حذف RandomPrice

دسته‌بندی نشده

RandomPrice ویروس به عنوان یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی طبقه بندی شده است. بسیاری از نوع مشابه برنامه های تبلیغی مبتنی بر تبلیغات است که اینترنت در گردش خون وجود دارد. این هواپیماربایان مخرب است که تنها هدف و هدف آن است که رانندگی ترافیک به وب سایت های مختلف و تولید سود با انجام این کار. این نوع از پلاگین به برنامه های ناخواسته و یا توله سگ در نظر گرفته شده. این سخت خود را متصل به مرورگر کاربر مانند پلاگین، افزودنی یا پسوند.

RandomPrice حذف RandomPrice

دانلود ابزار حذفبرای حذف RandomPrice

برای انجام وظیفه این سخت برای RandomPrice hijacks مرورگر کاربر (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و غیره) ایجاد شد و یکی manipulates تجربه نتایج موتور جستجو حتی مرور است. این نمایش همه نوع بازشو در متن آگهی جستجو نتایج با تبلیغات، ارائه می دهد و کوپن. آن هم با یک حریم خصوصی، پیگیری و ضبط سابقه مرور کاربر اختلال ایجاد کند. در طبیعت آن RandomPrice یک تهدید بزرگ نیست، با این وجود، این سخت می کند سیستم کاربر یا تغییر مسیر به سایت های مشکوک، آلوده به ویروس و باعث بسیاری از مشکلات.

چگونه ویروس RandomPrice می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

در بسیاری از موارد, RandomPrice یا مشابه نوع سخت ارتشاح یک کامپیوتر در یک بسته نرم افزاری از برنامه های نرم افزار رایگان. کاربران باید بسیار مراقب باشید در هنگام نصب یک برنامه رایگان است. وقتی که دانلود و نصب برنامه هایی مانند یوتیوب رایگان تبدیل 1.1 شتاب دهنده دانلود نوار ابزار ناشناخته الحاقات، افزونه های مرورگر، کاربران باید “پیشرفته” یا شبیه روش نصب را انتخاب کنید، برداشتن علامتگذاری و انتخاب کردن هر برنامه ناآشنا و ناخواسته است که همراه با نرم افزار رایگان. چرا که با انتخاب این روش نصب شما ممکن است برنامه های ناخواسته را حتی بدون دانستن آن اضافه ما قویا توصیه برای جلوگیری از “اساسی” و “سریع” یا “توصیه” نصب و راه اندازی روش. اگر شما متوجه RandomPrice تغییر مسیر یا انواع مشابه مزاحم فعالیت بر روی کامپیوتر شما، مراحل زیر کمک خواهد کرد که شما را به این آفت ناخواسته را از سیستم حذف:

چگونه برای حذف ویروس RandomPrice

اگر فکر می کنید که کامپیوتر خود را توسط RandomPrice سخت مورد حمله قرار گرفت که شما می توانید ثابت را با پیروی از مراحل ساده:

 • اسکن کامپیوتر با SpyHunter
 • برنامه های ناخواسته را از رایانه خود حذف:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال RandomPrice و دیگر نوشته های ناشناخته
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • هنگامی که شما که پایان، مرورگر شما تنظیم مجدد:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف RandomPrice

پاسخ دهید