حذف relevantsearch.info

Browser Hijacker

relevantsearch.info چیست؟

relevantsearch.info، همچنین به عنوان شناخته شده websearch.relevantsearch.info، موتور جستجو نا امن است که می تواند توسط برخی از برنامه های مخرب را شما بازدید از وب سایت های خاص به کار گرفته است. موتور جستجو شما را با لینک های مختلف حمایت، که برخی از آنها ممکن است شما را به وب سایت های غیر قابل اعتماد را فراهم می کند. relevantsearch.info کمک می کند تا به صاحبان آنها، بنابراین بیشتر آن است که بیشتر تحت حمایت سایت بازدید می کنید، استفاده پول درآمد بزرگتر جمع آوری شده است. موتور جستجو به عنوان صفحه اصلی پیش فرض و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم می توان، و اگر شما تمام این مرورگر اینترنت خود، شما باید تنظیمات همه آنها را تغییر دهید. دانلود ابزار حذفبرای حذف relevantsearch.info

علاوه بر این، نه تنها شما آگهی های ارائه شده در صفحه نتایج جستجو، بلکه آنهایی که در راه اندازی صفحه نمایش داده می شود نادیده گرفت. آنها به همین دلیل – برای افزایش مقدار از ترافیک به وب سایت خاص نمایش داده می شوند. برای شما به احتمال زیاد می شود به برخی از وب سایت های نا امن گرفته شده روی آن تبلیغات کلیک کنید. اطلاعات شخصی خود را آشکار نیست و برنامه های مشکوک را دانلود. شما دعوت می شود ممکن است برای دانلود نرم افزار جعلی یا پرداخت برای برخی از خدمات، اگر شما نمی خواهید به خطر به حریم خصوصی شما را در برخواهد داشت بنابراین تبلیغات چشم پوشی.

نمایش تبلیغات در صفحه راه اندازی از ad.xtendmedia.com, فرستاده شده است که پلت فرم تبلیغاتی است که معمولا توسط هواپیماربایان مرورگر و برنامه های تبلیغی دیگر استفاده می شود. برخی از کوکی ردیابی نیز نصب شود که هیچ تغییری در مرورگر ساخته شده است و کاربر با آگهی های ad.xtendmedia.com بمباران. پس از حذف relevantsearch.info از مرورگر چون سیستم باید برابر برنامه های مختلف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و دیگر تهدیدات رایانه محافظت شده شما حذف نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند باید پیاده سازی.

چگونه برای حذف relevantsearch.info

اگر شما نحوه حذف relevantsearch.info از مرورگرهای مطمئن نیستید، توصیه می کنیم که شما حذف hijacker مرور با کمک SpyHunter، که یک برنامه ضد جاسوس افزار زمان واقعی است. آن relevantsearch.info از مرورگر از بین بردن و حفاظت از رایانه در برابر بدافزارها و تهدید به جاسوسافزار. اسکن خودکار سیستم کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در وقت شما; علاوه بر این, شما پول خود را ذخیره کنید از آنجا که وجود خواهد داشت بدون نیاز به پرداخت برای عیب یابی خدمات–نرم افزار مراقبت از امنیت سیستم.

قبل از اجرای ابزار توصیه می خواهید امتحان کنید relevantsearch.info به حذف دستی اگر آموزش داده شده در زیر را دنبال کنید. نگه داشتن در ذهن که پس از تنظیم مجدد مرورگر شما نشانک های خود و سایر اطلاعات ذخیره شده بر روی مرورگرهای بدهند.

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 2. بازکردن زبانه پیشرفته و تنظیم مجددرا کلیک کنید.
 3. جعبه و تنظیم مجددرا کلیک کنید. بستنکلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. Alt + H را فشار دهید و اطلاعات عیب یابیکلیک کنید.
 2. تنظیم مجدد فایرفاکسکلیک کنید.
 3. در پنجره فعال کلیک کنید فایرفاکس تنظیم مجدد و سپس کلیک کنید پایان.

گوگل کروم

 1. Alt + Fرا فشار دهید.
 2. رفتن به ابزار و برنامه های افزودنیکلیک کنید.
 3. حذف برنامه های افزودنی مرورگر مشکوک.
 4. تنظیماتکلیک کنید.
 5. در هنگام راه اندازی بخش، بر روی آخرین گزینه و تنظیم صفحاتکلیک کنید.
 6. حذف websearch. relevantsearch.info و آدرس صفحه راه اندازی جدید بنویسید.
 7. در بخش جستجو کلیک کنید مدیریت موتورهای جستجو و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را تغییر دهید.

پاسخ دهید