حذف Rango Win 7 Antispyware 2014

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Rango Win 7 Antispyware 2014

Rango Win 7 Antispyware 2014 اسکنر امنیتی جعلی از یک خانواده از برنامه های مشابه سرکش به نام Braviax و FakeRean مشتق شده است. این برنامه بود که طراحی و توسعه توسط مجرمان اینترنتی پول از کاربران کامپیوتر که توسط این نرم افزار جعلی برای خرید یک کلید مجوز بی فایده فریب هستند. آن فریبنده از تابع کاربران کامپیوتر به خرید مجوز کلیدی برای رسیدن به هدف، سرکش انجام اسکن امنیتی جعلی و ارائه لیست ظاهرا شناسایی بدافزار و تروجان ها.

علاوه بر این، Rango Win 7 Antispyware 2014 پیام های هشدار امنیتی جعلی را نمایش می دهد و باعث می شود سیستم عامل تغییرات رجیستری به بیشتر ترساندن کاربران کامپیوتر به باور که کامپیوتر خود را با پر خطر مخرب آلوده. شما باید به سرعت Rango Win 7 Antispyware 2014 را از سیستم حذف کنید.

Rango Win 7 antispyware 2014  حذف Rango Win 7 Antispyware 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rango Win 7 Antispyware 2014

سیستم معمولا با اسکنر ها امنیتی سرکش مانند این نفوذ هنگامی که کاربران به دانلود آنها را با پنجره های بازشو هشدار امنیتی آنلاین جعلی فریب هستند. کاربران کامپیوتر باید بدانند که هیچ اسکنر مشروع امنیت آنلاین وجود دارد–این است به سادگی یک استراتژی گمراه کننده توسط مجرمان اینترنتی برای توزیع برنامه های آنتی ویروس جعلی خود را به کار. اگر رایانه شما نفوذ با Rango Win 7 Antispyware 2014، نه اعتماد لیست تشخیص نرم افزارهای مخرب – هیچ یک از تهدیدات امنیتی شناسایی شده توسط این برنامه واقعی هستند. در واقع پرداخت برای هر برنامه ای از خانواده FakeRean و Braviax معادل ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی – شما از دست دادن پول خود را و به فاش کردن اطلاعات بانکی خود را بالقوه منجر به دزدی بیشتر از حساب کاربری خود شوید.

روش های فریبنده از گسترش Rango Win 7 Antispyware 2014 شامل به روز رسانی نرم افزار جعلی, جعلی کدک های ویدئویی, تروجان ها, و دریافت درایو توسط. به تازگی مجرمان اینترنتی شروع به استفاده از Asprox botnet برای گسترش پیام های ایمیل آلوده است که نصب برنامه های ضد ویروس سرکش را در رایانه کاربر. توجه داشته باشید که botnet همین برای گسترش ransomware پرکردن، به عنوان مثال CryptoWall و CryptoLocker استفاده می شود. Rango Win 7 Antispyware 2014 برای نرم افزار آنتی ویروس واقعی اشتباه باید–کلاهبرداری. بلافاصله پس از نفوذ موفق جعلی آنتی ویروس برنامه های این خانواده یک اسکنر های امنیتی جعلی با نام اقتباس از سیستم عامل کامپیوتر آلوده نمایش می دهد. مثلا: Rango Win 7 Antispyware 2014 بر روی رایانه های دارای سیستم عامل ویندوز 8 به نظر می رسد به عنوان Rango برنده 8 Antispyware 2014; کاربران ویندوز ایکس پی را با یک برنامه به نام Rango XP آنتی ویروس در سال ۲۰۱۴ میلادی در ارائه شده; و غیره. بهترین عمل برای محافظت از کامپیوتر شما از این اسکنر امنیت سرکش شامل استفاده از برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع و نگه داشتن سیستم عامل برنامه های به روز نصب شده است. اگر کامپیوتر شما با این اومدی آلوده است، استفاده از دستورالعمل حذف ارائه شده به Rango Win 7 Antispyware 2014 را از کامپیوتر خود را پاک کنید.

حذف Rango Win 7 Antispyware 2014

removal instructions en حذف Rango Win 7 Antispyware 2014

پاسخ دهید