حذف RightCoupon

دسته‌بندی نشده

RightCoupon یک افزونه مرورگر است که نمایش تعداد زیادی تبلیغات وقتی که شما برای مرور اینترنت و فعالیت خود را مرور وقفه است. اگر چه یک ویروس نیست، این کاملا برنامه سرزده است. بسیاری از بار، RightCoupon وقتی کاربران نرم افزار آزاد است که هنوز به وضوح اشاره در مورد این بسته نرم افزاری نصب به مرورگر اضافه می شود. است که چرا بسیاری از کاربران هیچ چرا آنها را ببینید این تبلیغات و حتی ویروس های جوی که تصوری.

به عنوان وعده RightCoupon بهترین تخفیف و کوپن، آن دسته از کاربرانی که می خواهم به خرید اینترنتی که در واقع بسیار مفید هستند فکر می کنم ممکن است. با این حال، شما باید بدانید که سازندگان این برنامه در واقع از هر کلیک بر روی تبلیغات پول هستند. این بازاریابی وابسته نامیده می شود و اگر چه راه قانونی بازاریابی است، در ذهن داشتن که RightCoupon بدون رضایت کاربران نصب شده است, آن را می سازد برنامه های ناخواسته.

هدف دیگر از این سخت است برای جاسوسی بر روی کاربران در حال دیدن سایت عادات مانند خود مرور تاریخچه و جستجو نمایش داده شد. این اطلاعات برای بهبود ارتباط آگهی توسط RightCoupon و دیگر اهداف مرتبط با بازاریابی استفاده می شود. در نهایت، این برنامه بسیار آزار دهنده است که شما زمان زیادی را می سوزاند و وقفه تجربه است.

به محض این که آگهی های خود را در مرورگر خود را تشخیص می دهد شما بسیار برای حذف RightCoupon از رایانه توصیه می شود. مشت از همه شما باید آن را از لیست برنامه ها در کنترل پنل حذف و سپس بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را. زیر دستورالعمل های دقیق چگونگی حذف RightCoupon شما می توانید. بسته به نوع مرورگر قرار نگرفت، آنهایی که برای شما مناسب را انتخاب کنید.removal instructions en حذف RightCoupon

پاسخ دهید