین مراقب باشید از آنچه شما به توافق برسند که جعبه گفتگو پاپ در دانلود و یا نصب می شود. اما اگر مرورگر شما در حال حاضر توسط Qvo6.com تغییر مسیر ربوده شده است؟ اینجا آموزش در مورد چگونگی حذف Qvo6.com از تنظیمات مرورگر خود را.

qvo6 پاک Qvo6.com

Qvo6.com ویروس تغییر صفحه اصلی

قبل از تغییر تنظیمات خود را به حالت عادی شما برای حذف برنامه ها پشت هدایت Qvo6 داشته باشد. بدون در نظر گرفتن که نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید، شما نیاز به انجام این کار از کنترل پنل. در ویندوز 7، برنامه ها را باز می کند و ویژگی های پیوند. در XP شما نیاز به رفتن به صفحه افزودن یا حذف برنامه ها. دو برنامه است که نیاز به حذف به منظور حذف Qvo6.com 365 میز و eSafe کنترل امنیت هستند. هنگامی که حذف Qvo6.com در این روش شما آماده برای تصحیح تنظیمات مرورگر خود هستند.

دلیل Qvo6 ریدایرکت مرورگر خود به Qvo6.com، این یکی از اولین تغییرات شما را داشته است. آیا شما استفاده از اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس، این در همان محل یافت می شود. نگاهی به ویژگی های مرورگر خود و کلیک بر روی میانبر زبانه. شما نیاز به حذف هر آنچه در زمینه هدف است که این باعث ایجاد میانبر مرورگر Qvo6.com.

نحوه حذف Qvo6.com

بعد شما می خواهید به تغییر صفحه اصلی خود به هر آنچه که قبل از استفاده شما از Qvo6 ربودن مرورگر به طور خودکار باعث می شود Qvo6.com صفحه اصلی خود. این فرآیند بسیار مشابه در اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس است. زیر منوی ابزار شما گزینه (گزینه های اینترنت در اینترنت اکسپلورر) را انتخاب کنید. این است که در آن صفحه تنظیم شده است. در کروم, شما نیاز به رفتن به تنظیمات خود را. باید وجود داشته باشد گزینه ای است که می گوید در راه اندازی. تنظیم صفحه را انتخاب کنید و خلاص شدن از شر Qvo6.com، جایگزین آن را با هر صفحه شما می خواهید به استفاده از.

با این راهنمایی شما باید قادر به حذف Qvo6.com در خود و جلوگیری از تغییر مسیر به Qvo6.com از وقوع. اگر این کمک می کند نه به استفاده از ابزار حذف خودکار qv0.com سعی کنید:

دانلود ابزار حذفبرای حذف Qvo6.com

پاسخ دهید