حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

Rango Win 8 Antivirus 2014 یک برنامه آنتی ویروس جعلی نشات گرفته از یک خانواده از اسکنر ها امنیتی سرکش به نام Braviax و FakeRean است. این برنامه توسط مجرمان اینترنتی توسعه یافته و در استراتژی فریبنده به یکدیگر، کاربران کامپیوتر به خرید یک کلید مجوز بی فایده. این برنامه دارای هیچ ویروس اسکن موتور یا نرم افزارهای مخرب تعریف پایگاه داده، با این حال، انجام “امنیت اسکن” و لیست امنیتی شناسایی عفونت ظاهرا تشخیص داده در رایانه های شخصی کاربران را نمایش می دهد. این یک کلاهبرداری برای ترساندن کاربران کامپیوتر به باور که کامپیوتر خود را با پر خطر مخرب و ویروس ها آلوده در نظر گرفته شده است. Rango Win 8 Antivirus 2014 صرفا تقلید از یک برنامه آنتی ویروس مشروع است و بنابراین باید نه قابل اعتماد یا خریداری شده.

این برنامه مخرب قادر به تطبیق نام خود را بر اساس سیستم عامل نفوذ است. به عنوان مثال، بر روی کامپیوتر در حال اجرا ویندوز 7 سیستم عامل, برنامه سرکش به عنوان Rango برنده 7 آنتی ویروس 2014 به نظر می رسد; در رایانه های شخصی با ویندوز ایکس پی, آن را به عنوان Rango 2014 آنتی ویروس ایکس پی ظاهر می شود. برای رسیدن به آن هدف فریبنده از فریب کاربران کامپیوتر، این ساختگی نرم افزار نه تنها نمایش اسکن امنیتی جعلی و تقلید تشخیص عفونت های امنیتی متعدد است، اما آن نیز تغییر رجیستری سیستم عامل آب نفوذ. علاوه بر این، Rango Win 8 Antivirus 2014 فعال اجرای نرم افزار نصب شده و مرورگرهای اینترنت hijacks.

Rango Win8 حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

Rango Win 8 Antivirus 2014 یک کلاهبرداری است. هیچ یک از اطلاعات نمایش داده شده (امنیت اسکن، هشدار پاپ آپ، و غیره) مشروع است. مجرمان اینترنتی, تروجان ها و پیام های هشدار امنیتی جعلی آنلاین برای نفوذ به سیستم های استخدام. برای جلوگیری از عفونت توسط این اسکنر امنیت سرکش، برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع استفاده کنید. به کار مجرمان اینترنتی بیشتر پیچیده است، نگه داشتن سیستم عامل شما و نرم افزار (فلش، جاوا، و غیره) به روز نصب شده. اگر شما مشاهده Rango Win 8 Antivirus 2014 اسکن رایانه شما را برای عفونت های امنیت کامپیوتر خود را با نرم افزار آنتی ویروس جعلی نفوذ – نه آن اعتماد و استفاده از این راهنمای حذف برای از بین بردن آن را از کامپیوتر شما.

چگونه به حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

چگونه Rango Win 8 Antivirus 2014 را از ویندوز حذف

 • برو به ویندوز 8 شروع صفحه نمایش، نوع پیشرفته، در نتایج جستجوی تنظیمات را انتخاب کنید.
 • با کلیک بر روی گزینه پیشرفته راه اندازی پنجره باز “کامپیوتر تنظیمات عمومی” پیشرفته راه اندازی را انتخاب کنید. دکمه “در حال حاضر راه اندازی مجدد” کلیک کنید.
 • در حال حاضر به “منو گزینه پیشرفته راه اندازی” راه اندازی مجدد رایانه خواهد شد. دکمه “رفع اشکال” را کلیک کنید و سپس روی دکمه “پیشرفته گزینه ها” کلیک کنید. در گزینه های پیشرفته صفحه با کلیک بر روی “تنظیمات راه اندازی”.
 • دکمه “شروع مجدد” کلیک کنید. کامپیوتر خود را به صفحه تنظیمات راه اندازی راه اندازی مجدد خواهد شد.
 • F5 برای بوت شدن در حالت ایمن با شبکه را فشار دهید.

حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

Rango Win 8 Antivirus 2014 سرکش اعدام بلوک تمام نصب نرم افزار – این حذف آن پیچیده می کند. بهترین راه برای از بین بردن این سرکش به ورود به حساب کاربری بی پیرایه و اجرای اسکن امنیتی از آن است. اگر در دسترس، لطفا وارد شوید و یک حساب “مهمان” و حذف مراحل زیر را دنبال کنید. اگر حساب کاربری “مهمان” شما فعال است, این مراحل را دنبال کنید:

 • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • روشن خوش آمدید کاربر در ویندوز 8 مرحله 1 – دسترسی به کنترل پنل
 • در پنجره باز شده کلیک کنید “تغییر نوع حساب (تحت”کاربر حساب و ایمنی خانواده”)”.
 • روشن خوش آمدید کاربر در ویندوز 8 مرحله 2 – کلیک کردن تغییر نوع حساب در حساب های کاربر و ایمنی خانواده بخش
 • در پنجره باز شده “مهمان” کلیک کنید.
 • روشن خوش آمدید کاربر در ویندوز 8 مرحله 3–با کلیک بر روی
 • در پنجره بعدی دکمه “به نوبه خود در” را کلیک کنید.
 • روشن خوش آمدید کاربر در ویندوز 8 مرحله 4 – کلیک
 • هنگامی که ویندوز صفحه ورود به سیستم ظاهر می شود، کاربر “مهمان” را انتخاب کنید، سپس با حذف مراحل ارائه شده در زیر ادامه راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.

پس از ورود به حساب مهمان, دانلود نرم افزار حذف تروجان توصیه می شود و اجرا اسکن کامل سیستم به طور کامل حذف Rango Win 8 Antivirus 2014 از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rango Win 8 Antivirus 2014

پاسخ دهید