حذف Related Searches sidebar virus

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد نوار جستجوهای مرتبط حذف

جستجوهای مرتبط خوانده نشانه ای که کامپیوتر خود را توسط برنامه های ناخواسته یا سخت تحت تاثیر قرار شد است. در بسیاری از موارد، این برنامه ها بدون درخواست مجوز مناسب را برای آن نصب شده است. آنها صورت افزونه های مرورگر وب افزودنی یا الحاقات است که وعده داده شده برای کمک به بهبود خود را تجربه مرور مردم پخش شده است. با این حال، گاهی اوقات نظر می رسد که تمام آنچه می تواند این برنامه را دارند مداوم اطلاعیه های پاپ آپ که پر لینک پیش تعیین شده.

اگر شما بر روی این لینک کلیک کنید، جستجوهای مرتبط شما تغییر مسیر به سایت های مرتبط است که برای کمک به آن برای افزایش ترافیک وب سایت خرید و فروش می پردازد. بنابراین، اگر جستجوهای مرتبط خوانده را در جستجوهای خود را متوجه، به این معنی است که شما باید بسیار با احتیاط با آن تبلیغات است. در این مورد چک کردن رایانه برای این برنامه ناخواسته با یکی از ما توصیه می شود ضد-spywares زیر توصیه می شود. حذف جستجو های مرتبط بهترین راه حل است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Remove Related Searches sidebar virus

چگونه جستجوهای مرتبط می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

جستجو های مرتبط به دیگر برنامه های ناخواسته, شناخته شده به عنوان موضوع مشعل مربوط است. همین دلیل است که شما ممکن است متوجه که بسیاری از تبلیغات خود با خبر می سازیم “برای شما به ارمغان آورده موضوع مشعل”. این برنامه ها در سایت های محبوب دانلود در دسترس هستند و از آنها را بدون هیچ هزینه دریافت می شود. با این حال، آنها همچنین سیستم بدون تو حتی دانستن در مورد آن را وارد کنید. به منظور جلوگیری از نفوذ این adwares، شما باید بدانید که چگونه آنها در سراسر گسترش. در بسیاری از موارد، آنها را وارد کنید کامپیوتر در یک بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه به عنوان “دریافت فایل اختیاری” که اضافه شده به آنها به طور پیش فرض. برای انتخاب کردن از آنها، شما باید روش نصب سفارشی و یا پیشرفته هر بار که شما در حال تلاش برای نصب نرم افزار را از وب سایت انتخاب کنید.

Related Searches pop ups حذف Related Searches sidebar virus

علاوه بر این، ما همچنین توصیه به بررسی جعبه زیر هر مرحله نصب و سپس unchecking ناآشنا. در غیر این صورت، شما ممکن است جستجوهای مرتبط ربودن مرورگر شما و شروع نمایش آگهی های مشکوک آن اجازه می دهد. جستجوهای مرتبط اگر متوجه یک بار حذف.

چگونه برای حذف Related Searches sidebar virus

مشخصات فنی, جستجوهای مرتبط یک ویروس نیست و آن نمی تواند آسیبی به شما و یا کامپیوتر خود برخواهد داشت. با این حال، برخی از فعالیت خود را آغاز توجه کارشناسان امنیتی رانده اند. که روش های توزیع خود و برخی از فعالیت های اضافی آن است. به منظور جلوگیری از بازدید از سایت های نا امن یا adwares دیگر بر روی کامپیوتر شما نصب، شما باید بین بردن ویروس جستجوهای مرتبط. که شما می توانید این مراحل را دنبال:

◾Uninstall نرم افزار ناشناخته از طریق اضافه کردن/حذف برنامه های لیست. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:

1 شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
2.Here دنبال موضوع مشعل، BeatTool، BrowseMark، BrowzBi، Laflurla، Okiitan، TasticSurf، TessView، ToggleMark، Webbelse، WebSpades، Bellaphant، Caramava، CocoChaos، EnhanceSoft، چهار مکان یاب، Glomatron، Mobeema، RambleRoam، TowerTilt، Traxxen، ScanTack و دیگر نرم افزار رایگان به تازگی نصب شده است.
3. ‘حذف تغییر’ انتخاب و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

نهایت، جستجوهای مرتبط از مرورگرهای خلاص شدن از:

اینترنت اکسپلورر: 1. باز اینترنت اکسپلورر کلیک کنید روی نماد چرخ دنده یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
2.Here, برو به زبانه “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. بروید–> به ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
4.Finally، “بستن” را کلیک کنید و خوب به تغییرات را ذخیره کنید.

موزیلا فایرفاکس:

1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
2.Here, انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
2. حالا–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

◾Scan سیستم خود را با قابل اعتماد و مشروع ضد جاسوس به مطمئن شوید که آن را کاملا تمیز است. که توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.دانلود ابزار حذفبرای حذف Remove Related Searches sidebar virus

پاسخ دهید