حذف Reimage

دسته‌بندی نشده

Reimage چیست؟

Reimage برنامه ناخواسته است که به عنوان یک ابزار بهینه سازی ترویج است. نرم افزار همراه با نوار ابزار AVG حفاظت است به همین دلیل است که شما ممکن است فکر می کنم که مفید است. میانگین ضد ویروس سیستم که رایگان از اتهام هستند و به نفع کاربر کامپیوتر توسعه. با این حال، همان نه مورد Reimage می توان گفت.

این برنامه با این نسخهها کار در ویندوز 7، ویندوز ویستا و ویندوز 8. به ادعا می کند که می تواند عملکرد سیستم خود را بازیابی و ارائه آن را با جدیدترین فایل های. مگر اینکه شما خرید نسخه کامل آن متاسفانه این برنامه هر یک از این چیزها نمی خواهد شد. بنابراین، اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار شما باید Reimage حذف کنید.

reimage  حذف Reimageدانلود ابزار حذفبرای حذف Reimage

Reimage چگونه کار می کند؟

Reimage Reimageplus.com صفحه رسمی است که در آن شما می توانید برنامه را دانلود. اگر شما هنوز خیلی توجه به اطلاعات ارائه شده در وب سایت، شما که برای فعال کردن همه ویژگی های برنامه شما را به خرید نسخه کامل آن را متوجه نمی ممکن است. در طول فرایند نصب شما نیز برای نصب نوار ابزار AVG و میانگین امن جستجو ارائه می گردد. شما البته این جعبه که راه شما می توانید این تغییرات اجتناب بردارید می توانید. به خاطر داشته باشید که هر چه نرم افزار رایگان شما شما از نصب باید همیشه توجه به فرایند نصب و اگر ارائه برنامه های کاربردی است که شما بدون استفاده، آنها را بردارید.

پس از Reimage نصب می شود, آن شروع به اسکن سیستم اتوماتیک. معمولا خطاهای مختلف در رایانه شما پیدا و ارائه نتایج اسکن. سپس دکمه تعمیر شروع به نظر می رسد که شما باید برای خرید نسخه کامل این برنامه کلیک کنید. هزینه این برنامه ممکن است متفاوت باشد بسته به محل شما، اما معمولا جایی حدود 50 یورو است. با توجه به که این برنامه نیز از طریق تبلیغات بازشو ترویج آن به خطر هدر رفتن پول خود را در این برنامه توصیه نمی شود. پیشنهاد می کنیم شما Reimage را پاک کنید و به یک ابزار قابل اعتماد اینگونه سرمایه گذاری.

چگونه برای حذف Reimage از کامپیوتر من?

اگر شما تصمیم به فسخ Reimage، ما به شما کمک می توانید. این برنامه به راحتی می تواند از طریق کنترل پنل حذف شود. در صورتی که شما به آنها نیاز دستورالعمل زیر ارائه شده است. اگر با این حال، شما هنوز هم می خواهید برای به دست آوردن ابزار حذف تروجان قابل اعتماد شما می توانید یکی از صفحه ما دانلود. ضد مخرب ابزار کمک خواهد کرد که شما خلاص شدن از شر Reimage و دیگر برنامه های ناخواسته وجود دارد هر گونه باید باشد. علاوه بر این، این برنامه همچنین محافظت سیستم شما در آینده خواهد شد. آن کامپیوتر شما را از مرورگر هواپیماربایان جاسوس ابزارهای تبلیغاتی مزاحم تروجان ها کرم ها و دیگر تهدیدات مخرب سپر خواهد شد.

حذف Reimage

ویندوز 8

  • افسون نوار (برنده + من) تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Reimage پاک

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Reimage پاک

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Reimage → را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reimage

پاسخ دهید