حذف Ransom:Win32/Crowti.A

Malware

راهنمای در مورد حذف Ransom:Win32/Crowti.A

Ransom:Win32/Crowti.A نرم افزار ransomware است که می تواند سیستم خود را وارد کنید و رمز در آوردن فایل های مهم خود را است. آن ممکن است تحت نام های مختلف از جمله CryptoDefense، CryptoWall، W32/Cryptodef.AHIO!tr، Troj/عامل-AHIO و دیگران تشخیص داده شود. برنامه مخرب می تواند باعث آسیب های جدی به سیستم خود را عملا غیر ممکن است برای استفاده از ساخت.

هنگامی که آلوده, شما را به صفحه وب شما را پرداخت برای دسترسی به کامپیوتر شما دوباره هدایت. پرداخت باید با استفاده از Bitcoins منتقل شود. ما توصیه نمی آن را به عنوان نه بعید است که آنها شما را با هر چیزی کمک کلاهبرداران اینترنتی پرداخت. شما Ransom:Win32/Crowti.A خود خاتمه باید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ransom:Win32/Crowti.A

Ransom:Win32/Crowti.A چگونه کار می کند؟

راه های مختلف چگونه شما می توانید کامپیوتر خود را با این انگل مضر آلوده وجود دارد. Ransom:Win32/Crowti.A می توانند دریافت و با TrojanDownloader:Win32 / Onkods و یا TrojanDownloader:Win32 / Upatre. بدافزارها نیز از طریق وب سایت خراب شده توزیع شده، همراه نرم افزار رایگان و شاخه، تبلیغات بازشو به جعلی و غيره. راه دیگر برای کامپیوتر شما را آلوده دانلود ضمیمه ایمیل هرزنامه به نام ‘incoming_wire_report.zip’، ‘فکس-فایل های فشرده’ است یا مشابه. به همین دلیل بسیار مهم است که شما مراقب با وب سایت های نا آشنا و پیام های ایمیل های مشکوک است. به ویژه هنگامی که آن را به برنامه های مخرب می آید پیشگیری بهتر از درمان است. داشتن یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها و نگه داشتن آن به روز حفاظت از رایانه خود از این نوع تهدید کمک خواهد کرد.

Ransom:Win32/Crowti.A نصب یک کپی از خود را با استفاده از نام تصادفی. آن تزریق کد مخرب به explorer.exe یا svchost.exe فرآیندهای. بدافزارها تغییر رجیستری به منظور راه اندازی خود را به طور خودکار هر زمان که کامپیوتر خود را روشن کنید. سپس رمزگذاری می کند فایل های خود را با استفاده از کلید عمومی است که ذخیره شده بر روی سرور از راه دور. پیامی که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود پس از آن کشورهای اگر می خواهید دسترسی به فایل های خود را بازیابند شما مجبور به پرداخت. به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, ساخت پرداخت شما در هر راه کمک کند. به محض این که شما می توانید شما باید Ransom:Win32/Crowti.A را حذف کنید. و در اینجا چگونه است.

چگونه به حذف Ransom:Win32/Crowti.A

راه حل قابل اعتماد تنها به حذف Ransom:Win32/Crowti.A ضد بدافزارها با استفاده از ابزار است. این عفونت بسیار پیچیده است و بنابراین در تلاش برای از بین بردن Ransom:Win32/Crowti.A از سوال. متاسفانه، شما قادر به بازیابی فایل های خود را مگر اینکه آنها نسخه پشتیبان تهیه نخواهد. دانلود ابزار حذف تروجان قدرتمند و استفاده از آن را حذف Ransom:Win32/Crowti.A و عفونت های دیگری که بر روی کامپیوتر خود اقامت. شما نمی باید به نگرانی در مورد مسائل مشابه دیگر به عنوان ضد بدافزارها برنامه خواهد شد نه تنها Ransom:Win32/Crowti.A را حذف کنید، اما همچنین حفاظت سیستم خود را از تهدیدات مخرب مختلف در آینده.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ransom:Win32/Crowti.A

پاسخ دهید