حذف Reg Pro Cleaner

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Reg Pro Cleaner

Reg Pro Cleaner سرکش رجیستری پاک کن و توسط شركت Systweak ساخته شده است. هشدار جعلی را برای متقاعد کردن شما به خرید نسخه کامل رجیستری پاک کن استفاده می کند. دائما خطاهای اغراق آمیز سیستم را نشان می دهد. برای رفع این مشکلات این پاک کن شما را به خرید آن نشان می دهد و به راحتی لینک مستقیم به صفحه آن را فراهم می کند. ما با این حال، توصیه به خرید این پاک کن ساختگی و برای حذف Reg Pro Cleaner اگر شما در حال حاضر آن را خریداری.

چگونه کار می کند؟

با این حال می توان آن را از تبلیغات آنلاین خرید نیز Reg Pro Cleaner از طریق خود سایت رسمی regclean pro.en.softonic.com، توزیع شده است. سازندگان این پاک کن پیشنهاد میکنم اولا این پاک کن برای رایگان امتحان کنید و اگر هر گونه مشکلی در کامپیوتر خود می یابد سپس اصرار دارند که شما خرید بسته کامل. آنها ادعا می کنند که رجیستری شما پاک خواهد شد و نوشته های مخرب فسخ خواهد شد. آن نیز باید کمک شما حل مشکلات مختلف دیگر در داخل خود سیستم. ما شما را به قبل از خرید Reg Pro Cleaner، از این واقعیت است که آن را با تروجان ها ترویج بسیار نگران کننده است و آن را غیر قابل اعتماد می سازد بسیار با احتیاط از این برنامه و فکر می کنم طولانی و سخت نشان می دهد.

Reg Pro Cleaner  حذف Reg Pro Cleaner

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reg Pro Cleaner

اگر شما آن را خرید Reg Pro Cleaner انجام اسکن ایمنی است که همیشه پیدا کردن صدها نفر از تهدیدات و اشتباهات در رجیستری خود را شروع. هر بار که شما راه اندازی مجدد رایانه شما بسیار تحریک کننده است که اسکن انجام شده است. آن تلاش می کند تا شما را متقاعد کند که سیستم خود را نا امن و شما نیاز به خرید نسخه کامل Reg Pro Cleaner به شر است اگر همه مشکلات. البته ممکن است که کامپیوتر شما برخی از مشکلات است، اما دشوار است به این باور است که بسیاری از آنها وجود دارد و Reg Pro Cleaner که تنها چیزی که می تواند کمک به شما است. ثابت اصرار به خرید مشکل آزار دهنده است و به سختی آن را باور می سازد. نه به نظر می رسد که اگر این پاک کن تلاش می کند تا ایجاد نیاز به خرید بسته کامل است. ما باید به شما که بسیاری از کاربران تصمیم گرفت برای حذف Reg Pro Cleaner، زیرا آنها با این خرید چپ ناامید مطلع. اگر شما چنین کاربر زیر این مقاله ما چگونه به خلاص شدن از شر Reg Pro Cleaner توضیح دهید.

چگونه به حذف Reg Pro Cleaner

این برنامه مشکوک است و شما پول خود را بر روی آن هدر باید. اگر شما در حال حاضر آن را خریدم با این حال، ما شما را به حذف Reg Pro Cleaner می تواند کمک. محققان ما تهیه یک مجموعه ساده از دستورالعمل ها که حذف Reg Pro Cleaner آسان. اسکن کامپیوتر خود را با antimalware پس از آن.

حذف Reg Pro Cleaner

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • به افزودن یا حذف برنامه ها و انتخاب برنامه ها و ویژگی های.
  • پیدا کردن Reg Pro Cleaner و آن را حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • حذف یک برنامه کلیک کنید و پیدا Reg Pro Cleaner.
  • آن را پاک کنید.

ویندوز 8

  • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید در نوار جذابیت.
  • صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • پیدا کردن Reg Pro Cleaner و آن را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reg Pro Cleaner

پاسخ دهید