حذف Ribble

دسته‌بندی نشده

تبلیغات توسط Ribble و چگونه آن را حذف کنید?

یک افزونه مرورگر سرکش به نام Ribble (یا DoRibble) در نظر گرفته می شود برنامه های ناخواسته (توله سگ) یا سخت. این انجمن ها به دلیل نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش نام ساخته شده است ‘که Ribble بسته بندی’ برای نصب بر روی کاربران مرورگرهای اینترنت بدون رضایت فرد استفاده می کند. بسته بندی اجازه می دهد تا توسعه دهندگان را به پخش برنامه های خود را همراه با دیگر نرم افزار، و بنابراین، آلوده اکثریت قریب به اتفاق کاربران رایانه های خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در دانلود نرم افزار رایگان از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها. پس از موفقیت نفوذ در Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome، Ribble شروع به تولید انواع متعددی از تبلیغات آنلاین سرزده مانند کوپن بنر جستجو تبلیغات پاپ آپ بینابینی و انتقالی است. بسیار معتبر است که کلیک کردن روی تبلیغات توسط Ribble تحویل شود پر خطر عفونت adware و یا نرم افزارهای مخرب است.

Ribble  حذف Ribble

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ribble

چه تر است, کاربر اینترنت به مرور فعالیت این است که به طور مستمر نظارت، از Ribble گوناگون نرم افزار و اطلاعات سخت افزاری است که احتمال دارد به شناسایی شخصی جمع آوری برای مثال آدرس پروتکل اینترنتی (IP)، موقعیت جغرافیایی، شماره شناسه منحصر به فرد, نمایش داده شد جستجو وارد شده در موتورهای جستجو، آدرس وب سایت های بازدید، صفحات بازدید شده و اطلاعات مشابه دیگر. چنین اطلاعاتی ردیابی در نتیجه ممکن است در مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی یا سرقت هویت منجر. قابل توجه است که وجود دارد زیادی از برنامه های مرورگر سرکش است که بسیار شبیه به Ribble است. برخی از نمونه های Platamoose، DLSecure، PopToTop و AdvanceElite هستند فقط چند نمونه در میان بسیاری دیگر. با این حال، از آنجا که هدف واقعی خود را برای تولید درآمد با تبلیغات آنلاین سرزده، اجرای مرورگر ناخواسته تغییر مسیر و جمع آوری اطلاعات با اشخاص ثالث به اشتراک گذاری همه نوزادان این کاملا بی فایده برای کاربر، هستند. بنابراین، کاربران اینترنت به شدت توصیه برای از بین بردن Ribble از مرورگر اینترنت خود هستند.

نتایج تحقیقات نشان می دهد که بخش بزرگی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که از طریق مدیریت دانلود در وب سایت دانلود نرم افزار (به عنوان مثال، soft32.com، download.com، softonic.com و غیره) به توزیع شده است. حقیقت این است که دانلود مدیران استفاده می شود که این وب سایت رایگان ابزار کسب درآمد، زیرا آنها نصب آگهی, ‘ 100% قانونی و ویروس رایگان ارائه ‘ plug-in های مرورگر با کاربر نرم افزار آزاد را انتخاب کرده است. با این حال، تقریبا در هر بی دقتی دانلود و نصب و راه اندازی نرم افزار نتایج در عفونت های سخت یا نرم افزارهای مخرب. این وضعیت به راحتی با توجه دقیق پرداخت هنگام دانلود نرم افزار رایگان می توان جلوگیری کرد و هرگز پذیرش ارائه نصب و راه اندازی هر گونه برنامه های اضافی. علاوه بر این، تمام نرم افزار از اینترنت دریافت باید نصب شده با استفاده از “سفارشی” یا “پیشرفته” تنظیمات نصب، به جای ‘سریع’ و یا ‘عادی’–این گزینه را افشا کند و اجازه می دهد تا رد تمام برنامه های کاربردی همراه است که برای نصب و راه اندازی شده است. اگر شما در حال حاضر نصب شده Ribble و رعایت سرزده تبلیغات آنلاین هنگامی که گشت و گذار در اینترنت, خواندن دستورالعمل ارائه شده حذف و از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از مرورگر اینترنت خود ‘.removal instructions en حذف Ribble

پاسخ دهید