حذف Rango XP Antivirus 2014

Fake Antispyware

توصیه در حذف Rango XP Antivirus 2014

Rango XP Antivirus 2014 اسکنر امنیتی جعلی نشات گرفته از یک خانواده از برنامه های آنتی ویروس جعلی به نام Braviax و FakeRean است. مجرمان اینترنتی مسئول انتشار این اومدی امیدوارم که کامپیوتر کاربران را برای حیله گری نمایش داده شده توسط این نرم افزار جعلی قرار می گیرند و کلید مجوز خرید.

وقتی Rango XP Antivirus 2014 ارتشاح رایانه های شخصی از طریق آسیب پذیری های امنیتی شناسایی شده، تقلید رفتار برنامه های آنتی ویروس مشروع و سپس تولید یک لیست بزرگ از ظاهرا شناسایی نرم افزارهای مخرب و ویروس ها. شما باید Rango XP Antivirus 2014 را حذف کنید. علاوه بر این، این لیست تشخیص – اعتماد نکنید این کلاهبرداری است. از هیچکدام از عفونتها امنیتی نشان داده Rango XP Antivirus 2014 واقع بر روی کامپیوتر شما وجود داشته باشد.

Rango XP Antivirus 2014  حذف Rango XP Antivirus 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rango XP Antivirus 2014

تشخیص نادرست را به لیست واقعی تر، این برنامه سرکش نیز بلوک اجرای همه برنامه های نصب شده و تولید پنجره های بازشو هشدار امنیتی جعلی به نظر می رسد. این پیام های دولت که کاربر کامپیوتر را در معرض خطر است و تنها راه حل این است که خرید Rango XP Antivirus 2014. این برنامه تحت هیچ شرایطی خرید – مجرمان اینترنتی دسترسی به اطلاعات بانکی خود را، که می تواند منجر به دزدی پول بیشتر به دست آورید. برنامه های سرکش از خانواده Braviax و FakeRean قادر به تغییر نام خود را بر اساس سیستم عامل آلوده است. به عنوان مثال، Rango XP Antivirus 2014 سرکش بر روی یک کامپیوتر با استفاده از سیستم عامل ویندوز 7 به نظر می رسد به عنوان Rango برنده 7 آنتی ویروس 2014.

همانطور که با تمام سرکش آنتی ویروس برنامه ها از خانواده Braviax, Rango XP Antivirus 2014 با استفاده از آسیب پذیری های امنیتی شناسایی شده در رایانه های شخصی توزیع شده است. روش های دیگر استفاده می شود برای تکثیر این نرم افزار سرکش شامل نمایش پیام هشدار امنیتی جعلی آنلاین با استفاده از تروجان ها، و دریافت درایو توسط. اگر شما مشاهده Rango XP Antivirus 2014 اسکن رایانه شما را برای عفونت های امنیتی شما هستند برخورد با نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که قابل اعتماد نیست. راه درست برای مقابله با این برنامه این است که Rango XP Antivirus 2014 را از کامپیوتر خود را پاک کنید. برای جلوگیری از عفونت های امنیتی مانند این، استفاده از برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع و حفظ سیستم عامل و نصب نرم افزار به روز (فلش، جاوا، و غیره) این باعث می شود نفوذ رایانه کار پیچیده تر برای مجرمان اینترنتی.

چگونه برای حذف Rango XP Antivirus 2014

removal instructions en حذف Rango XP Antivirus 2014

پاسخ دهید