حذف Reverse Page

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Reverse Page

Reverse Page یک برنامه کامپیوتری رایگان نمایش آگهی های شخص ثالث در تلاش برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین تخفیف های آنلاین است. با این حال، اطلاعات در مورد کوپن و تخفیف که شما ممکن است برخورد پس از نصب این برنامه نیست. Reverse Page نیز بی ربط بازشو به عنوان مثال، دعوت شما برای اسکن کامپیوتر شما و یا بروز رسانی را برای خود Firefox موزیلا دانلود را نمایش می دهد.

برنامه Reverse Page به عنوان یک افزونه مرورگر نصب شده است و سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox. علاوه بر این، این برنامه متعلق به و توسعه یافته توسط SuperWeb LLC، که برای بسیاری از برنامه های مشابه بدنام است. ما این برنامه را به عنوان سخت طبقه بندی شده اند و تشویق شما را به حذف آن از کامپیوتر شما، مگر اینکه شما ترجیح می دهید تبلیغات آزار دهنده به مرور تبلیغات رایگان اینترنتی.

reverse page حذف Reverse Page

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reverse Page

Reverse Page در reversepage.com آگهی است. وب سایت بسیاری از وب سایت های دیگر SuperWeb نگهداری یکسان است، اما شما باید نگه دارید در ذهن است که وب سایت رسمی هیچ مدرکی است که شما می توانید به این برنامه اعتماد. به طور مشابه به برنامه های مختلف غیر قابل اعتماد Reverse Page همراه باشد می تواند با مختلف دیگر مرورگر فایرفاکس، بازیکنان رسانه ها، برنامه های بهینه سازی سیستم، و غیره. از این رو، چون بعد از نصب برنامه اختیاری که فریبنده باشد تبدیل به ممکن است، شما ممکن است اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار داده به توجه نزدیک به هر فرآیند نصب تک بسیار مهم است.

Reverse Page برای نشان دادن انواع مختلف تبلیغات از جمله پنجره های بازشو پاپ unders میان بافتی تبلیغات تبلیغات در خط و غیره برنامه ریزی شده است. ما به شدت توصیه که شما برای جلوگیری از کلیک کردن روی تبلیغات زیرا آنها احتمال دارد با هدف بدست آوردن اطلاعات شخصی خود را به ارائه برنامه های نرم افزاری و نظرسنجی و مسابقات و سایر خدمات مشابه. علاوه بر این، توجه داشته باشید که تبلیغات ارائه شده توسط Reverse Page به وب سایت زمینه ای مربوط نیست.

ما را تشویق شما را به حذف Reverse Page از آنجا که توسعه دهندگان این برنامه هیچ مسئولیتی در قبال اشخاص ثالث و فعالیت های خود را قبول. هر وب سایت های مخرب می تواند توسط آگهی توسط Reverse Page پس دریغ نکنید برای حذف این برنامه غیرقابل اعتماد از کامپیوتر.

در مورد حذف Reverse Page، توصیه می کنیم شما را در برنامه پیشگیری از نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند تکیه می کنند. یک ابزار امنیتی قدرتمند کامپیوتر باید قادر به شناسایی چندین انواع تهدیدات از جمله اسب تروا هواپیماربایان مرورگر برنامه آنتی ویروس جعلی و غیره است. SpyHunter برنامه امنیتی پیشنهادی ما می تواند به راحتی حذف Reverse Page برای شما و سیستم خود را از تهدیدات مختلف سپر. در صورتی که به شدت به Reverse Page به صورت دستی حذف کنید تعیین می شود، استفاده از دستورالعمل زیر اما فراموش نکنید که برای اسکن کامپیوتر پس از آن.

چگونه به حذف Reverse Page

حذف Reverse Page از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • باز کردن منوی شروع.
 • کنترل پنل کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • Reverse Page progam را حذف کنید.

خاتمه Reverse Page از ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل گزینه را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • حذف برنامه ناخواسته.

از بین بردن Reverse Page از ویندوز 8

 • پیروزی + R را فشار دهید و وارد کنترل پنل.
 • روی OK کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • برنامه نرم افزار تبلیغاتی حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reverse Page

پاسخ دهید