حذف Rich Media View

دسته‌بندی نشده

Rich Media View حذف

Rich Media View برنامه پشتیبانی است که عملا یکسان به وزوز رسانه ها و BetterSurf است. هدف اصلی این برنامه ها این است که شما در حال حاضر با تبلیغات مختلف. Rich Media View ممکن است ترویج به عنوان یک افزونه مرورگر است که به شما کمک کند صرفه جویی در پول با نمایش مختلف تخفیف و کوپن، اما حقیقت این است که شما هرگز می دانید که اگر این پیشنهاد قابل اعتماد است یا نه. نگه داشتن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بر روی سیستم شما به شما معرض خطرات امنیتی غیر ضروری، نه به ذکر است که مرور خود را دائما قطع شود خواهد شد. به محض این که شما می توانید شما باید Rich Media View را از کامپیوتر خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rich Media View

Rich Media View in control panel حذف Rich Media View

چگونه Rich Media View کار می کند؟

یکی از چیزهایی است که تمام برنامه های تبلیغاتی مزاحم در روش توزیع خود است. این برنامه ها معمولا توسط بودن همراه با برنامه های نرم افزار رایگان یا شاخه توزیع شده است. Rich Media View با نصب DomaIQ همراه است. کاملا محتمل است که این است اگر شما یک برنامه با کمک این نصب نصب چگونه Rich Media View بر روی کامپیوتر شما به پایان رسید. برنامه پشتیبانی از آگهی های مانند آماده 123HD، Genesisoffers و RRSavings با نصب نیز همراه بوده است. بنابراین شانس که با Rich Media View شما برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما نصب شده وجود دارد.

Rich Media View همه مرورگرهای خود را هنگامی که آن را بر روی کامپیوتر شما نصب می شود حمله کرد. این نمایش مختلف تبلیغات، پاپ آپ، لینک، بنر و غیره. مشکل با این آگهی این است که شما اگر اطلاعات ارائه شده درست است یا نه می دانید ممکن است. کاملا ساده برای مجرمان اینترنتی برای نمایش داده های جعلی در تبلیغات خود را و شما فوت و فن به کلاهبرداری مجازی است و یا دانلود نرم افزارهای مخرب به عنوان Rich Media View مسئولیت محتوای صفحات ترویج برگزار نشد. بنابراین ما بر روی این لینک ها کلیک کنید، توصیه نمی. به دانلود نرم افزار بروز رسانی و یا برخی از برنامه های دیگر ظاهرا مفید از صفحات ناآشنا به عنوان این یک فریب است کلاهبرداری است که اغلب توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود. همه نرم افزار باید از وب سایت رسمی خود دریافت کنید.

چگونه برای حذف Rich Media View

به عنوان برنامه به نفع شما به هیچ وجه نیست، بهتر است Rich Media View را از سیستم خود حذف است. دو روش که چگونه شما می توانید وجود دارد. اگر می خواهید Rich Media View به خاتمه دستی شما که از طریق کنترل پنل انجام دهید. پس از دسترسی به کنترل پنل با کلیک کردن بر روی تنظیمات در ویندوز 8 یا شروع در ویندوز دیگر سیستم شما نیاز به اضافه کردن یا حذف و یا حذف یک برنامه را انتخاب کنید. پس از آن، فقط بر روی Rich Media View و خاتمه آن. اگر با این حال، می خواهید به خلاص شدن از شر تمام ناخواسته برنامه ها بر روی کامپیوتر خود شما ابزار حذف تروجان (به عنوان مثال Spyhunter) که Rich Media View خلاص خواهد شد و دیگر برنامه های کاربردی بی فایده خودکار باید پیاده سازی. آن هم کامپیوتر خود را از تهدیدات اینترنتی مشابه محافظت می کند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Rich Media View

پاسخ دهید