حذف Reverse Page

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Reverse Page

Reverse Page یک افزونه مرورگر رایگان است که متعلق به SuperWeb LLC، شرکت بدنام برای ایجاد برنامه های بی فایده است که درج آگهی های شخص ثالث به مرورگر خود است. Reverse Page هیچ تفاوتی ندارد. به محض این که آن نصب می شود آن محتوای تجاری مختلف روی صفحه نمایش می دهد.

صفحه اصلی نرم افزار، reversepage.com، شما با لینک دانلود کار است که برگ آن را با روش توزیع بندی فراهم نیست. سایت عملا یکسان به صفحات دیگر از SuperWeb سخت است. این ادعا در زمان و پول صرفه جویی, با این حال، در واقع آن تنها وقفه غیر ضروری شود. توصیه می کنیم شما Reverse Page را از رایانه خود حذف کنید.

reverse page removal حذف Reverse Page

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reverse Page

Reverse Page چگونه کار می کند؟

درست مثل سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Reverse Page درج تبلیغات به مرورگر شما. با این نسخهها کار در تمام مرورگرهای محبوب وب, بنابراین هنگامی که شما آن را نصب کنید، هیچ راهی برای جلوگیری از اثرات آن وجود دارد. برنامه تبلیغات و ترویج بازی آنلاین و خرید سایت، نرم افزار و به روز رسانی، نظر سنجی و قرعه کشی را برای شما نشان می دهد. چیزی که به یاد داشته باشید در اینجا این است که شما نه کورکورانه ارائه محتوای تجاری می توانید اعتماد است. آن می تواند متعلق به مجرمان اینترنتی. بنابراین شما می تواند به کلاهبرداری های آنلاین مختلف در معرض Reverse Page هیچ مسئولیتی در قبال آگهی، نگه می دارد. این عفونت های مخرب، سرقت هویت و به همین ترتیب ممکن است شامل.

علاوه بر تبلیغات بی پایان نیز وجود دارد چند علائم دیگر که با نرم افزار ناخواسته می آیند. قادر به ردیابی کوکی های خود را ترتیب جمع آوری اطلاعات درباره خود را پر بازدید ترین سایت های جستجو، مرورگر وب و غیره ساخته شده است. سازندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می توانید آن را برای اهداف بازاریابی استفاده کنید و آنها نیز می تواند فروش آن را به اشخاص ثالث. علاوه بر این، با ورود به نرم افزار شما نیز که اتصال به اینترنت خود و همچنین سرعت سیستم شما آهسته است ممکن است متوجه. چشم پوشی از این اختلالات و Reverse Page به خاتمه حق دور.

چگونه به حذف Reverse Page

به منظور بهبود سطح امنیت سایبر شما و خلاص شدن از شر تبلیغات مزاحم، شما نیاز به حذف Reverse Page از کامپیوتر شما. خوشبختانه، حذف آن نباید بیش از حد پیچیده و آن را بلند کنند. اگر شما تصمیم به Reverse Page به صورت دستی حذف کنید، شما می توانید استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در زیر مقاله. با این حال، اگر می خواهید یک راه حل قابل اعتماد تر به مشکل خود را، شما باید ابزار حذف تروجان دانلود کنید. آن را مطمئن شوید که کامپیوتر خود را با پاک کردن همه تهدیدها است که بر روی آن پاک است. ضد تروجان نیز جلوگیری از دیگر برنامه های ناخواسته و مضر را از دسترسی به سیستم خود را به عنوان زمانی که شما آن را نصب.

حذف Reverse Page

حذف Reverse Page از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Reverse Page پاک

از بین بردن Reverse Page از ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Reverse Page پاک

پاک کردن Reverse Page در ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Reverse Page →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reverse Page

پاسخ دهید